reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie,
Maly spi, wiec szybko Was czytam i szybko odpisuje, bo zaraz wstanie pewnie;)
asia juz naprawde blisko rozwiazania, ale widze, ze Madzi sie nie spieszy;)
madziu wszystkiego najlepszego, sto lat w szczesciu, w zdrowiu i bogactwie;) I oczywiscie pociechy ze Szkraba:D
moniskabe Franio spi z nami i jakos nam to w sumie nie przeszkadza, ale wiercipieta zniego straszny i kilka pobudek w nocy ma:/ Ja w tym momencie przestawiam go na jedna drzemke w dzien, bo widze, ze jak raz sie przespi to zasypia grzecznie o 20tej i spi do 7 albo nawet do 8.30 i tylko raz budzi sie na picie w nocy.
Wiecie tak sie zastanawiam jak zmodyfikować kąpiel, a mianowicie nadal używamy wanienki tyle, że Filipcio sie już w niej ledwo mieści. I czas sie juz chyba jej pozbyć i tu moje pytanie czy któras z Was kapie w wannie i czy moze jakiejs maty antyposlizgowej uzywa czy czegos innego? No i jak jest z głowa, bo ja nadal do mycia głowy kłade Filipa a jak sie to rozwiązuje w wannie juz bez gąbki?:)

my mamy wysoki brodzik i tam mamy mate antyposlizgowa. Franiu sobie siedzi a my ga kapiemy, a glowe myjemy prysznicem;)

no i sie napisalam, F wstal echhh;)
chorym zdrowak zycze!!!! Ja dalej zasmarkana, zakaszlana :(
 
Hej!

Moniska - a może warto jakoś odgrodzić łóżeczko lub przenieść młodego gdzie indziej? nie pamiętam czy macie drugi pokój ale to byłoby rozwiązanie może jakieś skoro on ładnie śpi dopóki Wy sie nie położycie?

Asia - trzymam kciuki! :-)

Madziu! Wszystkiego dobrego!!! :-D I tu żadnymi staruszkami nie szastaj bo ja jestem starsza i nie chcę się jeszcze czuć staruszką! ;-)

E-kord - gratki zębalów!
 
Polusia, dzięki za pomoc w sprawie kwiatów, okazało się, że mam za płytkie doniczki, a że nie zamierzam ich zmieniać, bo mi się zwyczajnie podobają to zdecydowałam się na bluszcz zimujący (nie potrzebuje tyle miejsca). teraz balkon tonie w zieleni:)

a tak z innej beczki - co u Ani? kibicowałam jej w zmaganiach z losem i tak od dłuższego czasu się zastanawiam co u niej
 
Witam!!
Dzień paskudny:( Nocka też. Jestem niewyspana i zmęczona. Kiedy znów będzie słońce??może doda mi trochę energii.
E-kord zdrówka!! Polecam płukanie gardła wodą z solą. Gratuluję ząbków Lilusi!
Madziu spełnienia marzeń!!!Pociechy z męża i synka!
Asia a czy ty zostawiłaś którejś dziewczynie numer kom. Fajnie by było jakbyś dała znać jak już będziesz mieć Madzie po tej stronie.
Monia ja myślę nas przeprowadzką mojej wiercipiętki do swojego pokoju. Może Ty się wcześniej odważysz i spróbujesz?? (Bo ja jeszcze myślę:)
Kalisa ja Olę kąpie w wannience która stoi w wannie:p Jeszcze się mieści więc jest mi tak wygodnie. Ona uwielbia się kąpać więc nie ma problemu z myciem główki. Nawet lubi jak chlapię ją wodą po buzi. I witamy na ts:)
Myszowata jak zdrówko?? U mnie lepiej. Katar tylko męczy ale mam super kropelki więc da się żyć:)
 
Bartus akurat zasnoł,pranie wyschło,ciepło dzisiaj jest ale wiaterek znowu mocniej wieje.Bartus odpukac ma dzisiaj dobry apetyt bardzo duzo je,to fajnie bo czasem nie ma czasu na jedzenie,bo musi kazdy kąt w domu oblukac:)Juz w pon bedzie z nami M fajnie wkoncu bedą wspólne spacerki i wogóle teskno jest.
 
ostatnio trudno jest być na bieżąco :(
Jak ładna pogoda to korzystam ze spacerów.
U nas Franek wręcz nie znosi od urodzenia wspólnego spania więc śpi sam u siebie i nie budzi go nawet to jak czasem z M.się przytulamy :) :)
Madzia jeszcze raz 100lat :)

Kalisa mój Franko od dawna kąpie się we wannie dorosłej :) i bez zbędnych akcesoriów :) uwielbia wygłupy na brzuchu a głowa płukana z prysznica :)


ekord gratuluję małej ząbków :)a Ty wracaj do zdrowka kochana.

Młoda mamuska boże co za przeżycia trzmaj się tam.



Franko po nocnej gorączce ok :) byliśmy na spacerze ale ogólnie dziś dzień lenia.

Wieczorem rozruszam się na aerobicu :)
Kurde przyjaciółki syn ciągle mial temperaturę i w sumie żadnych innych obiawów. Ostatnio bolało go ucho więc poszli do lekarza ale ten niby stwierdził zapalenie ucha środkowego jednak coś mu się nie podobało i wysłał ich do szpitala na badania i wiecie co się okazało że mały ma zapalenie kości czaszki :( leżą w szpitalu nic więcej jeszcze nie wiem :( ma 5latek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
alex dzięki że pytasz :) u Ani średnio na jeża tzn. ma termin sprawy w sądzie ale to sprawa dopiero o potwierdzenie dna malutkiej, więc gdzie tam jeszcze do sprawy o uznanie i o rentę :( mała nie daje nic Ani zrobić ciągle płacze i wisi na cycku i oczywiście roś nie jak na drożdżach :) teraz mało rozmawiamy bo biedna mało ma czasu dla siebie
 
Do góry