reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejo :)

Widze ze już widziałyście wiadomośc od Agniesiak ;) Dodałam jeszcze fotke malucha ;)

U mnie dobrze :) Od 23 do północy miałam skurcze co 10 minut i to tak bolesne że aż mi się w głowie kręciło, ale po północy ustały.. I to w tym wszystkim najśmieszniejsze.. Ja chyba nigdy nie urodze ;D

Moniska, Patinka, powodzenia! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniSkaBe - no to trzymam kciuki - dobrze że jedziesz, bo jak to mówia lepiej sprawdzić jeden raz za dużo niż jeden raz za mało :tak:

No i nie udało mi się wszystkiego nadrobić:zawstydzona/y:. Już chyba nie dam rady. Jeszcze te zmiany forumowe

Mnie też co wieczór wydaje sie ze urodzę, ale Niuńka jeszcze czeka chyba aż rodzice przygotują pokoik :-p. Oby jeszcze z tydzień wytrzymała w brzuszku :sorry2:
 
moniska, patinka powodzonka :laugh2: bedzie dobrze i już bedziecie za niedługo to mieć za sobą.

Agniesiak GRATKI ;-)

a mnie wczoraj bolało co 5/6 minut i to konkretnie. Jak już pisałam, że zawsze to mam wieczorem - po kąpieli... :sorry2: ale nic się oczywiście nie rozkręca.
Licząc, że moje 2vcykle przed zajściem w ciąże były 26-dniowe to urodzę 6.03 :laugh2: hehe może być
 
PATINKA,MONI-powodzenia,czekamy na relacje.
Zastanawiam się czy przy ułożeniu miednicowym będę musiała zgłosić się na cc dopiero jak poród się zacznie,czy lekarz wcześniej wyśle mnie do szpitala...?!Kurna,dopiero 11marca mam wizytę i się dowiem.
 
ja wlasnie zjadlam całą paczke płatków cynamonowych do mleka... tylko ze mleka to przy polowie brakło... nie wiem co mnie wzielo:rofl2::-p
jak przez cala ciaze nie mialam jakis specjalnych smaków to teraz mi sie zaczyne hehe.. troche nie ta kolejnosc...

Ja tez juz od 3 nocy co noc czuje ze urodze a tu nic a nic... zobaczymy jak dlugo czekac bede:p dzis na 13 do lekarza to moze cos wiecej sie dowiem hihi
 
Mnie tak od rana łapią jakieś mizerne skurczyki ale to takie jakby żadne.. Wszyscy mówią że moja córcia będzie miała charakterek po mnie ;P boo nie chce wyjść, uparła się ;D a tak ładnie ją wszyscy proszą hehe. No ale wyjdzie jak zechce :) Ja jej nie zmuszam :) Wytrzymałam już tyle to i teraz wytrzymam :) Tylko męczące są takie skurcze.. Mnie wczoraj trzymały 9 godzin.. I ciągle nieregularne.. Później jak się uregulowały to po godzinie się skończyły.. I bądź tu człowieku mądry no..

Kurcze, ale śliczna pogoda ;) Pójde dziś na spacerek :) A co se będe żałować ;D
 
Witam po weekendzie!

Ale sie zdziwilam jkak weszłam na nasze odmienione forum.....trzeba sie przyzwyczaic !

Rybka super ze u Was wszystko ok, ze Mati ładnie rosnie! Buziaki dla Was!

Co do ktg to ja tez nie mialam, serduszko słyszałam dzieki detektorowi tętna, niesamowite przezycie~!

Igi, Effa, Wavejka, Tuttobene gratulacje ogromne!!!!

Wavejka duzo zdrowka i sił dla Was kochana !!!

Ionka bardzo ucieszylam mnie wiadomosc ze zrzucilas juz 11kg , pocieszające naprawde !!! :)))

Madzia jejku trzymaj sie dzielnie, badz dobrej mysli, Bartus napewno wyzdrowieje !!!!!!

Moniskabe,. Patinka trzymam kciuki, bedzie dobrze!!!

A ja mialam weekend pełen wrazen! W sobote ostatnie zakupy natalkowe, popoludnie spedzilismy w domu, za to wczoraj
M poszedl na spacer z naszą bokserka, po 15 min dzwoni ze mu uciekła!! No to ja biegiem do niego i zazelismy szukac. Pol dzielnicy jej szukało, niestety bez skutku...napisalismy ogłoszenia i wieczorem porozwieszalismy w okolicy. Poł nocy nie spalam, caly czas o niej myslalam, jeszczxe tak strasznie lało, martwilam sie ze błąka sie gdzies sama biedna....

Dzisiaj własnie pisalam ten post, a tu tel ze sie znalazła :))) rano ją gosc znalazl, 4 bloki od nas, takze biedna musiala szukac całą nac domku...wlasnie wrocilam z nia do domu, ale jest strasznie zakręcona, wogole na mnie nie reaguje, musiala sie niezle wystraszyc....mam nadzieje ze jej to minie!1

No to sie dziedziaczki teraz bedą sypac :))) mamy marzec, mozemy rodzic hehe tzn ja jeszcze tydzien poczekam, zeby miec 37 tyg skonczonych, a pozniej to niech sie dzieje wola nieba....:)
Ide nadrobic reszte watków
miłego dzionka :*
 
Aguś no to rzeczywiscie duzo wrażen :) dobrze ze sie psinka znalazła:) napewno bedzie taka jak dawniej tylko musi sie uspokoić dla niej to tez przezycie :)
 
reklama
Hej babeczki,

wiadomośc od Effy na odpowiednim wątku:)

a ja idę się kąpac bo na 11 wizyta u gina. trzymajcie kciuki! Mam takie marzenie, że powie: "OOOOOOOoo, widze rozwarcie, nie ma na co czekać, tniemy jutro:)". Fajnie by yło, bo jestem tak mega spuchnięta ze chodzenie sprawia mi ból. Nogi dosłownie jak u niedziwiedzia więc jak pomyślę ze jeszcze tydzień mam sie tak męczyć to dziękuję bardzo.Echhh, zobaczymy..

Do potem brzuszki:)
 
Do góry