reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wiolonczela u mnie z postanowien wielkopostnych to zero słodyczy po lutowych urodzinach trzeba odpocząć, drugie postanowienie to olać T.i nie denerwować się z jej powodu :p

my bilans mamy w środe po urodzinach młodego a więc za 4tygodnie:)

Franio to łobuziak jak nie wiem ale dogadujemy się :) Mówi coraz wiecej ale nie az tyle co jego rodzenstowo w tym wieku, no ale mowi dużo trudnych słow np: światło, otwórz, odłuż, przycisz, i to wyraznie:)

ja walcze z brzuszkiem przed komunia syna teraz zaczelam cwiczenia a6w :)

milego wieczorku o ile dzis ktos czyta :)
 
reklama
Polka dobre postanowienie.
Ale mnie złapała rwa ramienna, najgorsze jest to ze lekarz przepisał mi tabletki zaburzajace płodnosc i nic nie biore. Znaciie jakies dobre sposoby na ten ból? w poniedziałek znów bede musiała do niegp isc, no ale co go obchodzi moja płodnosc, a gadałam mu ze chce sie starac o dziecko , a ten mi takie tabletki.
A drugi lek teratogenny dla płodu i tego tez nie biore , bo nie wiem jak długo utrzymuje sie w organizmie, a tu boli , tak sie zastanawiam czy w XXI w nie ma bezpieczniejszych leków
 
Witajcie Dziewczyny!


Zaglądam jak mogę, ale mam teraz zmianową pracę, więc wykończona jestem straszliwie. My dzisiaj po bilansie. Darunia 86cm i równe 12kg, tak więc cały czas trzymamy się 50 centyla :) Też dużo gada i co najzabawniejsze lubi powtarzać powiedzonka męża. Tak więc z nowości mamy "chyba śnisz", "mam pecha", a mama to już nie mamusia tylko "mysza", bo tak mnie mąż nazywa;) Kocha tańczyć i to przed jak największą publiką, rysować i gotować. Strasznie się buntuje jak ma iść za rękę i krzyczy "nie chcę". We wszystkim chce pomagać, a nakarmić to się nie da, musi "siama", więc obiad trwa czasem godzinę ;)

wiolonczela nie wiem, czy to napewno to, o czym myślę, ale mnie na takie bóle pomogła końska dawka wapna i magnezu 2 tabletki 2 razy dziennie. Myślę, że możesz spróbować. A ten Twój lekarz to jakiś niepoważny chyba:wściekła/y:

My myślimy o rodzeństwie dla małej, ale gdzieś tak w przyszłym roku lub za 2 lata, jak kredyty trochę spłacimy :(

Moje postanowienie wielkopostne to wyleczyć swój zakupoholizm. Zakaz wstępu do sklepów z ubrankami dla dzieci, bo jak tam wejdę, to mąż mówi, że mi się światełka w oczach zapalają i mnie wołami wyciągać trzeba, a Młoda ubrań ma tyle, że i trojaczki bym pewnie ubrała, ale teraz siostra w ciąży, więc się nie zmarnują:tak:

Miłego dzionka i mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie za tak rzadkie wpisy;)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Myszencja wcinam te wapno , magnezu nie mam w domu, dziś zaraz go zakupię, biorę tez nospę, może mi ten mięsień jakoś się rozkurczy, zdjęcie rtg musze zrobić i do masażysty pognać. Dziś wysmarowałam się olejkiem z dziurawca i założyłam czarne ponczo, takie długie z golfem, a Elenka do mnie : Mamo jesteś ksiądz? :):):)
 
Witam od ostatniej mojej wizyty wiele się zmieniło. Mój synek zaczął sam chodzić wiem, że późno, ale zawsze. Śniegu co nie miara.

Noooooo widze ze Twój synek to ta sama data urodzenia co mój !! wszystkiego najlepszego !

Blueberry77 kochanie dla Was tez wszystkiego najlepszego !! duzo zdrówka i prezentów !
 
nawet nie zauważyłam, że Krystianek ma tą samą datę urodzin i chyba jednej z koleżanek z forum Adaś też ma tą samą datę urodzin. Ja też ćwiczę a6w dzisiaj 3 dzień,ale dzisiaj zjadłam sporo słodyczy (ptasie mleczko i jedną czekoladkę).
 
My wczoraj byliśmy na bilansie - w zasadzie bez zmian - 11 kg wagi i 86 cm wzrostu.
My robimy urodzinki w weekend, mam nadzieje że Wiki będzie zadowolona - torcik z Hello Kitty będzie, baloniki i ulubiona Zuzia (moja siostrzenica)
Wszystkim dzieciaczkom życzymy samych pogodnych dni i wiele radości :tak:
 
Witam:)

Bartus ma drzemke po spacerku wybiegał sie i zmeczył:)Ja mam chwilke dla siebie i czas na kawke:)

Duzo zdrówka dla naszych dwulatków i wszystko co dobre zycze:)

Miłego dnia:)
 
reklama
mrozik,mili17199 spoznione zyczenia urodzinkowe dla dzieciaczkow :):) buziaki, spelnienia marzen i beztroskich dni!!!!!!
wiolonczela dobre z tym ksiedzem :) a jaks ie teraz czujesz?
Ja byla m chora ale wracam do cwiczen :)
Dzieci zdrowe, Franio lobuzuej coraz wiecej mowi dzis nowe slowko ulubione to wystarczy :)

wstal niedawno, bajki oglada :)

sezon rowerowy otwieramy powoli.

milego weekendu!
 
Do góry