reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Gratuluje obojgu rodzicom i Jasiowi braciszka:)!!!:-)Ale cudowne chwile teraz YRA przeżywa , mimo całego bólu pocesarkowego:)Maleństwo w ramionach , tak niesamowicie pachnące ,kruche, bezbronne ...Nareszcie tuli Franusia:)

myszowata dzieki:)na stawy to akurat dla mnie super:)O i moja gwiazda wstała
 
Witam

Ja dziś z jelitówką się witam:wściekła/y::wściekła/y:
Jestem sama,poczułam się lepiej więc zaglądam a tu takie wieści :-):-)

Yra gratuluje !!!!Dochodź szybko do siebie i przedstaw nam Franusia:-)

frotka Pięknie to ujełaś ,aż cieplutko mi się na serduchu zrobiło :)) Już się nie moge doczekać kiedy przytule mojego skarba

A my jesteśmy tak opóźnieni ze szczepieniami że szok ciągle coś przeszkadza

Spadam bo ledwo zyje to już trzecia jelitówka w trakcie tej ciąży:no::no:
 
Witajcie poniedziałkowo-córcai usnęła , M do parcy pojechal a ja wkoncu mam czas na BB:) ale z tego wszytkiego zpaomilam co napisac bo Yra ogromne gratulacje!! Tak szybko mieć Franka w obijęciach!! SZOK..ledwo nasze pociechy sie rodzily a tu kolejne pokolenie!!!

Dziewczyny czy któras jeszcze karmi piersią?? Blu widze ze nie masz suwaczka...czyzbys zakończyła cyckowanie?? ja nie mam pojecia jak zakonczyc - mała samoobsługę stosuje i mega terroryzm nawet do spania...jak jest spiaca to przychodzi spiewa" aaaa" i pokazuej na cyca:/ narazie probuje ja usypiac bez cyca i sukcesymnie zakanczac przygode z karmieniem ale to jest mega męczące...jakieś rady??
 
Cześć!!! :-D

Yra! GRATULACJE!!!!! :-D Ale super że już po i że Franek taki duży! Spokojnie sobie chłopak poradzi :tak: Uściski dla całej rodzinki i dla Starszego Brata oczywiście! :-D

Asia- fajne masz podejście do planowania rodziny:-). Bardzo mi sie podoba. Ja bym chciała miec 3 dzieci, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy. jakby czwórka była to też bym sie nei obraziła - chyba jakoś bym radę dała :-p. A najlepiej to bliźniaki tak na zakończenie działalności :sorry2:
Wiesz jak szłam na pierwszą wizytę to wkręciłam sobie film że będą bliźniaki (kiedyś chcieliśmy i jak dotąd nie było ;-)) i byłam PRZERAŻONA!!! :szok: :-D Odetchnęłam jak sie okazało że jest jeden Maluś :tak: ;-)

ionka mi pediatra mówiła, że wysypka w 5-7 dobie, a temp nawet do 2 tyg po

O programie - Lovela znów ruszyła akcja wysyłania próbek lovela, kto jeszcze nie korzystał niech działa, ewentualnie można podać inne dane przy rejestracji bo na kiedyś już raz podane nie wyślą

A ja nie dostałam próbki wtedy. Wypadłam im z ewidencji czy co?

zdrówka nesiaa i myszowata!

Monia - jak jeszcze ropieje to możesz przemywać też esencją z czarnej herbaty (oprócz rumianku i soli fizj). Ja moich chłopców przewijałam na stojaka lub na czworaka od mniej więcej 8-9 mies życia. Niezbyt to było wygodne ale nie szło inaczej. Dominika o dziwo daje się położyć na przewijaku i z reguły grzecznie leży. Z chłopcami już dawno nie miałam przewijaka w domu :-)
 
dronka - ja mam ten sam problem - cycek z niej straszny.
A też chciałm odstawić i sie zwyczajnie boję, że nie dam rady, bo mnie zamęczy
 
neska szybkiego powrotu do formy!

ehhh a ja juz nie wiem co u nas jest grane :/ Filipek znów ma podwyższoną temperaturę, do tego doszła biegunka, apetyt słabiutki,ale humor mu dopisuje. Może ja jednak miałam wirusa i złapał ode mnie:( teraz mruczy i zasypia..
 
neska szybkiego powrotu do formy!

ehhh a ja juz nie wiem co u nas jest grane :/ Filipek znów ma podwyższoną temperaturę, do tego doszła biegunka, apetyt słabiutki,ale humor mu dopisuje. Może ja jednak miałam wirusa i złapał ode mnie:( teraz mruczy i zasypia..

Zdróweczka Filipkowi zycze!U nas jest juz ok.
 
reklama
Dzień Dobry:-)

Yra ogromne gratulacje:-) Zdrówka dla Franka- duży chłopak z Niego!

Marcia no to do dzieła:-) Niki byłby na pewno zadowolony z rodzeństwa:-)
Neska zdrówka! Trzymaj się. Niech szybciutko przejdzie.
Dronka ja już od jakiś 2 tyg. nie daję piersi. Wcześniej to tak po wieczornej butli lubiła sobie poprawić lub nad ranem. U mnie to jakoś bezstresowo poszło. Tak po szpitalu jak zaczęłam ją dokarmiać butlą to zrezygnowała w dzień i tylko te nocne zostało. Ale pokarm jeszcze mam, coś tam leci ale to już pewnie bez większych wartości. Tak więc mogę powiedzieć że karmiłam rok.

Ja idę z Kingą na szczepienie w piątek. Tak sobie zaplanowałam bo zawsze lekarka mi mówiła że temperatura może w ciągu 3-4 dni być i nie chciałam żeby na święta wypadło. A piszecie ,że po tej może być po 10 dniach:-( Oj żeby nie było bo wyjeżdżamy do moich rodziców i ma być siostra z dwójką dzieci więc dobra forma się przyda. No nic zobaczymy. Ciekawe co mój pediatra powie o możliwości objawów poszczepiennych.
 
Do góry