reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

Angel - ja do dnia dzisiejszego nie dostałam wyników z 15 tygodnia.
Tylko te na zespół downa przyszły pocztą, a krew ogólna i mocz zaginęły w akcji.

Co do zakupów, to ja szaleję na ebay. Jakie tam cuda mają, to szok :)
Sterylizator kupiliśmy w bootsie, a butle na amazon - trafiliśmy na przecenę.

Trochę tu już nakupowaliśmy, żeby zabrać, bo nie jakby nie patrzeć zawsze trochę taniej :)

A dziś o 15.30 powtórka USG...
 
reklama
Moniko cięzko powiedziec,w iadomo każdy ma inne oczekiwania co do jakości rzeczy itp ;-)
Jednak sporo ludzi z polski co maja rodzine w UK prosi o jakies ciuszki itp bo jest ich duzy wybór i są w miare tanie jeśli porównać do polskich sieciówek .. tfu nawet nie polskich bo te h&m itd mało polskie hehe ;-) Primark jest bzwstydnie tani, ale jak rzeczy mialam dla siebie to umowmy sie sa takie na raz.. nie est to gatunek powalajacy- ale nawet ejsli na raz to za ta cene warto ;-) Wiec i przy dzieciaczku ktory ubierze w danym rozmiarze poczatkowym kilka rzeczy i wyrosnie, tym bardziej warto!
Szczegolnie jak jeszcze przeceny sa..
Kupilam symboliczna paczke bodziakow- krotkich, slodkie za 3,5 funta :-) Wygladaja calkiem ok, w dotyku, 100% bawełny..
A znajomej w upominku dla dziewczynki spodenki welurowe ala dresik z rozowymi wstawkami za 3 funty i dwie koszulki do tego do pobiegana po dobku kazda po funcie (jakies tam rozowe z aplikacja) .
Wiec nie jest zle :tak:


Maruusia obudzilam sie i pomyslalam o twoim badaniu, daj znac odrazu. Spytaj tez z ciekawosci o wyniki , ale skoro nie dali znac to musza ( chyba) byc ok.
W sumie tez sie nie dowiedzialam co im tam wyszlo z ta toxo- maż dzwonil do poloznej ale ona nie wedziala. Wiec chyba tez ok tak jak tu ;-) ( gorzej jak tu ok, wroce tam i sie okaze, ze wcale ok im nie wyszlo i co wtedy :szok: ).

Mowisz w bootsie ci sieudalo odstrzelic przecene..kurcze cholernie drogi on jest- u mnie na dzielnicy jest wielki mall i tam po jednej stronie boots po drugiej superdrugstore i nie wierze czasem jakie roznice w cenie sa miedzy nimi :szok: superdrug o wiele tanszy.. ale nie wiem jak z dzieciowymi ;-)
 
Czekam aż wybije 14, co bym mogła zacząć się zbierać. Dam znać jak wrócę. Oby było dobrze...

Zapisałaś się do parenting club w Bootsie? Warto :) Dostaliśmy torbę z matą do przewijania i małą butelkę z aventa. W dodatku sporo kuponów. Zawsze można coś wybrać.
A przecen szukaj na internecie, bo wtedy i w sklepie są na pewno :)
 
ja wlsanie tez sie zastanawialam nad ta glukoza- ale nic nie slyszalam, mam wizyte za miesiac to sie spytam...

ja jeszcze musze ich przypilnowac z zastrzykiem w 28tyg bo ja mam
AB- a oni lubia zapominac o takich rzeczach...

marusia- trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte,
no i ja tez sie zapisalam do tego boots parenting :blink:
 
O losie ja do tylu sie zapisalam, ze juz sama nie wiem :-) Ide na strone bootsa zobacze wizualnie czy sie zapisywalam :-D

Marusia kciuki nie ustanne- bedzie wszystko dobrze zobaczysz :tak:

Poszło ale głupiam bo 4 tygodnie oczekiwania na ten powitalny pack ..no nic mam anadzieje, ze zdarzy dotrzec przed przeprowadzka ;-)
 
Ostatnia edycja:
monika2412 moja kuzynka w zeszłym roku mnie prosiła żebym jej kupiła rzeczy dla dziecka :-) twierdziła że jest dużo taniej niż w polsce, nawet po opłaceniu paczki... kupowałam jej butelki i inne akcesoria z TT, ubranka właśnie z Primarka, i powiem że ona jest bardzo zadowolona z tych ubranek, mówi że się nie spierają i nawet po wielu praniach wyglądają dobrze. No i dodatkowo jak masz kogoś kto ci będzie na przecenach kupował to wydaje mi się że się opłaca.

Maruusia
rozumiem że wy planujecie powrót ?

A u mnie z badaniami to jest tak, że badanie krwi u położnej przy pierwszej wizycie, wyniki widziałam i wkleiła mi do książki przy wizycie w 16... listu ze szpitala z wynikiem na zespół nie dostałam do dziś... znam wyniki bo mi położna powiedziała na ostatniej wizycie... no a na test krwi z glukozom mam iść w 28 tygodniu położna twierdzi że jestem w grupie ryzyka i dla tego... inaczej chyba nie wysyłają... ale nie wiem jak widać każda z nas ma inaczej. Mnie najbardziej dziwi że nie zrobili mi morfologii ostatnio przecież wyniki mogą się zmieniać w trakcie.

Ja też zapisałam się parenting club w Bootsie właśnie ze względu na torbę, ale do dziś nic mi nie przyszło, a czekam już ponad miesiąc...

A znacie tą stronę i sklep Home - Toys R Us - Britain's greatest toy store ?? Ja tam kupowałam kolejkę dla syna kuzynki, ona znalazła tą stronę :-) tam można przełączyć się na BabysRus i są rzeczy dla niemowlaków :-)
 
No i dostalam list z wizyta w szpitalu na 18 listopada :/ A polozna miala wszystko anulowac do czasu powrotu..
Maz dodzwonil sie i przebukowal na 2 grudnia.
I to ma byc wizyta z ta cala moja doktorka co widzialam ja raz jak z bananem na buzi nastraszyla mnie toxo :confused2:
Nie wiem co to teraz ma byc za spotkanie :confused: Ktoras kojarzy wizyte z lekarzem ok 2 tygodnie po polowkowym ( ktorego oczywiscie nie mialam) ??
 
reklama
No i dostalam list z wizyta w szpitalu na 18 listopada :/ A polozna miala wszystko anulowac do czasu powrotu..
Maz dodzwonil sie i przebukowal na 2 grudnia.
I to ma byc wizyta z ta cala moja doktorka co widzialam ja raz jak z bananem na buzi nastraszyla mnie toxo :confused2:
Nie wiem co to teraz ma byc za spotkanie :confused: Ktoras kojarzy wizyte z lekarzem ok 2 tygodnie po polowkowym ( ktorego oczywiscie nie mialam) ??
 
Do góry