reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wróciłyśmy właśnie z działeczki i zasadziłam truskawki. Jeszcze poziomki są w planach. Chciałam kupić wczoraj ale były tylko żółte. Pytam gościa w sklepie czy są czerwone a on mi na to, że są tylko zdjęcia wyblakło. A tam jak WÓŁ napisane poziomki żółte. Wszystko Ci wmówią byleby kupić:( Pożyczyłam pomysł od Polusi i zasadziłam je na agrowłókninie.:)
Idę do kuchni po gotuję zupkę szpinakową Oluni.
 
reklama
Witajcie :-)

asia to daj znać szybciutko jakoś jak już będzie po wszystkim. Ale CI zazdroszcze też już bym chciała. Strasznie nie lubie być zależna od kogoś i taka nie poradna:no::no:


polusia no to współczuje ja się strasznie boje psów a zwłaszcza takich groźnych,więc na taras chyba bym już nie wyszła:no::no: No ale weź tu człowieku bój się na kawałku własnej ziemi :crazy::crazy:

U nas standart czyli katary, dzisiaj albo jutro ide do laryngologa bo ostatnim razem jak czekałam za długo to Błażejowi zaczeło już iść na uszy. Na szczęście obeszło się bez antybiotyku dał tylko takie robione krople ,super pomogły chłopcom, katar do zera zlikwidowały.

A poza tym moge już chyba po cichu się pochwalić ze z tydzień we wtorek idziemy do notariusza i kupujemy działke:-):-)
Nareszcie. Może na wiosne w przyszłym roku rozpoczniemy budowe.
Chciałabym na jesień już wtym roku ale chyba nie damy rady z papierologią się uporać, także dziweczynki zdradzam Was troszke z forum Murator:-D

Miłego dnia mam nadzieje że u Was pogoda lepsza:tak:

łał , gratuluje !! my mamy działke mozemy budowac tylko trzebaja przepisac, ale oczywiscie nikomu sie nie spieszy :/ gdyby ode mie zalezalo to tez bym wolała kupic niz sie prosic. Ale moj K to tajk wierzy w tych swoich rodzicow jak w Boga :/
 
oj moje truskawki dopiero w planach tzn, one rosną tylko trzeba na agrowłóknine przesadzić - dziś M kupił :)

polka jeżeli chcesz link do taniej to mów to Ci podam :)

a my już po spacerku - a ja mam jakieś zboczenie bo idziemy przez wieś a ja patrzę ludziom do ogródków co mają i odgapiam od nich - zboczona jestem:)
 
Moja gwiazdka próbuje zasnąć ale nie wiem czy jej się to uda. Na mnie czeka zlew garów:( Chyba wrzucę to do zmywarki. Po drzemce gdzieś wyruszamy, jeszcze nie wiem gdzie:)

Usnęła:) Idę do tych garów. M robi małej piaskownice. Mieliśmy kupić tą plastikową ale stwierdziliśmy, że trochę mała i nie ma gdzie babek robić:)

Polusia jeśli można to ja poproszę. Będziemy robić sobie drogę dojazdową z kamienia i chcemy położyć to płótno pod spód żeby chwasty nie rosły.
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam od laryngologa no i na szczęscie nie ma żadnego zapalenie tylko mega katar i zupełnie niedrożny nosek plus naloty na gardle. To u Błażeja.
A u Igorka 3 migdała się pokazał :crazy::crazy:
Na razie kropelki obkurczające mam nadzieje ,że pomogą no ale ten migdał to będzie nam tak chyba umilał życie:no::no::no:

Co do domku to mnie też się podobają takie parterówki ale z moją trzódką to byśmy się nie pomieścili w taki domku :-D:-D:-D
Ale faktycznie projekty archonu podobają mi się najbardziej :tak::tak::tak:
Ale ja mam takie skrzywienie ,że jak widze że w projekcie nie ma spiżarni przy kuchni to projekt odpada :confused::confused::confused: No i duża kuchnia bo u mnie w bloku to taka klitka:baffled: jak to w bloku
 
neska, my własnie mamy taka spiżarke w kuchni, malutka jest, ale na pewno wykorzystamy ;-) w ogóle dopisywałam, ale mi zjadło, że ten nasz projekt jest tylko projektem, bo zmienilismy tam mnóstwo :-)

my po spacerku :-) całkiem ciepło, tylko wiatr głowę urywa, jak dmuchnie czasem. kupiłyśmy ta nakładkę na sedes, no i klapa, Ol sie panicznie jej boi... będę ją przyzwyczajac, bo nie mam ochoty brać nocnika w walizce na wakacje... to by się celnicy na lotnisku zdziwili, haha ;-)

Olcia po obiadku, polubiła herbatę z Herbapolu Gruszka z białą herbatą, więc mam nadzieję, że już skończymy granulowane.

dzis ja jestem słomiana wdową, więc obiadu nie robię :-) wieczorem na jutro upiekę kurczaka :-)
 
nesia bardzo proszę BOBI - Hurtownia skrzynek i folii

neska to nie ciekawie z tym migdałem u małego :( a katar mam nadzieję że szybko przejdzie

co do spiżarni to też mam i jestem mega szczęśliwa że mam gdzie trzymać przetwory bo ja robię masę zwłaszcza soków do herbatki na zimę :) nasz projekt to też tylko projekt bo wiele rzeczy jest zmienionych w nim tak pod nas :)

mała usypia a ja zrobiłam szarlotkę więc za chwilę będę się delektować ciepłym ciastem :)
 
reklama
nesia- oj z tymi jajkami to poczekaj ;) zaczelam robic i zrobilam 3 okrązenia i nie mam kiedy ;)))) roboty papierkowej mnostwo i tez nie wiem kiedy porobie ;) Ale to nie jest wcale takie łatwe ;) zaczelam i wszystko nie rowno mi wychodzilo, i rozkladalam i odnowa , ta kobietka w sklepie miala tak pracyzyjnie zrobione , mi tak nie wyjdzie ;) Moze w weekend pociagne dalej.

co do mieszkan to moj kumpel i kolezanka z pracy buduja w tym roku i oboje nie konsultujac sie wybrali ten sam projekt ;) w miesiac stoi mieszkanko , kumpel ma w maju ona w czerwcu. Ona ogladala ekspozycje gdzies kolo Wa-wy i mowi ze jest ok, choc w kompie wybrala inny projekt ;) Potem aby wykonczenie ;) Aby kase trzeba miec. i tez oboje cos tam zmieniali w projekcie .


http://www.eco-house.net.pl/dom.php?id=1
 
Ostatnia edycja:
Do góry