reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam przyszłe Mamuśki:)
Miesiąc po ślubie dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami:)
Jestem w 7 tygodniu:-) termin na 28 marca:shocked2: co najlepsze to będzie 5 Baran w rodzinie mojego męża...:cool2:

Pozdrawiam
 
reklama
Raczej tak ze względu na kręgoslup. Przebylam 2 operacje i nie mam zamiaru nadwyrężac kręgoslupa jeszcze bardziej.. a i tak mi już daje w kośc..

Och to wspłczuję. Ciąża to spore obciążenie dla kręgosłupa... Uważaj też bardzo PO porodzie, bo mnie plecy przy chłopakach nawalały tak po 2-3 tygodniach opieki nad noworodkiem...

No to gratulacje dla bratowej. Kurcze to dopiero rewlucja domowa.Nie zazdroszcze. Ja bede miala trojke i to przy takim odstepie i zastanawiam sie jak podolam. Kiedy ma termin? I jak sie czuje?

Ja sobą i swoją trójką to jakoś się nie martwię ale piątki noworodków to sobie nie wyobrażam w domu. Dla 3-4 osób dorosłych praca na 3 etaty każdy. Nie wyobrażam sobie, żeby rodzice mogli sobie poradzić sami... nie mówiąc już o kosztach :szok: No i bałabym się bardzo o zdrowie maluchów już teraz. Przecież nie mają szans na pełen rozwój w brzuszku u mamy... będą malutkie i słabsze niż inne noworodki, jest spore ryzyko wad wcześniaczych... stres by mnie zeżarł...

Kochane, ja chyba zaraz na pogotowie pojade.. To przeziębienie o którym pisałam przerodziło się w jakąś grype chyba :( Dostałam gorączki, strasznie boli mnie głowa, mam katar, bolą mnie zatoki, łzawią i ropieją mi oczy i szczypie mnie 'tam' tak jakby zapalenie pęcherza.. :( i to wszystko dosłownie nagle przyszło.. ;( Martwie sie :(
Idź do szpitala albo do przychodni dyżurnej, jak Ci dadzą coś szybko to szybko chorobę załatwisz...


Karcialka! Witaj!!!
 
Witam przyszłe Mamuśki:)
Miesiąc po ślubie dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami:)
Jestem w 7 tygodniu:-) termin na 28 marca:shocked2: co najlepsze to będzie 5 Baran w rodzinie mojego męża...:cool2:

Pozdrawiam
Gratulacje Karcialka :-) Jak sie czujesz? Mecza Cie jakies dolegliwosci???
My dwa miechy po slubie :-D Ale planowane ;-)
 
witam miło =)
moje pierwsze objawy to głód, chodziłam nienajedzona =) (i trudno było mi to odczytać, jako objaw ciążowy), potem uczucie głodu zmieszało się z mdłościami,
pobolewały mnie piersi i się nieco zwiększyły,
a następnie nawet dostawałam dreszczy i zmęczenie mnie ogarniało przez cały dzień.
Ja miałam krwawienie i myślałam, że to miesiączka, więc bardzo się zdziwiłam, jak okazało się, że jestem w ciąży.
Szczególnie, że wykryto mi jakiś czas temu kolejnego torbiela (potworniak) na ostatnim kawałeczku jajnika, jaki mi pozostał z dwóch :(
Tak więc po przejściach, ale jestem niesamowicie szczęśliwa, że jednak udało się i jestem w ciąży.
 
Oj, mąż mnie naciągnął żebym z nim nasz ślub oglądnęła. I aż się wzruszyłam jak zakładaliśmy sobie obrączki. :rolleyes2: Ahh, te wspominki. :-)

A mam straszny ból karku. Napiłam się herbatki, podryzłam banana i.. wymiotowałam. :-( Ja już nie wiem co mam z tym żołądkiem. To chyba mi się poranne nudności wróciły bo rano wogóle nie wymiotowałam. :angry:
 
Kochane a czy do cesarki też trzeba byc "tam" ogoloną?:zawstydzona/y:;-):-)


Golą tylko u góry, cięcie wykonywane jest dosyć nisko i wiadomo żaden kudełek nie może przeszkadzać ;-)


Karcialka WITAJ!!


xXxIzuLQaxXx szybciutko wracaj do zdrowia!!!!


