reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczyny :happy:

Kilka dni tu nie zaglądałam, bo byliśmy u teściów. Wczoraj wieczorem nadrobiłam zaległości, ale już nie miałam siły pisać. Wybaczcie, ale już nie pamiętam, która z Was o czym pisała :zawstydzona/y: Wyjazd nam się udał, tylko Szymon coś nam się rozregulował. Dzisiaj zrobił o 3 w nocy pobudkę, co mu się już przecież nie zdarza.

Pogoda się trochę popsuła, ale mnie to cieszy. Wreszcie da się żyć :tak:

Życzę miłego dnia!

Yra - powodzenia!!!
 
reklama
dziewczyny proszę trzymajcie kciuki :) dziś na 10 mam drugi etap o pracę drugi i ostatni :) uciekammmmmmmm
POWODZENIA KOBIETKO!!! ↲My właśnie wstalismy w sumie to obudziliśmy :) bo ruszyć mam się z łóżka nie chce. Franula kombinuje jak tu wstać, usiąść czyli!
ile się przy tym nastęka. ↲Ale cicho mały się zawiesił właśnie i patrzy na swój goły brzuszek jak się rusza przy oddychaniu i mały szok doznał :D zjadłabym go za to, skubany. Reaguje na imię i na "ej" z takim uśmiechem na całą buzkę. Nic ogarniemy się trochę zaczym Olinek i Witos wstaną dwa głodomory i zajrzymy później. miłego dzionka!
 
dziewczyny proszę trzymajcie kciuki :) dziś na 10 mam drugi etap o pracę drugi i ostatni :) uciekammmmmmmm
trzymamy kciuki mocno.
Dzień dobry, moja Pola to dziś nas zaskoczyła: wstała dopiero o 8 rano i wcale o mleczko się nie dopominała, zjadła o 8:30 i teraz urzęduję w huśtawce. dziś jej gotuję zupkę z marchewki i ziemniaczka, ciekawa jestem czy zje. uciekam przygotować obiadek. miłego dnia :-)
 
Witam sie.Fajna była nocka,Bartus sie przebudził po 24 i wziełam go do siebie pobudka na mleczko o 4.30 i juz spalismy do 9 razem.Wypił mleczko i gada do zabawek i mamusie zaczepia lezy na lezaczku oczywiscie zapięty.Dzisiaj wizytka u pediatry o 12.30 trzymajcie kciuki zeby było dobrze i zeby Bartus miał przybrane,bo wtedy nas moze czekac szpital i kroplówka.Dobrego dnia.
 
a ja tez ide na spacer. Kurczę ale mi się chce spać strasznie od 5 nie śpię coś ostatnio szybko wstaje a o 10-11 mam kryzyssss...
wezmę kawcie mrożoną i do lasu heja mały uśnie bo już marudera się włączyła i oczy malutkie :)
 
a ja mam z moim malym problem jak go tylko poloze na pleckach to ten fik i zaraz bryka na brzuchu i najgorsze jest jak robi to po jedzeniu, bo zaczyna szaleci i wiercic sie na tym brzuszku a potem ulewa, no i jeszcze te jego lapska cale probuje wepchnąc do buzi i jedna to zamalo trzeba pchac dwie, i czasem tak daleko pcha ze az ma odruch wymiotny i raz tak wepchnął paluchy ze zwymiotał czy wasze maluchy tez tak robią??

moja też tak robi i dlatego zakładam jej wtedy na rączki skarpetki:sorry2:ttylko, że powoli obczaja jak je zdjąć:dry:
dziewczyny proszę trzymajcie kciuki :) dziś na 10 mam drugi etap o pracę drugi i ostatni :) uciekammmmmmmm
powodzenia:tak:

Witam sie.Fajna była nocka,Bartus sie przebudził po 24 i wziełam go do siebie pobudka na mleczko o 4.30 i juz spalismy do 9 razem.Wypił mleczko i gada do zabawek i mamusie zaczepia lezy na lezaczku oczywiscie zapięty.Dzisiaj wizytka u pediatry o 12.30 trzymajcie kciuki zeby było dobrze i zeby Bartus miał przybrane,bo wtedy nas moze czekac szpital i kroplówka.Dobrego dnia.
trzymam kciuki:tak:
moja mała pospała do 10:tak::tak::tak:, mimo że od 9 sąsiedzi nad nami cyklinowali podłogę:szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy: a teraz jemy:-D
 
reklama
Do góry