reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dziewczyny jesli chodzi o fb to on zajmuje duzo mniej czasu niz bb , fakt ze tutaj pustki ale sama nie bylam przekonana do fb -natomiast teraz widze roznice. Przy zakladaniu kont zadna z Was nie musi podawac prawdziwych danych a nasza grupa jest ukryta takze nikt nie widzi ze do niej nalezycie ani tego co tam piszecie. Naprawde polecam niby duzo sie dzieje ale duzo mniej czasu zajmuje.
U mnie bez zmian, zaczyna sie rok szkolny;( , maly rosnie . lobuzuje ;) No i niedllugo powinnam miec meble w kuchni -juz mam dosc tego remontu.
 
Witajcie:)
Wkoncu w domku Bartus padł spi.Ja pewnie tez szybciej spac pójde.Bartus jest coraz zdrowszy badania ok wszystko na swoim miejscu.Najgorsza była pierwsza noc bartus prawie wogóle nie spał miał jeszcze ktg o 22 a obudzili nas o 6 rano do pobrania krwi itd.Mamy to za sobą teraz kontrola za 2 miesiace ale tylko na echo serca.
 
Witajcie:)
Wkoncu w domku Bartus padł spi.Ja pewnie tez szybciej spac pójde.Bartus jest coraz zdrowszy badania ok wszystko na swoim miejscu.Najgorsza była pierwsza noc bartus prawie wogóle nie spał miał jeszcze ktg o 22 a obudzili nas o 6 rano do pobrania krwi itd.Mamy to za sobą teraz kontrola za 2 miesiace ale tylko na echo serca.

Witam madzia84
Ja chyba nie w temacie. Pytać się tak głupio ale Bartuś jest chory?

Mam trochę spokoju. Mąż opowiada zosi bajki na dobranoc, a mała w tym czasie wypija mleko. Zostało mi jeszcze poukładać zabawki, może zmusze się i napiszę też trochę pracy podyplomowej, czas mnie juz zaczyna gonić.
Dobrze że jutro nie trzeba iść do pracy (mam go odpracowanego) :)
Plan na jutro:
Sniadanie
Kawa
Zakupy + spacer
Drzemka Zosi / II kawa dla mamy
Obiad
urodziny kumpeli 30
Zgon

Zyczę wszystkim miłego piątku
 
1 czerwca moja przyjaciółka w 26 tygodniu ciąży urodziła córeczkę Marysię.
Marysia to najdzielniejsza mała istotka jaką znam, nie poddała się i teraz w piątek malutka wyszła ze szpitala.
Wielkie uznanie dla lekarzy ze szpitala z Gdańska Zaspy.
Cuda istnieją :)
 
reklama
1 czerwca moja przyjaciółka w 26 tygodniu ciąży urodziła córeczkę Marysię.
Marysia to najdzielniejsza mała istotka jaką znam, nie poddała się i teraz w piątek malutka wyszła ze szpitala.
Wielkie uznanie dla lekarzy ze szpitala z Gdańska Zaspy.
Cuda istnieją :)

Tak cuda istnieją dzieki lekarzom równiez:)

Witam sie dopiero teraz.Predzej bylam u rodziców na kawce.Nasze nocki ostatnio są do d...albo Bartus jeczy przez sen lub płacze albo budzi sie i niechce spac tak było z dzisiejszą nocą obudził sie o 3 i zasnoł dopiero o 5.20 pobudka po 8 jestem niewysypiam sie niewiem co jest grane.A z dobrych rzeczy Bartus dzisiaj jak był u dziadka na kolanach chciał isc do mnie i sam zrobił pierwszy kroczek bez trzymanki jestem dumna z niego i szczesliwa.
Rozmawiał z m na temat zamieszkania w Norwegi i sie pytał czy ja bym tam mogła pracowac czyli pilnowac dziecko normalnie sie ucieszyłam jeszcze niewiem jakie duze bedzie bo M szef chce mi załatwic fajno by było bo Bartus by miał sie z kim bawic gdyby to było takie w wieku Bartka.Zobaczymy jeszcze troszkie.
Miłego wieczorku
 
Do góry