reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wiolonczela nesiaa dzięki że pytacie:-) W sumie ze mną nieźle tylko jestem potwornie leniwa :no::no: Sama ciążą na mnie tak wpływa a tu przecież jeszcze dwoje dzieci czasami nawet nie chce mi się umyć:no: Ale trza się brać w garść i do przodu:tak::tak:
Mały jeszcze nie puka:-)

dronka83dzisiaj właśnie zastanawiałam się jak tam Twój K.Teraz będzie z każdym dniem lepiej niech tylko twój nowy dzidziuś dba o noge:tak:
 
reklama
Frocia zdrówka dla Milenki !!!

Ojoj to ja dzisiaj pierwsza?? :-D
Uziemiona znowu jestem przez tydzień, Błażko na antybiotyku od wczoraj ,no żesz wkurzyć się można :wściekła/y::wściekła/y:

Zdrówka dla Was kochani ! A co do antybiotyku to moja pediatra (prywatna) twierdzi, że zastrzyk skuteczniejszy ...

Czarnuszka może odłóż to do wakacji? będzie cieplej, będzie biegał na golasa, większość dzieci dopiero samodzielnie siusia przed 3 rokiem życia, u nas Dawid nie miał 2 lat jak zaczął korzystać z toalety, ale sama jestem zaskoczona, że tak szybko się udało.

a JAK starszy braciszek się zachowuje do Krystianka? Dawid ostatnio non stop chodzi za Natalką!!!!!! Już mam momentami dość, to ją stuknie, to przewróci, nie ma chwili spokoju.

heheh ... ja też mam starszego brata ... ccaroline szybko to się nie skończy :DDD

polusiu zdrówka ! Dbajcie o siebie !

Malutki Bartuś ... eh ...zdrówka dla niego - a i dzisiaj chyba teścik będzie ;-) Może rodzeństwo Bartuś będzie miał !

Yra dzięki za lik z nawilżaczem :-)

Witajcie!!!

zdrowka wszystkim chorym!!!

Dzieki dziewczyny za rady. Jak dalam nurofen, od razu temperatura opadla i Redan spal o wiele lepiej w nocy....

nesiaa oj Mlody jest straszny zlosnik, jak cos mu zabiore niedozwolonego to jest krzyk, pisk, placz...

Milego Dzionka!

Heronek zdrówka dla Redanka i 100 wiosen !!! :-) Jej ...Twój suwaczek dietowy ... chyba się popsuł :-D żeby tak pięknie znikały kilogramy??? Gratki !

hejka
ta noc zapisze do najbardziej udanych
nie zapiszczał ani razu o 5 wstałam sprawdzic czy oddycha :) spał na brzusiu z nozkami pod dupka podwinietymi słodko...:)
ja od rana zakupy tu i tam i pojechałam do szkoły. Wiecie co banda złodzieji. Nie dosc ze wydaje 2ts na reaktywacje to dzisiaj mi powiedzieli ze musze płącic czesne tak długo az sie nie obronie wiec mam w dupe listopad grudzien i styczen i kolejne 2ts Ku**wa Ł. mnie zabije. Łeb mnie rozbolał tylko ....zaraz kumpelka wpada jest w 27tc :D
musze sie brac w tym tyg zap isanie pracy....tak niewiele mi zostało
a wszystkie oszczednosci odkladałam na super wakacje...i co :( moge sobie pomarzyc :(


Marciaa 2 koła za reaktywacje ??? :szok: ... ja jestem po absolutorium (tj 5 lat skończone) ale praca mgr czeka - będę się reaktywować jak będę chciała się obronić ale z tego co wiem to nie będzie nic kosztowało. Z tym, że ja na uniwerku, a Ty? 3mam kciuki za dokończenie pracy :))) Ja podobnie jak mysza m 2 tygodnie i praca lic gotowa :) Teraz zdecydowanie dłużej ... ale powoli powoli ... a sukcesywnie :-)

Miś mój śpi - ja sobie robię 2 tyg przerwy w pracy na pisanie mgr - później ferie są więc miesiąc mam na pisanie ! Po wakacjach mam zamiar wrócić do pracy a komplet papierów kwalifikacyjnych zdecydowanie mi pomoże :-)
 
ionka moja Pola waży 7300, więc to ja się powinnam martwić :) ale pediatra mnie uspokoił że taka będzie chudzinka z niej :)

był u nas pediatra: steryd mamy już odstawić, brać flegaminę w kropelkach i kolejn a wizyta w piątek bo obawia się aby nie poszło sobie na oskrzela tym razem.
 
