reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej Dziewczynki :-)
beaa, izka witajcie!

Dziewczyny nie nadrobie... U nas cały czas coś się dzieje. Dziś mam zabiegany dzień i dużo spraw do pozałatwiania. A jak jest chwila luzu to na dworze siedzimy.
 
reklama
witajcie , izka zdrówka dla synka. my dzis miałysmy sie wybrac na szczepienie i za nic nie moge sie dodzwonic do przychodni, chyba przez ten wczorajszy wiatr urwało im linie, a dzis ranek deszczowy, ale cos sie rozpogadza, zeberka juz w piekarniku, jeszcze zrobie frytki do tego, bounty druga tura sie chłodza. miłego dnia
 
Witam:)
Bartus ma drzemke cos szybko bo wczesnie wstał.Nocka nam mineła dobrze raz Bartus zapłakałł ale jak podeszłam to spał i całą noc ładnie lulał i przebudził sie o 6.45.Pogoda nie najlepsza mocno wieje.Bartus jeszcze biedulek meczy sie z kaszlem i katarkiem oby szybko mu mineło,dac syrop to masakra rzuca sie ale zawsze cos tam wleci.

Zdróweczka dla dzieciaczków!!!

Dobrego dnia:)
 
Zdrówka chorowitkom!
wiolonczela sama nie wiem skąd takie natchnienie;)
A u nas bez nowości. Franio jeszcze nie śpi, wstał o 7, ale nie widzę w nim zmęczenia, więc niech się jeszcze bawi:)
miłego dnia:)
 
Witam się i ja:)
Ola po zupce brokułowej szykuje się do spania, jak wstanie to będzie gulasz z kaszą dla wszystkich. Fajnie dziś na dworze, nie gorąco, nie zimno, mogłoby tak być przez cały wrzesień:)
Miłego dnia!
 
Ja też się witam.
U nas coś ostatnio towarzysko, wczoraj byliśmy na 4 urodzinach mojego chrześniaka, dzisiaj po spacerku wpadła kumpela i teraz poszła, więc zbieramy się po Kubę do przedszkola. Bartek dzisiaj znowu nie chce nic jeść, wymyślam co tylko mogę.
U nas też fajna pogoda, masz rację nesiaa oby jak najdłużej.
Zdrówka dla dzieciaczków.

Miłego dnia.
 
reklama
izka gratuluję!
wiolonczela po 10 dniach chyba 3dniowa goraczką i powiększone węzły chłonne, ok 5-7doba wyspka, pytasz o mmr?
 
Do góry