reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mi się Kochana nie przesusza więc nie pomogę:-(
Chyba jestesmy tylko we dwie tutaj;-) Jak się czujesz?

no tak znajac zycie tylko mnie taka niedogodnosc dopadla:-)

no dzis duzo lepiej bo prawie cala noc nie spalam tak mnie mdlilo ale na szczescie nie wymiotowalam....
mam okropnego lenia bo u nas prawdziwa szkocka pogodna... pada, szaro, buro i ponuro:-( nic tylko polozyc sie i nie wychdzic z lozka...

a jak tam u Ciebie ranek mija???
 
reklama
a mi sie przesusza jak cholera ale to przez moja skore bo zawsze tak mialam przez swoja chorobe glupia... nie wiem jakos z leksza to olewam bo mam dosc przez 3 lata smarowania sie kilka razy dziennie teraz jak sie uda to smaruje sie poprostu garnierem albo moja mascia niemiecka na podraznienia skory:tak: boje sie tylko tych rozstepow ale pocieszam sie ze moja mama nie miala po 4 ciazach to moze mi tez sie upiecze :-p
Moja mama też nie miała rozstępów, więc ja także mam nadzieję, ze nie będe miec;-):-)

no tak znajac zycie tylko mnie taka niedogodnosc dopadla:-)

no dzis duzo lepiej bo prawie cala noc nie spalam tak mnie mdlilo ale na szczescie nie wymiotowalam....
mam okropnego lenia bo u nas prawdziwa szkocka pogodna... pada, szaro, buro i ponuro:-( nic tylko polozyc sie i nie wychdzic z lozka...

a jak tam u Ciebie ranek mija???
Siedze jeszcze w piżamce, M maluje za ściana w mieszkaniu obok ( u babci) pokój a ja siedzę.. wypiłam już herbatkę i chyba pójde opłaty porobic;-) U mnie piękna pogoda:tak:Słoneczko swieci, cieplutko..ah:tak:
 
no pozazdroscic ladnej pogodny... u nas byllo dladnie 2 dni i sie skonczylo.... powoli lato nam mija...:-(

missiiss1301 wiem jaka to udreka... ja zazwyczasj smaruje sie balsamem ale mialam nadzieje ze macie jakas cudowna recepte na ta dolegliwosc :-):-)
 
Rany bąbel pomóżcie - potrzebuje na gwałt złotą receptę na mdłości. Dzisiaj wróciłam do pracy po urlopie i to co sie ze mną dzieje to nieprawda :(
Cały czas mi nie dobrze.... juz apomniałam o tych urokach ciaży od ostatniego razu
 
witajcie poniedziałkowo

u nas miło i przyjemnie wczoraj bez wymiotów:-D:-D:-D:-D

dziś też spokój:tak::tak::tak:

już się nie mogę doczekać środy o 9.00 mam wizytę i USG:tak::tak::tak:

miłego dzionka
 
Witajcie
A ja juz jestem po badaniach, ciesze sie bo wszystko szybko i sprawnie poszlo, pobrali mi 5 albo 6 probowek krwi. W zyciu tyle krwi mi na raz nie ubylo. Zawsze mialam tylko jedna pobieraną a tu az tyle. Ale dalam rade. Lekarz zrobil mi usg i maluszek ma juz 1 cm :) czyli urosl 5 mm w tydzien :).
Co do przesuszającej się skóry to ja u siebie zauważyłam ze ostatnio jakos strasznie mi sie przesusza, ale jakos nie skojarzylam tego ze swoim stanem, ale skoro wy tez tak macie to cos musi byc na rzeczy z tą przsuszającą się skóra.
 
Witajcie
A ja juz jestem po badaniach, ciesze sie bo wszystko szybko i sprawnie poszlo, pobrali mi 5 albo 6 probowek krwi. W zyciu tyle krwi mi na raz nie ubylo. Zawsze mialam tylko jedna pobieraną a tu az tyle. Ale dalam rade. Lekarz zrobil mi usg i maluszek ma juz 1 cm :) czyli urosl 5 mm w tydzien :).
Co do przesuszającej się skóry to ja u siebie zauważyłam ze ostatnio jakos strasznie mi sie przesusza, ale jakos nie skojarzylam tego ze swoim stanem, ale skoro wy tez tak macie to cos musi byc na rzeczy z tą przsuszającą się skóra.


super że dzidzia tak dzielnie rośnie:-D:-D:-D

co do suchej skóry to ja nic nie używam o zapachy mnie odrzucają:-(
nadal mam problem pod prysznicem szampon, żel...:no::no::no:
 
Witajcie
A ja juz jestem po badaniach, ciesze sie bo wszystko szybko i sprawnie poszlo, pobrali mi 5 albo 6 probowek krwi. W zyciu tyle krwi mi na raz nie ubylo. Zawsze mialam tylko jedna pobieraną a tu az tyle. Ale dalam rade. Lekarz zrobil mi usg i maluszek ma juz 1 cm :) czyli urosl 5 mm w tydzien :).
Co do przesuszającej się skóry to ja u siebie zauważyłam ze ostatnio jakos strasznie mi sie przesusza, ale jakos nie skojarzylam tego ze swoim stanem, ale skoro wy tez tak macie to cos musi byc na rzeczy z tą przsuszającą się skóra.

ciesze sie ze z maluszkiem wsyztsko wporzadku ;-);-)
w ppierwszej ciazy tez mi sie przesuszala ale jakos inaczej to odczuwalam;-);-) teraz strasznie swedzi i wiecznie sie drapie....
 
Rudzia, ja mialam problemy ze skórą w pierwszej ciąży. Najlepszym sposobem na przesuszanie skóry jest picie olbrzymiej ilości wody:tak:Teraz tworzy nam się łożysko i organizm potrzebuje do tego mnóstwa wilgoci! Musisz nawilżac się od środka, zeby dostarczać mu płynów. Żadne kremy nie pomogą dopóki to się nie skończy:tak: Tak mi powiedziala moja gin w poprzedniej ciązy.
Teraz przezornie wypijam ok 2-3 l wody dziennie i nie mam problemów ze skórą, ale w poprzedniej ciązy łuszczyłam się jak jaszczurka!

katrinka, dobrze ze masz to już za sobą...ja w piątek się wybieram na kłucie:baffled:

Lady karen....chyba nie pocieszę, ale na mdłości nie ma chyba skutecznego lekarstwa.....dasz radę:tak:
 
reklama
witajcie poniedziałkowo

u nas miło i przyjemnie wczoraj bez wymiotów:-D:-D:-D:-D

dziś też spokój:tak::tak::tak:

już się nie mogę doczekać środy o 9.00 mam wizytę i USG:tak::tak::tak:

miłego dzionka
Ja też mam usg w środę:-D Tylko na 10:tak:

Witajcie
A ja juz jestem po badaniach, ciesze sie bo wszystko szybko i sprawnie poszlo, pobrali mi 5 albo 6 probowek krwi. W zyciu tyle krwi mi na raz nie ubylo. Zawsze mialam tylko jedna pobieraną a tu az tyle. Ale dalam rade. Lekarz zrobil mi usg i maluszek ma juz 1 cm :) czyli urosl 5 mm w tydzien :).
Co do przesuszającej się skóry to ja u siebie zauważyłam ze ostatnio jakos strasznie mi sie przesusza, ale jakos nie skojarzylam tego ze swoim stanem, ale skoro wy tez tak macie to cos musi byc na rzeczy z tą przsuszającą się skóra.
Wspaniale, że wszystko oki i że maluszek tak pieknie rośnie:tak:
 
Do góry