reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nkius ma 2 zabki gorne jedyneczki wkoncu mamy kasownik :)) po prawie 4 miesiacach jupi...:)

ja brałam furaginum prawie 4 lata wiec mocniejszy kolor moczu to od tych tabletek są dobre:)
 
reklama
marciaa to gratulacje zebolkow:-):tak:

u nas dziwnie, pawel po 3h snu zasnal znowu, nie wiem co bedzie wieczorem ale byl tak marudny, ze dobrze ze spi, moze ma zly dzien dzisiaj...
 
witajcie :-)
frotka wielkie buziaki dla Milenki!!!
nesia przytulam, na długo zostałyście same?
młoda_mausia jasne, ze pamiętamy, witaj!
polusia, ccaroline, neska zdrówka dla dzieciaczków.
Marcia widziałam ten program na ddtvn, spodobała mi się miseczka, ale po tym co napisałaś to chyba na stronę nie będę zaglądać.
Gratuluje ząbków!!!

U mnie nawrót zatok więc antybiotyk poszedł w ruch :-(
 
nessiaa a co do mleka to mi sie wydaje ze ciezko na samym mleku, czytalam ze podczas choroby to mozliwe, tak wiesz, kilka dni ze dzieciak nie chce nic innego i mu pozwalac,
ale nie wiem co ci poradzic, nic jej nie podchodzi?a kaszki jakies je?? albo jogurty? a chlebek jej dajesz? obiadki sa najbardziej be to sama wiem ;-)
jejku moj pawelek odwrotnie zjadlby wiele a przez ta skaze pieprzona tyyylu rzeczy nie moze:-(
 
dziewczynki pawelek wstal, zjadl na deser gruszki ze sloiczka i zrobil pierwsza w zyciu kupe na nocnik!! ale jestem z niego dumna:-):-):-)
ale zrobil prezent mamusi na urodzinki, jakby wiedzial ze to jutro;-) :-D
 
nessiaa a co do mleka to mi sie wydaje ze ciezko na samym mleku, czytalam ze podczas choroby to mozliwe, tak wiesz, kilka dni ze dzieciak nie chce nic innego i mu pozwalac,
ale nie wiem co ci poradzic, nic jej nie podchodzi?a kaszki jakies je?? albo jogurty? a chlebek jej dajesz? obiadki sa najbardziej be to sama wiem ;-)
jejku moj pawelek odwrotnie zjadlby wiele a przez ta skaze pieprzona tyyylu rzeczy nie moze:-(

Daje chlebek, ciasteczka, chrupki. To je chetnie. Kaszki, jogurty, deserki, obiadki (wszystko co lyzeczka) je niechetnie. Czasami wydaje mi sie, ze jedzenie lyzeczka jest poprostu dla niej nudne, nie moze usiedziec w miejscu. Juz sama nie wiem. Jedzenie z mojego taleza tez lubi.

Brawo dla Pawelka!
 
reklama
Do góry