reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ciekawe, co z Yrą...
pamietam, jak mi chcieli robić cc w 33tygodniu... ale wytrwałam do 35 i to sama :-) Yra w 34, tak? dostanie zastrzyk na rozwój płucek i bedzie dobrze! dobrze, że nie zbagatelizowała tego swędzenia i że teraz jest pod dobrą opieką.

u nas miało być te 20 stopni, ja nie wiem, kto układa pogodę tutaj. a dotąd normalnie jak w zegarku: jak mówili, że po 16 bedzie deszcz, to tak było. a teraz sie popsuli. kurcze, a miałam jechac do miasta, z tym prawkiem załatwić, no ale jak leje, to nie pojadę :-(

a nocka ok :-) znów bez butli :-) chociaż Ol się przebudziła na przytulenie i po 3ej znalazła sie u nas ;-) już mi to nie przeszkadza :-)
 
reklama
Witajcie

Ale się zmartwiłam Yrą:( Moja koleżanka urodziła w poniedziałek, to był 35t dopiero co skończony i wszystko ok z małym. Także nawet jeśli Yra wkrótce urodzi, to będzie dobrze. Kurcze, może będzie miała Franusia szybciej niż ja moją córcię;)

Kalisa zdrówka!
 
Polusia ten Ketonal Forte pewnie na receptę :( kurde ja miałam też plastry przepisane i w końcu ich nie wykupiłam a recepta już nie ważna. Może bym sobie tą miesiączkę w końcu wyregulowała bo 8marca byłam i już po tej wizycie mam drugą @ a prawidłowo to powinnam mieć do połowy maja dwie od wizyty tak liczyliśmy że wtedy wpadnę po receptę :( więc nie pójdę teraz po nowa :(

Kalisa my mieliśmy to samo szczepienie :) no i zawsze w udo :)

Kurde dobrze że yra tak szybko zareagowała tylko czemu musi tyle ostatnio przechodzić :( ach Franio już duży był więc będzie silny. Modle się o to.

Pisałam posta a Franio padł na podłodze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was Kochane:)

Nocka ok,mogłabyc lepsza.Synus zbudził sie o 3 na mleczko ale za chiny nie chciał spac dalej był cos ciepławy.Rano sie wiercił,ale pospalismy do 9 takze wyspana jestem.Wczoraj miał 37 temp. dzisiaj 37.3temp.Mam nadzieje ze zadne paskudztwo nie przybłąga sie do Bartusia.Pogoda cd wietrzna.

Szkoda mi naszej yra,trzymam kciuki!!!

Miłego dnia:)
 
Do góry