reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie kochane!

Na wstępie yra Tak się cieszę że Franuś cały i zdrowy zawitał już na tym świecie i że z Tobą wszystko dobrze. A jaki duży Franula to po co miał dłużej siedzieć w brzuszku jak mu ciasno już było:-) Nie mogę się doczekać kiedy nam go pokażesz :)

A moje dziecko odsypia właśnie nocne harce, śpi już 2,5h za to w nocy od 22 do 1:40 postanowił nie spać:szok: obudził go zatkany nosek i po walce z fridą:dry: nagle stwierdził że lepiej się bawić niż spać. Wzięliśmy go do nas do łóżka ale on nie uznaje wspólnego spania więc skakał po nas, zachęcał nas do pociumkania smoka bo przecież to nam się chce spać nie jemu więc my go lepiej spożytkujemy:nerd: W końcu po wielu próbach usnął mi przy butelce soczku i obudził się przed 7:baffled: Także do wyspanych nie należymy, M właśnie poszedł do pracy a ja korzystam z ciszy. Dołączam do przeziębionych, przeszło na mnie od Marcelka więc kuruję się jak mogę, dobrze że ten tydzień mam labę i siedzę w domku:-) Młody dużo lepiej, po gorączce nie ma śladu tylko ten przeklęty katar zatykający nosek, no i pokaszluje jeszcze, w czwartek mamy kontrole i pewnie do tego czasu nie bedziemy wychodzic:-( No chyba ze pogoda sie poprawi i mlodemu ustapia dolegliwosci. Za to muszę pochwalic mojego M bo wczoraj nas rozpieszczał, uszykował pyszne śniadanko, na obiadek zrobił nam rosołek z lanymi kluseczkami a na podiweczorek galaretkę z owockami i bitą śmietaną mmm pychaaa, także niedziela minęła przyjemnie, tymbardziej że mały z humorkiem. A kochane jak ktoś ogląda X-Factor to proszę o oddawanie głosów na Martę Podulkę z Poznania, jest w finałowej 15 i nieskromnie muszę się pochwalić że śpiewała razem z ze swoim zespołem 7 sekund na naszym weselu, wiedzialam kogo wybrac:-D
No to się rozpisałam, dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i przeziębionych mam!
Miłego dnia.

Marciaa Skoro Ł chce to nie daj się prosić...:-D:-D:-D
 
reklama
Mrozik doskonale cie rozumiem..miałam nadzieje ze samo zaniknie bo byłoby łatwiej a tu zonk-chce oduczyc ja zasypinia przy cycu i spania z nami ale chyba takie stersujące i dla niej i dla mnie ze poki co walcze z spaniem przy cycku - i sa sukcesy tylko z płaczem:/ po malutku moze sie oduczy. Moja bratowa posmarowała piers czyms kwaśnym ale nie pamiętam czym i mała sama zrezygnowała:)
Kasiu zazdroszcze że Kingusia chce butle- u nas jest anty butkowa wiec mam mega problem:(
Neska Tobie zawsze jak mozesz delektowac sie cisza cos przeszkodzi...a moglo byc tak pięknie-oby szybko przeszło:)
Kalisa zdrówka dla Filipka
Ajentka zdrówka życze i współczuję nocki bo wiem co to znaczy...akurat wczoraj Gabek miał dobry dzien i usneła o 17 do 5 rano wiec rano mialam oczy jak zapałki a ta uradowana chce sie bawic z nami:) bo ona wyspana a ja głupia poszłam spac o 23:/
 
Ostatnia edycja:
ajentka to sie mąż postarał :D
dronka skąd ja to znam, mój prawie codziennie wstaje o 5 i ja codziennie rano sobie mówie, że dzisiaj ide spać o 20, żeby rano nie żałować że poszłam spać znów za późno, no i takie błędne koło mam ...
 
Dronka - no własnie u nas ten sam problem że jakoś butli nie lubi. Ze słomki się napije. Z niekapka też, a z butli średnio. Chociaz jak mnie nie ma to pije , ale tylko wodę
 
to sie chyba nasze dzieci zmówiły, moja też w nocy dobrą godzinę nie spała... gadka sie jej włączyła baba kuku ziuziu, a potem się PRZYGLĄDAŁA, jak my śpimy (wiem, bo co jakis czas otwierałam oczy, żeby sprawdzić, jak sytuacja na froncie).

teraz zasnęła, więc ja szybko kawka i bb ;-)
 
Yra gratulacje dla Was i dla Jasia braciszka :)))

kalisa zdrowka dla Filipka!

myszowata nesiaa neska zdrowka!

ajentka to ladnie sie M postaral :)

ionka to Olcia z powrotem u Was?

a u nas z piersi jakos sam zrezygnowal, karmilam go coraz mniej i mniej, na koncu tylko noca, i pokarm mi zanikl...

w koncu pogoda sie zepsula, jest cieplo, ale pada caly czas...mielismy pielegniarke srodowiskowa dzisiaj, zadowolona z postepow Mlodego :), dala rady na nocki, dostalismy darmowe ksiazeczki :)

 
Heronek zdradź te rady na nocnik!!:)
Ja się czuję coraz gorzej. Miałam w planach zawieźć Olę do babci na noc a sama się porządnie wyspać i wygrzać, ale odwiedziła nas kuzynka mojego M z 5miesięcznym synkiem. Ola była zafascynowana dzieckiem. Głaskała go, dawała mu zabawki i tańczyła:) Dobra byłaby z niej siostra:) Oczywiście nie poszła spać i dopiero teraz padłą ze zmęczenia. Ciekawe do której pośpi.
 
Dronka, karmię dalej, suwaczek usunęłam bo za dużo ich było :)

Jak jestem w domu, to Adaś co chwilę przychodzi na cyca, zagląda za dekold, jak nie może się dostać, to wsysa mi się np w ramię ;) Karmi się (bo to nie ja go karmię, on się sam karmi :) w każdej pozycji - na siedząco, stojąco, wałkuje się po mnie. No i w nocy się budzi kilka razy.

Na razie nie zamierzam go odstawiać na siłę. Obydwoje to lubimy, więc jest ok :)
 
reklama
Do góry