reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

woooow:szok: taki news odrazu

YRA gratuluję az się wzruszylam....


nocka kiepska. Niko płakal. Dzis kupie mu ten lek homeopatyczny.
Ja od 7 na giełdzie. Kupilam kaktusy:baffled: chcialam cos duzego do salonu i kicha...:baffled:
i pare ozdrobek na wielkanoc i maluszkowi koszyczek :-)

dzis wpada przyjaciolka na caly dzien.
a Ł. za mna chodzi icagle gada o drugim dziecku:szok::-D
 
reklama
yra, wielkie gratulacje!! zobacz, jaki Franio duży chłopak! wszystko bedzie ok :-)

proszę, jakie wiadomosci od rana :-)

a wiecie, mi po tym szczepieniu świnka-odra-różyczka lekarz powiedział, że jeśli jakiekolwiek skutki uboczne, to w ciągu 3-4 dni od szczepienia. zastanawiające.

kurcze, mam nowy telefon i teraz próbuję go opanować, hehe ;-)
 
Yra moje wielkie gratulacje!!!Jaki duzy chłopak super zdóweczka dla Was!Ale przyszły wspomnienia:)

Dzien Doberek.

Nocka taka sobie Bartus goraczki nie miał ale budził sie ciągle z płaczem az do 2.30 i wtedy wypił mleko i juz spał do rana,moze był az taki głodny.Teraz drzemkuje gorączki juz nie ma rozrabiał na całego z rana,teraz to ja wiem ze dziecko mam,a nie tak w kącie cicho sie bawił zawsze no prawie:)Pogoda brzydka,ale i tak bym siedziała w domku,bo nie chce narazie wychodzic po tej gorączce.

Zdróweczka dla dzieciaczków!!!

Miłego dnia:)
 
o rany aż nie wierze ;)))))))))
Yra - gratualacje - mi tez aż łzy stanęły w oczach ;) ale się cieszę ;)

ja zaraz zmykam do pracy, dzis nieco dłuzej , wczoraj siedzialam do pozna w nocy i czytalam ;)) ( nic ciekawego - procedury - jeszcze raz:) )

moj tez nie daje sie przebrac, ucieka , przekreca sie na brzuch i wiora , najgorzej po kąpieli i jak narobi ;))) Aby go wytrzec to zazwyczaj musimy we dwoje bo ja sama nie daje rady ;)))
Miłego dnia mamusie ;) ja zmykam bo zaraz bede spozniona ;)
 
O jeny takie newsy od rana:)
yra gratulacje i dużo zdrówka dla Was, szybkiego powrotu do formy!!!:)

My po kolejnej imprezie, Franio nawet sie zachowywal, ale o 19tej ez zaczal wypraszac gosci, bo byl zmeczony.
Widze, ze temat skutkow poszczepiennych, no my jestesmy umowieni na srode i wlasnie mialam sie Was pytac, czy byla jakas reakcja zaraz po tej szczepionce w sensie temp np? Czy dopiero po tych 10 dniach? Jeny nienawidze chodzic z F na szczepienie:(
Ale w sumie nie wiem czy bedzie dopuszczony, bo jest na zyrtecu ma alergie chyba na jakies pylki, bo spojowki mial czerwone i oczka mu lzawily i troche jakby sapka sie wlaczyla. Na dodatek dalej meczy go jeden zab, bo sie przebil, ale jeszcze nei wyszedl caly:(

trzymajcie sie mamuski i milego dnia Wam zycze!:)
 
ionka mi pediatra mówiła, że wysypka w 5-7 dobie, a temp nawet do 2 tyg po

O programie - Lovela znów ruszyła akcja wysyłania próbek lovela, kto jeszcze nie korzystał niech działa, ewentualnie można podać inne dane przy rejestracji bo na kiedyś już raz podane nie wyślą
 
reklama
Do góry