Co do farbowania włosów to ja w poprzedniej ciąży farbowałam co 2 miesiące tak jak zawsze i nic mi się z nimi nie działo. Włosy miałam mocnejsz, zgęstniały mi i przestały wypadać. Większość moich koleżanek farbowała włosy w ciąży i nigdy żadnej nic się nie przytrafiło.

Nikogo niema.... ja wróciłam z imprezki u znajomych i trochę mi zajeło poczytanie dzisiejszego całego dnia. Wcześniej pojawiały się 2 stronki a teraz coraz więcej.... Piszcie piszcie dziewczyny im nas więcej tym lepiej noi razniej chyba no nie????
 
co do paznokci to ja niestety mam inne zdanie.
ale nie bede wywolywac klotni i wasni swoim zdaniem :)
ja jestem stylistka . :-)
Kochana ale ja teraz zrobiłam sobie tak, żeby swojej plytki nie matowic:tak:Wiadomo, że troche się zniszczy od kleju od tipsów ale już nie cała jak przy normalnym robieniu;-) i mam takie króciótkie jak swoje tylko żelik połozony;-):tak::-) No ale wiadomo ile gustów tyle odpowiedzi:-p;-):-)

Kochane, ja chyba zaraz na pogotowie pojade.. To przeziębienie o którym pisałam przerodziło się w jakąś grype chyba :( Dostałam gorączki, strasznie boli mnie głowa, mam katar, bolą mnie zatoki, łzawią i ropieją mi oczy i szczypie mnie 'tam' tak jakby zapalenie pęcherza.. :( i to wszystko dosłownie nagle przyszło.. ;( Martwie sie :(
Kochana jak mi przykro.. ja też jestem przeziębiona, boli mnie gardło i mam straszny katar ale na szczęście gorączki nie mam. Ale na początku ciąży miałam podobnie i to z gorączką:baffled:a wiadomo, że ona niebezpieczna, także Kochana do lekarza i kuruj się domowymi sposobami:tak: Trzymaj się cieplutko i sie nie denerwuj:tak:
Witam przyszłe Mamuśki:)
Miesiąc po ślubie dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami:)
Jestem w 7 tygodniu:-) termin na 28 marca:shocked2: co najlepsze to będzie 5 Baran w rodzinie mojego męża...:cool2:

Pozdrawiam
Witaj:-) No to wspaniała wiadomośc na "miesięcznicę";-):-)
 
Miło, ze jest na coraz więcej, oby tak dalej. :tak:
Mnie to strasznie boli głowa i katar przyszedł. Nie wiem co to jest, zaraz zadzwonię do mamy i się spytam czy moę leki przecibólowe wziąść, bo już nie wytrzymuje. A męża niechce w pracy martwić, bo pracuje do 13. Albo sama wpakuje się na szpital, albo umrę z bólu. :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Miło, ze jest na coraz więcej, oby tak dalej. :tak:
Mnie to strasznie boli głowa i katar przyszedł. Nie wiem co to jest, zaraz zadzwonię do mamy i się spytam czy moę leki przecibólowe wziąść, bo już nie wytrzymuje. A męża niechce w pracy martwić, bo pracuje do 13. Albo sama wpakuje się na szpital, albo umrę z bólu. :zawstydzona/y::-(
Teraz to Kochana żadnych leków:no:No prócz nospy, paracetamolu, Pokropolek od gardła i gripovita taka w saszetkach (same witaminki tam są) do rozrabiania na przeziębienie:tak:

 
Do góry