reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu....

PannaMyszka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2012
Postów
247
To może zacznę ja.
Tutaj możemy wrzucać też przepisy, porady kulinarne, itp.
Ja miałam dzisiaj barszcz ukraiński (zresztą jak co dzień, mogę go jeść na kilogramy) i leczo (cebula, chuda kiełbaska, pomidor, cukinia).
 
reklama
To ja jutro w takim razie powrzucam jakieś przepisy dla ciężarnych - dostałam od Pani Dietetyk :)
 
PannaMyszka dobry pomysł z tym kuchennym tematem :) Chociaż ja mam obawy, że zachce mi się wszystkiego co tu napiszecie :D puki co to co, któraś pisała o jedzenie na głównym wątku to musiałam zjeść i ja bo mi smaka robiłyście :D

A barszcz ukraiński hmm.. zjadła bym :D:D

Duncia to czekamy na przepisy :D
 
Mój obiad:
rosół z makaronem pełnoziarnistym (250ml), risotto pomidorowe+warzywa na patelnie przygotowane na parze 200g)
 
A u mnie dzisiaj żurek :D:D mmm uwielbiam :D Już nie mogę się doczekać, aż mąż z pracy wróci by go zjeść :-D

Może, któraś z Was ma jakiś dobry przepis na ciasteczka? Chętnie coś bym upiekła, żeby mieć co przegryzać, ale brak pomysłu...
 
reklama
Do góry