reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witajcie :)
Pozdrowienia z Gdyni :) choc szkoda ze sluzbowo tu jestem. Ostatnio strasznie nerwowa się zrobiłam, szybko sie irytuje,w kurzam sie na mojego M i placzliwa sie zrobilam, ciekawe ile to tak potrwa.
Czytałam te opowiastke o 9 miesiącach, super :) az mi sie taki milusio zrobilo.
 
mississ bardzo współczuję i przytulam cie kochana :)
Mnie dzisiaj mecza mdlosci nie musze wymiotowac ale jest mi tak zle ,tak niedobrze ,ciezko :(((

I boli mnie brzuszek tak dziwnie jakby sie rozciagal ,rozpychal i jest taki goracy cala jestem jakas goraca :(wszystko mnie swedzi i tylko spie i wstaje i laze jakas taka zakrecona caly dzien :(
Bola mnie cycuchy .

Dzisiaj mam pop**** sorrki za wyraz ale taki mam dzien i humor :(
Gdzies na innym forum wyczytalam ze dziewczyna ktora byla w marcowechkach juz dalej byc nie moze i mam dola bo zaraz do siebie dopasowywuje i mysle ze ja bede ta kolejna :(
Wtedy tez pisalam na wrzesien 2008 i dlugo sie nie napisalam :( wszystko takie smutne :(
Tutaj tez mississ smutki musi przezywac :( i mi tez smutno i przykro i sie boje :(
 
kamikaa tez niedawno ie tak czulam ze mi zle bylo ze mdlilo jak jasna cholera ... niestety trzeba przetrzymac potem bedzie lepiej :tak:

no a ja nic na mojego aniolka biednego nie poradze :-( tylko moge sie pomodlic za niego zeby mu w niebe dobrze bylo i zeby aniolki sie nim ladnie opiekowaly... ui mojej dziuni dam dwa imiona i kiedys mu powiem dlaczego i nie powiem w zlosci tylko w milosci
 
jestem po usg i mi smutno z reszta mezowi takze :-:)-:)-:)-:)-(

moj jeden dzidzius zjadl drugiego :no::wściekła/y::-( i jedna niunia zostala... taki samolubny cos jest zgredek jeden. jakos tak usto nam sie zrobilo i malo co cieszy nas zdjecie jednego bobaska z usg :-( ale za to doktor powiedzial ze jest caly i zdrowy i ma az 8 cm (dokladnie 7,7) takze ladnie rosnie sobie... tylko tego drugiego mi tak bardzo szkoda bo juz chcielismy wozeczek kupowac juz wszyscy wiedzieli ze beda blizniaki kochane a tutaj du...a :-( troche zalamalam sie :zawstydzona/y::-(


o rety! wierzę, że okropnie Wam smutno!
ale, tak jak pisały dziewczyny, może to i lepiej, niż bobas miałby się urodzić chory czy coś :-( a tak masz jedno, ale za to perfekcyjnie zdrowe dziecko :tak: i jakie duże :tak:
moja kuzynka tez tak miała, tylko u niej tej silniejszy bliźniak wchłonął drugiego w 4 miesiącu...
trzymaj się, Kochana :blink:

a mnie dziś cały dzień muuuuliii okropnie :no: masakra, beznadziejnie się czuję :no:
 
Dziewczyny ... czy Wy też gadacie do swoich brzuszków? :-D
Kurka ja to jakaś dziwna jestem bo jak na razie to nie :no::confused: Może mi z czasem przyjdzie:sorry2:

jestem po usg i mi smutno z reszta mezowi takze :-:)-:)-:)-:)-(

moj jeden dzidzius zjadl drugiego :no::wściekła/y::-( i jedna niunia zostala... taki samolubny cos jest zgredek jeden. jakos tak usto nam sie zrobilo i malo co cieszy nas zdjecie jednego bobaska z usg :-( ale za to doktor powiedzial ze jest caly i zdrowy i ma az 8 cm (dokladnie 7,7) takze ladnie rosnie sobie... tylko tego drugiego mi tak bardzo szkoda bo juz chcielismy wozeczek kupowac juz wszyscy wiedzieli ze beda blizniaki kochane a tutaj du...a :-( troche zalamalam sie :zawstydzona/y::-(
Kochana bardzo mi przykro ale jak już dziewczyny napisały, widocznie tak miało byc..:tak: Jedno dzieciątko tez będzie wspaniałe i Kochane i będziesz mogła kochac go za dwojga:tak::-)
 
hejka, ja w koncu dotarłąm do lekarza, dzidziuś ma 18 mm i bije serduszko :) ostatni tydzien czułam sie nawet ok a dzis spanie do 13 i cały dzień mdli :(

missiiss współczuje trzymaj sie dzielnie :*
 
missiiss1301 mi rownież bardzo przykro z tego powodu, przyznam się szczerze że nigdy wcześniej o czyms takim nie słyszałam. No ale cóż... ważne że ten drugi dzidizuś czuje się dobrze! Widocznie tak miało być.. to chyba lepsze niż jakby jeden miał się urodzić chory. Ściskam cię mocno - trzymaj się!!

Wczoraj mój szwagier miał poważny wypadek samochodowy, jest w ciężkim stanie a jego życie zależy od jutrzejszej operacji - proszę trzymajcie kciuki żeby się udała. Moja siostra jest załamana, tak mi ich żal...boże jeden moment, jedna chwila i...... trzymajcie kcikuki proszę:-:)-:)-:)-(
 
Mississ - strasznie mi przykro :-( Prosze nie obwiniaj tego malucha który jest. To nie jego wina, on po prostu był silniejszy, zdrowszy, może dostały mu się "lepsze" naczynka.
To ogromna strata, ale spróbuj może potraktować to jak stratę pojedynczej ciąży. Pamiętaj masz dzidziusia w brzuszku, mały cud...

Mycha1 - trzymam kciuki!
 
reklama
wiem :-( ze mam maluszka w brzuszku i sama na siebie zla jestem ze go obwiniam... :zawstydzona/y::-( w ogole zaczelam sie rozklejac i placze :-( ja kochalam dwa aniolki a ten jeden mi odebral drugiego :-:)-:)-:)-( kurcze robi mi sie coraz bardziej przykro..... :zawstydzona/y:
 
Do góry