reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

yra245
Powodzenia
madzia84
Trzymam kciuki, aby wszytko było w porządku!
SylusiaSW
Ode mnie również wszystkiego Naj Naj w Dniu urodzin :)

U nas nocka w miarę, oczywiście były 3 pobudki, ale troszkę dłuższe przerwy.

Dziś w końcu idę do księdza, chrzciny 22 sierpnia, w restauracji również byliśmy, 40 zł od osoby, sałatka, zupa, drugie danie surówki, lody, kawa i herbata, ciasto, tort. Osób będzie około 30. Jakie u was są koszta takiej imprezy?
 
reklama
yra245
Powodzenia
madzia84
Trzymam kciuki, aby wszytko było w porządku!
SylusiaSW
Ode mnie również wszystkiego Naj Naj w Dniu urodzin :)

U nas nocka w miarę, oczywiście były 3 pobudki, ale troszkę dłuższe przerwy.

Dziś w końcu idę do księdza, chrzciny 22 sierpnia, w restauracji również byliśmy, 40 zł od osoby, sałatka, zupa, drugie danie surówki, lody, kawa i herbata, ciasto, tort. Osób będzie około 30. Jakie u was są koszta takiej imprezy?
u nas gorzej:-) cena 72 zł od osoby za starter, zupkę, danie główne, deser lodowy, ciasto, woda i soki, kawa herbata itp liczone osobno:-( Szczęśliwie mała imprezka bo 10 osób:-)
 
Czesc :)
yra powodzenia !!!!!!!!!! :)
madzia trzymam kciuki zeby waga pokazała wiecej :)
SylusiaSW wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :)
My na 14 do pediatry. Franka wysypało nawet na główce :-( ale jest spokkojny i smieje sie wiec nic bo nie boli. Zobacze co powie. Bylismy na spacerku i ja NIE CHCE TAKIEJ POGODY!!!!!!!!!!!!! :-:)-:)-:)-( Mam nadzieje ze słonko wyjdzie. Jutro o 9:00 wyjezdzamy., Dzisiaj prasowanie :baffled: i pakowanie. Teraz kawka i bujam Franusia w foteliku.
 
Czesc :)
yra powodzenia !!!!!!!!!! :)
madzia trzymam kciuki zeby waga pokazała wiecej :)
SylusiaSW wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :)
My na 14 do pediatry. Franka wysypało nawet na główce :-( ale jest spokkojny i smieje sie wiec nic bo nie boli. Zobacze co powie. Bylismy na spacerku i ja NIE CHCE TAKIEJ POGODY!!!!!!!!!!!!! :-:)-:)-:)-( Mam nadzieje ze słonko wyjdzie. Jutro o 9:00 wyjezdzamy., Dzisiaj prasowanie :baffled: i pakowanie. Teraz kawka i bujam Franusia w foteliku.
Mój Franuś ma 4 miesiące i 14 dni:-) Niestety nie umiem suwaczka ustawić w podpisie:-( może ktoś pomoże?:sorry2:
 
ooo to Twój Franuś jest starszy odmojego o tydzien :-) a Franków coraz wiecej :-D myśle ze info o suwaczkacch znajdziesz na FAQ albo w regulaminie :-)
 
Czy moderator i administrator jest w stanie usunąć zdjęcia mojej Dagmary?Bardzo bym prosiła.Sama nie potrafię,próbowałam.
Ja się przestaję dziwić,że tyle dziewczyn przestało pisać na forum.Nawet mnie się odechciało pisać.Najlepiej będzie jak przestanę tu się pojawiać bo są osoby,które lubią robić afery a ja do kółka wzajemnej adoracji nie chcę należeć.To nie tyczy się wielu innych dziewczyn z którymi można popisać bez agresji.Nie uogólniam zatem.
 
reklama
Do góry