Hej :)Mała wkońcu lepiej bo gorączki brak , nocą tylko trzy pobudki i słychac jak kaszek sie odrywa.Antybiotyk podałam i jakos poszło bez wymiotów.Rano nawet kaszy zjadła 180:) ale póżniej tylko herbatka z flegamina i nic nie je.A baraciszek ja nakarmił chrupkami orzechowymi!Mam nadzieje ,że jej nie uczuli.Spróbuje jej zaraz znowu obiadek podać.Milenka juz sie usmiecha , zaczęła dzis gadać i przemieszczać sie po całym domu za braciszkiem:)Oj jaka ulga ,ze jest znaczna poprawa.W piątek do kontroli to zapytam czy moge jej tran podawac.
Pierniczki na stole tak sie do mnie usmiechaja:(:(:(
Heronek buziaczki dla Redanka:):*Fajnie ,ze ochrzczenie nic nie płatne:)Ciekawe ile u nas biorą.
Dronka cierpliwości zycze do duzego dziecka z noga w gipsie...niech szybko wyzdrowieje:)
Marciaa sporo kasy :( Zyczę powodzenia w pisaniu :)
Polusiu Milenka po flegaminie duzo lepiej a dostała 2razy dopiero.
 
Ostatnia edycja:
mamy taki sam :) dziewczynki mają swoje i dodatkowo jeszcze w salonie koło kominka jeden.
kurcze u mnie jakoś nie działa to że nawilżacze pracują :(
Spróbuj dolać do wody mgiełki solankowej. ( zabłocka mgiełka solankowa - Grota Solna BRYZA - Jastrzębie Zdrój )
U nas sprawdza się świetnie. Dolewam jej tylko trochę do wody w nawilżaczu, żeby był delikatny zapach.
Z tej mgiełki robią też inhalacje dzieciom w szpitalu chorób płuc na Kubalonce ( sprawdzone na sobie przez mojego siostrzeńca ).
 
n&h jesli tylko kg ida w dol, to moze byc taki zepsuty suwaczek!!!:-D

My po lekarzu, Redanek wsio ma czyste, wiec tylko przeziebiony, cale szczescie!

frotka az sie zdziwilam, ze bezplatne, bo u moich dziadkow w parafii proboszcz potrafi i z 500 zlotych sobie zazyczyc za chrzciny
 
Nesiaa dzielne dziewczyny jesteście a czas szybko leci:-)

ionka moja mała dziś 8 ważyła. Byłam dziś na kontroli wagi i po wyniki badań. Wszystki wyniki ok. Ten niski poziom białych krwinek był spowodowany trzydnówką. Od wyjścia ze szpitala tj. 10 grudnia przybrała 280g. Jak na jej niejedzenie to i tak. Lekarka mnie uspokaja że tyle jej wystarcza ale muszę kontrolować wagę. I mam podawać Cebion Multi. Zobaczymy, może apetyt się poprawi.

Frotka cieszę się że z małą lepiej:-) Aż serce rośnie jak dziecko zdrowieje:-)

Marciaa trzymam kciuki za pracę.Dasz radę:-)

Mała mi usnęła, a już taka marudna była że szok. Teraz pora kąpania się zbliża ciekawe czy wstanie czy dziś dzień brudaska:-)
 
reklama
tydzień temu Ol ważyła 7900.
za tydzieńidziemy na ten bilans- doczekałyśmy się. ciekawe, co nam powiedzą. pewnie znów się nasłucham, że głodzę dziecko :eek:
 
Do góry