reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu....

Ja nabiał juz musiałam wyeliminować, po jogurcie naturalnym mały dostał takiego bólu brzuszka, ze cała noc nie spał. Starsza córa miała uczulenie na mleko od poczatku i lekarz powiedział, ze jak jedno dziecko miało to drugie na 90 proc. Tez będzie miało.
W związku z tym mój jadłospis jest mocno ograniczony tym bardziej, ze synka nadal jeszcze troszkę męczą gazy i muszę poczekać z wprowadzaniem nowości żeby widzieć jak reaguje. Jego Organizm podobno 2,3 tyg będzie sie oczyszczał a minął dop. Tydzień.

Ja zwykle jadam kanapki z wędlina drobiowa lub chuda szynka, lub z dżemem truskawkowym, owsiankę na wodzie z gotowanym jabłkiem lub ryż z duszonym jabłkiem, z zup to krupnik, rosół, ryżowa na rosole, na drugie gotowany kurczak z ryżem lub ziemniakami, z warzyw gotowana marchewka, buraczki, na deser kisiel.

Strasznie monotematyczne to jedzenie póki co....:(
 
reklama
Do góry