• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja na razie tylko "dzien dobry":)) i biore sie do pisania dwóch prac..nie chce mi sie jak nic...://

Rybka dobrze ze bedziesz mogla wrocic do wlasnego łóżeczka, to zawsze jest ulga:) i najwazniejsze ze wszystko jest ok:)

I chcialam jeszcze napisac Candy, ze przeipekne imie wybraliscie dla synka:) Miłosz:) bardzo bradzo i sie pododba:)

pzdr
 
reklama
CCaroline85- Twój Dawidek tez krzyczy przed zaśnięciem?? bo Sebek to od kilku dni przegina... jest strasznie spiacy a tak sie drze jakby go ktos ze skory obdzieral..

Mojego to godzine trzeba usypiać czasami szału dostaję! On śpi w dużym łóżku i sobie przechadzki robi z jednego końca na drugi, aż w końcu padnie, a marudny jest strasznie ciągle chce coś gryźć, ale wcale się mu nie dziwię, na siłę zaglądnęłam mu do buzi, inaczej się niestety nie da i co!! 4 wychodzą zęby już po kawałku się poprzebijały, ale jakoś dziwnie, bo 4 na dole, dwie dwójki i dwie czwórki, także tak śmiesznie :P
 
Hej missiiss nie żartuj nawet:no: pisz ile chcesz jeśli Ci u nas dobrze :-)

adelina ja też chciałam Miłoszka, nawet jak Igorek był w brzuszku to też takie imię wymyśliłam, ale mój za nic na świecie nie chciał się zgodzić:wściekła/y:

Teraz idę z młodym na spacer, na zakupy, potem do Was wpadnę.
Buźka:-):-)
 
reklama
a dziękuję adelina :-)

właśnie wstałam i umieram z głodu idę robić kanapciory z pasztetem i pyszna papryka konserwową ach jeszcze gofra bym zjadlam ale nie mam skad go wziąść:crazy: chyba wyczaruję hehhe
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry