reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny.
dzis nocka juz troszke lepiej chodz od 2-4:30 byla pobudka i goraczka 39.Jutro do lekarza,bo kaszel coraz wiekszy i taki biedny.Co chwilke sie przewraca.teraz zasnal a ja was nadrobilam przy kawce.

zazdroszcze wam tych domkow.Ja to bym strasznie chciala cos tu kupic bo juz mam dosc wynajetych mieszkan,i moc sobie tak urzadzac.
Tylko musialabym sprzedac w Polsce mieszkaie zeby tu nie musiec brac kredytu.Teraz najlepszy na to moment bo ceny naprawde atrakcyjne.Niestety problem ze sprzedaniem mieszkania w Polsce.
Ok ide cos porobic bo taka jestem rozbita przez te noce ze gary w zlewie,nie poodkurzane i wogole ogolny haos
 
reklama
Witam się wieczorem!!!

Rano już nie zdążyłam się nawet przywitać :(

Pędziłam na szczepienie i to pksem :( więc jestem padnieta .
Franus zdrowy jak rybka 9900g waży i mierzy 75cm więc w sam raz :)
Za to Oliwka po bilansie dostała skierowań a skierowań. Ma dużą niedowage :( ale o tym na ts.
Naczekałam się w przychodni bo co chwilę ktoś tylko po receptę na mleko i mnie coś brało ale w gabinecie byłam 50minut więc lekarz nadrobił moje oczekiwanie.

U nas miesko też codziennie :)

mrozik frotka moje dzieci z czosnkiem nie rusza nic :) :) więc szpinak jest be wtedy
frotka gratuluję ząbków Milusi


neska wow działka własna super
No i wszystkie domy świetne !!!

Ale mnie głowa boli a humor jak u Myszowatej. Mój popsuty przez Teścia :( bo nie pozmywałam przed wyjazdem a przyszedł kolega do Wiktora i nie wiem skąd T.się u mnie wziął bo babcia miała mi go przypilnowac. Więc M.dostał ochrzan za rzekomy syf u nas no myślałam że mnie coś trafi.
No to po powrocie wyrzuciłam M.i Wiktora do siostry a ja w domu zrobiłam błysk.

Co do 3migdała moja Oli ma usunięty i mniej choruje a usunięcie to pikuś Neska
 
Hej! Super domki macie... Tez marzy mi sie taki domek... moze za kilkanascie lat hehe. Na sobote juz transport mamy zamowiony na przewoz gratow. Dzis bylam troche posprzatac. Pozdrawiam cieplutko. Niewiem kiedy teraz zajrze bo znow neta przeniesc musimy. Wiec papa.
 
neska super, ze juz dzialke miec bedziecie :)))) zazdroszcze... no i zdrowka dla chlopakow!

a domki wszystkie cudne...ja to lubie na parterowe popatrzec, ale bardziej mi sie pietrowe podobaja do mieszkania, szczegolnie z sufitem wysokim w salonie i oszklone ze wszystkich stron..ech marzenia dobrze miec

asia to trzymaj sie kochana i dawaj znac co i jak :tak:

a u nas miesko staram sie codziennie, ale czasami nie wychodzi

frotka gratulacje zabkow!

Mlody dzis szalal w zlobku, podrywal dziewuszki :-D, a w domu nauczyl sie korzystac ze smietnika ;-), czyli wrzuca swoje zabawki tam, chyba te, ktore mu sie nie podobaja :-D...
 
Moja dziecinka dzisiaj mi firany zerwała,tak ciągnoł,walił autkami o meble zabawką rzucił na szafke takze niezły brój sie robi nadrabia wszystko.

Teraz spi zasnoł o 19,bo miał tylko jedną dzisiaj drzemke.Ja sobie z M gadałam,ach teskni sie.
 
polka współczuje, masakra żeby taką afere o niezmyte naczynia zrobic :/
owlrene, neska zdrowia dla Maluszków!

Rano pochwaliłam pogodę a ona sie popsuła grrrrr bylismy chwilke na spacerze, ale ja to zmarzluch jestem niby 15 stopni a mi zimno:/:/
 
polka jeju za coś takiego robić awanturę - u mnie to non stop by była bo u nas często gary leżą :) zdróweczka dla Oliwki - będzie dobrze zobaczysz .

a nie paruje z czachy - pisałam pisma w sprawie psów i zagotowałam od tego myślenia :) teraz idę spać :) kolorowych snów i do jutra :)
 
śpią dzieciaki ja trochę w necie ale zaraz idę pozmywać bo jutro jadę do taty i może znowu komuś odbić :(
neska dla chłopców zdrowka :) na prawdę nie martw się o ten trzeci migdał !!!



Madzia no no Bartuś ze słodkiego niewiniątka zamienia się w urwisa :) :) ale mnie tam rozczulaja takie sytuacje.

owrlene zdrowka dla młodego !!!
heronek no no twój Redanek na amanta rośnie :) :) :)

Agulka udanej przeprowadzki i spokojnej :)
 
reklama
Polka olewator włącz i tyle.
Piekne macie domki:)Marzenie ech...
Agulek przeprowadzka?Oj nie zazdroszczę heheh ja nie moge dojść do ładu jeszcze:)
Pół godzinki temu mój Tatko i brat zajechali do nas wracając z Poznania z meczu.Play offy w ekstraklasie koszykówki męskiej trwają:)stwierdzili,ze jestem cyganka ,bo do lasu się wyprowadziłam:)Fajnie było sie do taty przytulić po dwóch miesiącach widzenia tylko przez skype.Dzisiaj mam luzik bo tylko masę cukrową muszę porozważać , paczek mało bo nie ma wpłat.Poożę sie wcześniej.
Miłoszek tez ma koslawe stopki i ćhodzi na zajecia korekcyjne,
Zdrówka roczniaczkom naszym zyczę.
 
Do góry