reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

O 19 mąż dzwoni do nich do szpitala i sie okaze co z nim tak sie boje bardzo.Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymam za Was kciuki ... jeśli tyle brzuszków będzie się za Bartusia modliło to na pewno jutro będzie w dużo lepszym stanie.

Właśnie zastanawiałam się jak jest z tym terminem ... kiedy mam się zgłosić do szpitala jeśli mój Kosmita nie będzie się śpieszyć do nas. Niby mamy termin na 25-tego ale z usg wychodziło, że jednak tydzień młodszy jest. Zakładam koniec marca lub początek kwietnia :-) a raczej liczę, że tak długo wytrzymamy - muszę indeks oddać do dziekanatu oraz minimum 2 rozdziały dostarczyć szanownemu promotorowi :sorry2:

W przyszłym tygodniu zapytam moją panią Gin kiedy do szpitala mamy się zgłosić.
 
reklama
Ramari pisze:
"Kurcze strasznie mi przykro:-(Trzymam kciuki za Bartusia a Madzi życzę dużo sił, pozdrowienia dla Was wszystkich ode mnie i synka"


wybaczcie, że nie piszę więcej, ale zakręcony dzień i dużo zamieszania...mam nadzieję, że jutro będzie już spokojniej....na razie mamy awarię pralki i syfonu od wanny :-(
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się czy moje dzisiejsze samopoczucie może być związane treningiem organizmu przed porodem?Boli mnie krzyż i dół brzucha jak na okres,do tego biodra...ledwo się poruszam.Mała ruchliwa więc nic złego się nie dzieje...
 
Kurcze Hankok znowu wymiotował :-( wczoraj wieczorem i dzisiaj poprawka. wczoraj to sie przejadła betoniarka i pewnie dlatego ale dzisiaj wcale nie zjadła jakos wyjatkowo duzo, podniosłam ja zeby jej sie odbiło i w ten sposób zostałam obrzygana :baffled: Tak czytałam ze niby to sie zdarza bo dzieci maja niedojrzały układ pokarmowy ale moze to tez byc refluks ech... jutro zadzownie do pediatry i spytam czy juz panikowac czy dopiero za chwile :baffled: Bo to nic miłego jak dziecku całe mleko wyjdzie nawet nosem :-( i nie wiadomo co robic.
 
Zastanawiam się czy moje dzisiejsze samopoczucie może być związane treningiem organizmu przed porodem?Boli mnie krzyż i dół brzucha jak na okres,do tego biodra...ledwo się poruszam.Mała ruchliwa więc nic złego się nie dzieje...

Oj ... krzyż i dół brzusia? Tego się spodziewam jako zapowiedzi przed porodem
 
madzia pomodlę się za Twojego maluszka,musi być do0brze:)
Ile nas się dzis rozpakowało..
młoda mamuśka ja tez się ledwo ruszam. Dziś podłogi w dwupokojowym mieszkaniu myłam pół dnia
 
Spokojnie to jeszcze malizna! Mojej starszej tez tak sie zdarzało samo z siebie a czasem przeze mnie jak zjadłam kwaśne!!! Nie panikuj , moja mała przez cały czas dostaje czkwaki bo jej sie małe cofki robią!!
 
a mnie cos jajnik boli i tez w sumie ledwo chodze... No ale jeszcze 10 dni i pewnie ani jednego dnia krocej.

Zycze wszystkim dobrej i spokojnej nocy :-)
 
reklama
Do góry