reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

karolina_g

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Witam Dziewczyny! Długo staraliśmy się o dzidziusia. Nie mogliśmy. Dowiedziałam się nie dawno, ze mam termin 12 marca.

Ostatnia edycja:
reklama

zAgatka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Gratuluję, chyba troszkę samotna pobędziesz.;-) Jejku już luty:-)
My mamy termin na 3 stycznia.
Życzę wszystkiego najlepszego i spokojnych 9 miesięcy.
pozdrawiam

karolina_g

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ja prawdopodobnie marzec a jeszcze nic dokładnie nie wiadomo. Wiem kiedy miałam ostatni okres. Dlatego ustalił poród lekarz na marzec. Wiadomo jak to jest z dzieckiem. Nic nie wiadomo.

MeKlaudia

Miasto
Jablonna
Rozwiązania
0
Witam:) My narazie sie staramy ale jak sie uda w tym miesiacu to tez dzidzia bedzie z marca:) mam nadzieje ze sie uda i do ciebie dolacze:) Pozdrawiam źycze szczęśliwych 9 miesięcy:)

Lolusia2

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Karolina_g ,chyba nie wiesz czy jestes w ciązy ,bo z terminu wynika ,ze co dopiero miałaś @:-Dale życze ci powpodzenia:tak:

MeKlaudia

Miasto
Jablonna
Rozwiązania
0
Karolina_g napewno masz termin na 12 marca? moze na luty? bo jednak naprawde troche dziwne ze masz na marzec..

toja1979

Miasto
Słupsk
Rozwiązania
0
Witam Dziewczyny! Długo staraliśmy się o dzidziusia. Nie mogliśmy. Dowiedziałam się nie dawno, ze mam termin 12 marca.
oj, to chyba tylko Twoja wyobraźnia... wygląda bowiem na to, że właśnie skończyła Ci się @. więc albo masz termin na luty, albo próbujesz wkręcić forumowiczki... :cool2:

karolina_g

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Jak napisałam w lutym. Jeszcze dokładnie nic nie wiadomo. Nic mam nie chcę wkręcić. Tylko wiem kiedy dostałam okres i wiem kiedy zrobiłam test. Lekarz stwierdził taki termin. Może źle to obliczono a nie wiem dokładnie. Wszystko wyjdzie w praniu. Bardzo ostro tutaj reagujecie.

reklama

Lolusia2

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kinga_g jak na12 luty to suwaczek nie taki ,moze myslisz ze udaci sie w tym cyklu-powodzenia:rofl2::rofl2::cool2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry