reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a czy jest jakies dziecko ktore juz piatke?? heh u nas do tej pory 1-2 a tu nagle taki psikus hehe

polusia zdrowko:-)
ale gienka ewentualnie;-) bo tej starej nie trawie, ale przynajmniej moj norweg nie odpadl ;-)

zmykam do lozeczka, dobrej nocy dziolszki:tak:;-)
 
reklama
polusia oj jak strasznie szkoda Polci:) Dużo zdrówka dla Was!
blu te czwórki to niezłe są, ja dzisiaj wyczułam u Lili już prawie następną, tylko czekać kiedy wylezie...
A ta wysypka to chyba rzeczywiście po tym szczepieniu.

Ja własnie zeżarłam pół paczki Śmiejżelków ;) Moje spodnie tego nie wytrzymają...

Miłego wieczorku dziewczynki:)
 
Bartus juz spi,ja zaraz tez zmykam.Waszym dzieciaczkom wychodzą ząbki a u nas cisza mały cały czas jezdzi smokiem jakby mu dziąslo swedziało slini sie jak buldog a tu nic,mam nadzieje ze wszystkie naraz nie wyjdą.

Dobrej nocki Wam zycze:)
 
dzień dobry dziewczynki :)
dziś mało czasu na komputer - teraz działam w ogrodzie : rabata z kawiatów kwitnących :) potem jadę do biura paszportowego - zajrzę do Was pewnie dopiero wieczorkiem :)
miłego i ciepłego dzionka życzę :)
 
Witam
Polusia - dobrze ze wspomniałas. Musze sie też wybrać z dziećmi!! Filip niby ma, tylko nie wiem czy nie za bardzo sie zmienił, raczej musze nowy mu wyrobić. O Wiktorii nie wspomnę. Jej to trzeba będzie sie nieźle napocić żeby zdjęcie zrobić
 
Dobry!

polusia a jak sia Mloda czuje?

e-kord jak Lilianka?

Nocka, jak przewidywalam, beznadziejna. Teraz na szczescie po bojach pierwsza drzemke zalicza. U nas na razie blekitne niebo, pewnie jak sie obudzi to wybedziemy na spacerek :). Milego Dnia Kobietki!
 
nesiaa jak nocka?
polusia jak się Mała dziś czuje?
e_kord jak ta wysypka?

Witam się w chumorze nieadekwatnym do pogody - pięknie dziś u nas a ja chodzę jak osa - wszystko mnie wnerwia...wrrr...
Nocka super - spaliśmy do 7.30. Teraz Franio ma drzemkę a ja się relaksuję przy kawce porannej. Oby dzień jednak był miły. A co do x factor to podoba mi się głos Ady, ten Michał Szpak totalnie nie moja bajka - facet + długie pomalowane paznokcie itp jakoś mi się nie podoba. A ta starsza pani jest spoko - fajnie, że ktoś w takim wieku też może dostać szansę i próbować się realizować choć jej wczorajszy występ mi się nie spodobał, reasumują Ada ma wygrać!:-D
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien doberek:)

U nas nocka super synek całą noc przespał chociaz dopiero zasnoł o 22.30 i obudził sie o 7.Teraz ma drzemke,a jak sie obudzi to obiadek i na kawke do kumpeli.Ciepełko jest na termometrze na dworzu jest juz 20 w cieniu super oby tak dalej.

Dzieciaczkom zdróweczka zycze!!!U nas juz przechodzi katarek.

Słonecznego dnia:)
 
u nas noc taka FATALNA, że az mi sie nie chce pisać. łeb mnie napier***** a ta mała terrorystka marudzi- no cóż, jak się w nocy nie spało taki teraz efekt :baffled:
 
reklama
heronek, myszowata poza kaszlem i lekkim bardzo katarkiem ma się bardzo dobrze :) zjeść zjada, bawi się ładnie , śpi też ok - temperatury brak więc nie jest źle :) dzięki za pamięć dziewuszki moje :)

posadziłam frezje i mieczyki - mam nadzieję że nie będzie już mrozu
 
Do góry