reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej Brzuszki:) ja też jeszcze nie rodzę-byliśmy z mężem u teściowej...obiadłam się niesamowicie.Izulka chyba już czas na Ciebie przyszedł:) Moniska ja na twoim miejscu bym pojechała...

Madzia trzymam mocno kciuki za Bartusia,jesteśmy z wami...
 
nooo ja tez jeszcze nie rodze hehe:)
jeszcze 4,5 godzinki i mozna hihi..:rofl2::rofl2:

puki co mam spokoj caly dzien spala.....:eek: a teraz cos fika i fika.. zobaczymy co wyfika...:);-)


kinguś to masz podobnie jak ja:D poczekamy zobaczymy..
 
no ja do końca następnego tygodnia muszę urodzić bo w weekend rodzice w odwiedziny przyjada (300km):-D - więc żeby na darmo nie jechali hihihihih:laugh2::laugh2::laugh2:
 
hej dziewczyny

my od dzis w domu
Mala jest sliczna zdrowa i tfu tfu bardzo grzeczna tfu tfu
Ja tez czuje sie dobrze ale generalnie narazie jest cyrk, Bartek bardzo za mna tesknil, na dodatek troche jest przeziebiony a dziadki az za bardzo sie wczuli w opieke nad nim i jak nas nie bylo to traktowali go jakby krzywda mu sie stala straszna bo nie bedzie juz jedynakiem ;-)
Bartek przez to jest calkiem zdezorientowany ale siostre przyjal bardzo dobrze.

Grtulacje dla wszystkich rozpakowanych i szybkich porodow reszty :)
Ja raczej teraz bede zadko wpadac, musze ogarnac ten domowy maly cyrk :)

Pozdrawiam.
 
reklama
Kasaii fajnie ze wszystko dobrze...Niech Ci mała się zdrowo rozwija :-D...a Bartuś na pewno będzie dobrym starszym bratem :-D:-D:-D

PS. prosimy o zdjęcia malutkiej :-p:-p:-p
 
Do góry