reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

izka gratuluję

Zosi choroby ciąg dalszy, ale jakość tak mniej już leci z tego nosa, rano nawet na godzinke wyszła z babcia na spacer bo swieciło słonko
Spróbujemy nauczyć się dmuchać, dzięki za radę

Dobrej nocy
 
reklama
Izka no wielkie gratulacje.
Nesiaa też mam nadzieje ze ten brak apetytu to przejściowe, tylko że to trwa już ze 2 tygodnie, jeszcze trochę i będzie żył powietrzem :wściekła/y:
Wiolonczela u nas ostatnie szczepienie dopiero 23.09 i już się boję co to będzie.

Kurcze a ja się wkurzyłam sama na siebie. Kupiłam sobie w niedzielę kurtkę, mierzyłam rozmiar S i M, i omyłkowo kazałam zapakować facetowi S. Na cienką bluzkę jest ok, ale na jakiś sweter trochę mi ciasno. Ciekawe czy facet wymieni mi na większą, ale to dopiero w niedzielę.
 
Witam:)

Nocka ok raz Bartus sie zbudził z płaczem ze musiałam go na rączkach ululac przez ten wiatr dudniało i dzisiaj tez dudni.a tak to czasem zajeczał ale ogólnie wyspana jestem wstalismy o 8.Bartus jeszcze meczy sie z tym kaszlem i ma czasem nosek zapchany a odciaganie fridą to masakra.

Jak ten czas szybko leci Bartus dzisiaj konczy 19 miesieczy:)

Zdróweczka zycze dzieciaczkom!!!

Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się!
Izka gratuluję!!:)
Moja niunia śpi a ja się szykuję bo jak wstanie idziemy na szczepienie. Nie lubię tych szczepień:( brrr
Miłego dnia!
 
Bartuś śpi, mieszkanko ogarnęłam, pranie się suszy, obiadek mam z wczoraj więc chyba czas na drugą kawkę.

Madzia84 ucałuj Bartusia od nas z okazji jego święta, rzeczywiście szybko ten czas leci nawet za szybko heh.
Nesiaa trzymamy kciuki za Oleńkę, też nie cierpię tych szczepień.
 
Ostatnia edycja:
Hej

Dzieciaczki śpią a ja oglądam Szpilki na Giewoncie. Wpadła do nas dzisiaj moja siostra z chłopakiem i graliśmy w monopol. Kurcze ile ja czasu nie grałam w tą grę.

Spokojnej nocki.
 
reklama
hej hej,
w końcu chwila oddechu, Ol jest ostatnio coraz bardziej absorbująca i od razu daje mi do zrozumienia, jeśli coś idzie nie po jej mysli.
dobranoc!
 
Do góry