reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

reklama
Dziewczynki o wszystkim teraz piszemy tu ;-)

Powiedzcie mi gdzie planujecie głownie robić zakupy??
Jak wpsominałam wózek i lozeczko w PL - a reszta.. Hmm napewno Primark w duzej mierze z ciuchami, mothercare troszke.. ale h&m , zarry, nexty to chyba za drogo bedzie..
Sprzety myslalam w argosie- ale mowiac szczerze nie jest tak do konca tanio jakby sie wydawalo! Juz czesc z was kupila jakie sterylizatory itp na promocji- w jakich sklepach sie udalo upolowac taniej?

Aha i macie jakas sume wymyslona juz do przeznaczenia na wyprawke cala?
500 f to chybatakie minimum mi sie wydaje, z tymi rzeczami sciagnietymi z PL ( wozek 200f , kolyska 70 f). Oczywiscie nie naraz, bo skad.. ale cos kolo tego to jak tak licze minimum sie uzbiera.
 
Ja kupiłam komplet butelek ze sterylizatorem, torbą, i coś tam jeszcze jest w TK Maxx... tam też ostatnio kupiliśmy nianię elektroniczną była po 35 funtów a normalnie kosztuje 90 np na amazonie .... w mothercare jak trafiłam na przecenę to wzięłam śpioch w połowie cenie... też planuje w primarku zwłaszcza że my po porodzie chcemy wracać i planujemy kupić takie rzeczy jak śpiochy czy piżamki aż do roku :-) ale najpierw musimy poznać płeć ;-)
Wiesz na razie nam się nie spieszy więc kupujemy jak coś trafimy na wyprzedażach, no i liczę na świąteczne wyprzedaże :-)
Łóżeczka tu nie planujemy kupić tylko w pl, tu kupimy takie łóżeczko podróżne żeby łatwo było zabrać...
 
ja wszystko tu kupuje- ile kasy to jeszcze niemam pojecia:sorry:

narazie mam zamiar chodzic do tk maxxa wlasnie na wyprzedarze, ostatnio bylam i dojarka avent z 30 na 8 byla przeceniona... wybieram sie teraz w piatek, moze jeszcze bedzie i dla maucha tez juz cosik wybiore

juz powoli mam zamiar kolekcjonowac wszystko bo pozniej to ciezko na raz wszystko, na koniec zostawiam wozek (styczen luty) i lozeczko tez jakos tak a reszta to co bedzie fajnego w dobrej cenie (promo) to biore

angel- argos jest dosc drogi w porownaniu z innymi sklepami... lepiej ogladac sobie rozne stronki anoz widelec bedzie cos na wypzedazy no i Ebay:-)
 
ja też mam takie podejście że lepiej po kawałku niż wszystko na raz ;-) a wózek też dopiero po nowym roku...
 
No ja tez zaczne kupowac powoli w grudniu ;-) Juz mam zamiar znać płeć i bedzie łatwiej :evil: A wozek/lózko jak wspomnialam nie szybciej jak styczen.luty.. i mam nadzieje, ze szwagier nam przywiezie autem razem z kotkiem :-D

tkmaxx nie miałam szczescia- ale dotychczas tylko ciuchy patrzalam no ale itak półka dosc wysko z nimi byla :sorry: Ale slyszalam, ze trzeba miec farta :tak:

A wogole po powrocie musze sie wybrac do ikeii z ciekawosci zobaczyc jakie ceny roznych rzeczy (wiadomo po przeprowadzcce). Bylismy juz kilka razy i jest fatycznie oblednie tanio, no ale pod katem dzidziowym wtedy nie myslelismy patrzec cokolwiek ;-)

Aha dziewczyny bedziecie mialy ta GTT probe glukozy? Ostatnio tu dziewczyny pisaly, ze to w PL obowiazkowe, a mi powiedziano, ze nie koniecznie bede to miala, zalezy jak moej wyniki..( ktore pobrano w 15 tc) hmm
 
a mi nie pobrali krwi w 16 tygodniu jak byłam :wściekła/y: zdziwiłam się... ja będę miała bo ja mam policystyczne jajniki i jestem w grupie ryzyka... dziś nawet dostałam list z datą ale muszę zmienić bo będziemy w pl wtedy
 
reklama
Hmm to ciekawe jak to bedzie..
Położna mówiła małżowi, ze jak wrócimy do UK mam zadzwonic i bede dalej miala prowadzona ciaze normalnie.. ciekawe co mnie ominie ( procz połówkowego) a co jeszcze bede miala..
 
Do góry