reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie :)
a ja bardzo chora jestem :( M został dziś z nami w domu bo ja nawet siły nie mam aby siedzieć na kompie, wpadłam się tylko przywitać.
u nas zaspy o pas, nie da się dojechać nigdzie, domy odcięte od świata bo płóg na tych wąskich uliczkach się nie mieści:(

Monia buziaki dla :pawełka *)

ramari daj znać po usg, trrzymam kciuki będzie dobrze :)

idę spać dalej :(
 
Witam!
Cala noc sie meczylam, bo musialam uciekac z pokoju jak chcialo mi sie kaszlec, zeby nie obudzic Oli:( Jestem mega niewyspana ale troche lepiej sie czuje. Dziewczyny nawet nie pomyslalam o tym antybiotyku, no ale macie racje!!!!!!!!! I jak tu zaufac lekarzowi???????? Myslicie, zeby odstawic? Bo skoro i tak nie pomoze?
U nas tv praktynie wylaczone. Wlaczam na Majke. Ola poslucha piosenki i juz nie oglada bo jej sie nudzi przed tv, potem slucha piosenki na koniec:) No i ogladamy jak Olenka spi.
Co do Top Model to ta dziewczyna bardziej nadaje sie na miss a nie na modelke. Ja obstawialam Ole.
Romarri Czekamy na wiadomosci z usg:)
Marciaa zdrowka dla synka!
Monia buziaki dla malego!
Milego dnia!
 
U nas TV to rano chodzi, ale Franio to lubi tylko reklamy a tak to nawet jakby tv gralo caly czas to by nie spojrzal, wiec o tyle dobrze. No i czasem z dziadkiem mecze oglada ale to popatrzy 2 minuty i marudzi ;)
Staram sie raczej jak najwiecej muzyki malemu puszczac, zeby sie osluchiwal :)
 
moj stas bez tv zycia nie ma, wlacza tylko rano wstaje tvn24 , jak wychodzi ja z reguly wylaczam, potem ok.18 znow , i tak to wyglada...

my poszlysmy z mama na ten targ;-)mlody zasnal jak wracalysmy i siedzialam z nim teraz na mrozie 1h! wstal zjadl obiad i sie siluje na kocu:-D bawi sie torba z garfieldem
;-)

monia buziaczki dla pawelka!
nesia nie wiem co ci poradzic z tym antybiotykiem, moze tam zadzwon sie dowiedz?
ramari powodzenia na usg, ciekawe ciekawe, tez chyba chcialabym chlopca ale i z dziewczynki bym sie cieszyla...;-)
n&h tez chcialabym na stok i juz sama nie wiem czy deska czy narty, na tej desce cos caly czas jakos srednio mi wychodzi;-):-D dupsko obite strasznie;-)
a final top model beznadziejny, wszystkie odcinki byly lepsze od tego! i faktycznie wygrana zenujaca!:baffled:
 
n&h, k_aralajna na płeć to raczej za wcześnie, a jeśli coś będzie widać to i taj jak dla mnie mało wierygodne. Wolałabym dziewczynkę :-), ale tak naprawde płeć nie ma znaczenia bo chłopaki też są super.
Monia buziaki dla Pawełka :-)
nesia nie wiem co bym zrobiła, ale chyba raczej odstawiła, bo po co się faszerować chemią.
 
reklama
a u ns taka piękna pogoda : słoneczko i tylko -2 stopnie. M ubrał Polę i poszli na spacerek. a ja bidna leżę w łóżku i umieram. mam nadzieję tylko że małej nie zarażę bo będzie nie ciekawie.

u nas tv jest włączony rano i popołudniu ale mała reaguje na niego tylko jak jest muzyka z Majki lub reklama z fajną muzyką.

nesia ciężko powiedzieć co zrobić, ja bym pewnie dzwoniła i pytała
 
Do góry