reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej dziewczyny
ja dzis ciezki dzien w robocie, dostalam fure pracy od dziewczyny ktora na urlop poszla... ach i zamiast wyjsc o 17 wyszlam za 20 szosta ech
pawelek w domu bo nadal kaszle

po domu chodzi w rajtuzkach i bluzeczce z dlugim, zakladam mu tez kaputki ale czasem smiga bez,
a na dwor na to jeszcze spodnie, i kurtka albo ciepla bluza, dzis nie byl, nie mial kto z nim wyjsc, poza tym kaszle i padalo, wczoraj nadrobil...
wzrostowo ma z 80cm a wazy 11,5 ;-)

marela
dzielny alanek!!!!, pawelek tez tak sie zachowal,a mial dwa uklucia ;-)

a ta paczka ze streetcom to butelka martini rosato, fajnie nie??;-)
 
yra od kiedy pracuje z 5 razy wyszlam punktualnie, ale dzis to mialam zapieprz, odczulam to
ech
otworzylam teraz to winko i sie delektuje, musze wczesnie sie polozyc, pawel juz spi, a ja rano znow ogrom pracy bo dzis nie zdazylam wszystkiego heh
ale i tak dobrze, dam rade co tam;-)

milegowieczorku
 
no na pewno:tak:
ja na poczatku nie mam co na to liczyc, na moim stanowisku w ogole nie wiem czy kiedykolwiek, ale na razie o tym nie mysle, bedzie co bedzie, na razie staram sie dobrze pracowac i tyle

yra a ciekawe kiedy ty zdecydujesz sie wrocic do pracy, z dwojka maluchow ciekawe kiedy cie pociagnie, ja na drugie teraz szybko sie nie zdecyduje :-(
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi ;) to juz widze ze jestesmy tak jak reszta w sam raz ;) i nie odbiegamy od Was ;)

a my dzis bardzo dlugo na dworze , było super cieplutko , fajnie ;)
 
Cześć Dziewczyny

Dzięki za miłe słowa:) Ciągle się trzymam;) Za to dzisiaj urodziła moja koleżanka, a termin miała na 9 maja, czyli 5 tygodni wcześniej. Martwię się, bo nic nie napisała, jak jej synek się czuje.

Yra mój bez kapci, ale on jeszcze sam nie chodzi. Do tego on wprost nie cierpi butów, na spacerze ściąganie butów to ulubione zajęcie;) Pocieszam się, że jak już będzie sam chodził, to mu to przejdzie.

Też dostaliśmy dziś tą paczkę, swoją drogą to trochę się spóźnili z tymi życzeniami urodzinowymi;)

Miłego wieczoru!
 
reklama
Do góry