reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej! A mnie znow nie bylo troche bo bylismy w lublinie tydzien,2 tydzien na wsi,dopiero co wrocilismy. Z mala na szczepieniu bylismy wazy 11,250 i ma 82,5cm. A sluchajcie dopiero na 5lat teraz szczepienie? tez wam tak powiedziala lekarka?
 
1 czerwca moja przyjaciółka w 26 tygodniu ciąży urodziła córeczkę Marysię.
Marysia to najdzielniejsza mała istotka jaką znam, nie poddała się i teraz w piątek malutka wyszła ze szpitala.
Wielkie uznanie dla lekarzy ze szpitala z Gdańska Zaspy.
Cuda istnieją :)

brawo dla Marysi!!! i duzo zdrowia zycze :-)
Zaspa cieszy sie dobra opinia pod tym wzgledem :-) Sama tam dwukrotnie rodzilam i wiedzialam ze "jakby co" to szpital ma mozliwosci i sprzet do ratowania zycia maluszkow.
 
Tak cuda istnieją dzieki lekarzom równiez:)

Witam sie dopiero teraz.Predzej bylam u rodziców na kawce.Nasze nocki ostatnio są do d...albo Bartus jeczy przez sen lub płacze albo budzi sie i niechce spac tak było z dzisiejszą nocą obudził sie o 3 i zasnoł dopiero o 5.20 pobudka po 8 jestem niewysypiam sie niewiem co jest grane.A z dobrych rzeczy Bartus dzisiaj jak był u dziadka na kolanach chciał isc do mnie i sam zrobił pierwszy kroczek bez trzymanki jestem dumna z niego i szczesliwa.
Rozmawiał z m na temat zamieszkania w Norwegi i sie pytał czy ja bym tam mogła pracowac czyli pilnowac dziecko normalnie sie ucieszyłam jeszcze niewiem jakie duze bedzie bo M szef chce mi załatwic fajno by było bo Bartus by miał sie z kim bawic gdyby to było takie w wieku Bartka.Zobaczymy jeszcze troszkie.
Miłego wieczorku

a więc trzymamy teraz kciuki za pracę
 
Hej! A mnie znow nie bylo troche bo bylismy w lublinie tydzien,2 tydzien na wsi,dopiero co wrocilismy. Z mala na szczepieniu bylismy wazy 11,250 i ma 82,5cm. A sluchajcie dopiero na 5lat teraz szczepienie? tez wam tak powiedziala lekarka?

tat, tak, teraz jest długa przerwa między kolejnymi szczepieniami, i dobrze niech organizm sobie trochę odpocznie
 
Agulka mi tez pediatra powiedziała ze kolejne szczepienie jak Bartolek 5 latek skonczy noi bardzo dobrze.

Tez synek lezał na Zaspie jak miał 2 tyg i stwierdzili na oiomie ze ma tylko 3 dziurki i same zrosną a potem wiadomo ze mały nie oddychał po tym jak wrócił do domku i znalazł sie w szpitalu u nas takze niewiem jak jest na Zaspie nie specjalnie mi sie tam podobało dopiero we Wojewódzkim uratowali mi synka,ale kazdy ma swoje zdanie na temat tego szpitala.
 
Hej! no to odpoczna dzieciaczki od szczepionek... U nas pogoda kijowa pochmurno i chłodno,oby nie padalo bo pranie na balkonie schnie. Wczoraj byla znajoma z córka tydzien starsza od mojej. A Kornelia łobuz zabawki jej zabierala wredota jak weszla do niej do lozeczka to ja wypychala. A tamta taka spokojna grzeczna i tylko uciekala przed moja. Dziecko bedzie sie bało do nas przyjsc teraz.
Podajcie linka na babyboom na fb,bo nie mogłam znalesc.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Kochane:)Nocka tak sobie znowu Bartus sie zbudził o 2.30 niechciał spac tylko sie bawił.Musiałam go przebrac bo był przemoczony i zanoł o 4.30.Najgorsze ze ma katar wylatuje mu ale tez i zatyka juz mu czyszcze nosek smaruje mascią oby szybko zniknoł.Teraz bidulek lula moje słoneczko nawet rano przed 9 walił głową o szczebelki rzucał płakał sie oby zadne choróbsko sie nie przyplątało.Pogoda jesienna:/
Miłego dnia:)
 
reklama
jak was dziewczyny znaleźc na fb?




na pomorzu cały dzień padało, z małymi przerwami, ale Zosi to nie przeszkadza najchętniej spędziłaby każda minute na dworze
 
Do góry