reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jak tam czytam to widze ze duzo dziewczyn dokarmia albo karmi butla
U nas sie zrobil delikatny problem z karmieniem
Mloda popoludniami drze japke przy cycku, rwie sie , kopie nogami, szarpie cycka. Oczywiscie babcie od razu lament podniosly ze glodna
Przy Bartku tez przy kazdym jego steknieciu mowili ze pewnie glodny ;-) ale teraz chyba musze przyznac racje. Dziecko mi wylo kilka dni popoludniami, wkoncu spasowalam i dalam modyfikowane po karmieniu piersia, zjadla nieduzo bo jakies 50 ml ale spokoj w domu , dziecko spi itd
Oczywiscie zlapalam wyrzuty sumienia , na dodatek nasza pediatra - zaprzyjazniona mi trabi ze mam nie dokarmiac tylko zwiekszac laktacje, tylko ja z reka na sercu nie mam czasu siedziec z dzieckiem pare godzin przy piersi albo bujac sie popludniami z placzacym niedojedzonym dzieckiem zeby tylko butli nie dac. Wkoncu mam tez drugie dziecko, tak samo wazne.
No ale oczywiscie dola troche zlapalam ze nie bede Malej karmic ( co w sumie jest bzdura bo tego dokarmiania jest naprawde malo )
No ale chyba najlepiej to wyluzowac, jajka nie zniose wkoncu i pokarmu nie doprodukuje ;-)
Doszlam do wniosku ze wazniejsze niz te wszem i wobecotaczajace madrosci laktacyjne jest spokoj najedzonego dziecka :) no i moj tez :)
 
reklama
Za NAN Active - duza puszke zaplacilam w REALu 38zl... Nie wiem na ile puszka wystarcza, ale jestesmy w domu 4 dni i z poprzendiej ubylo 1/3 mniej wiecej... czyli podejrzewam ze tak na 1,5 tygodnia wystarczy...

Kurcze - a ja chocbym nie wiem ile razy przystawiala do piersi czy odciagala t owidze ze 60-70ml (z obu piersi w pol godizny odciagania) to u mnie maksimum... Teraz to mu jeszcze wystarcza ale za tydzien to jzu nie...:no:
 
jejku ja dzis spasowalam i dalam infacol

plakal tak okrutnie ze mysle ze to kolka choc nie wiem na bank:baffled:

dziecko nie spalo mi od 14.30 do prawie teraz, bidulek, nie pomagalo nawet noszenie na raczkach... chyba ze to to odparzenie bo cos wcale nie chce mu zejsc...:-(

ja zaopatrzylam sie w mleko enfamil ale jeszczenie dane mi bylo go uzyc, jedynie w szpitalu bo tez takie podawali, ceny nie wiem bo dostalam, ale chyba jedynie w aptekach

ide spac bo kto wie co czeka mnie w nocy,
a juz dzis bylo ciekawie...;-)
dobranoc!
 
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle kurde-
Wszystkiego najlepszego!


______§§____________§§
_____§__§__________§__§
___§§____§_________§___§
__§___§___§_______§____§
_§____§____§_____§____§
_§___§_§____§___§____§
_§§§§___§___§§§§§___§
_________§_________§___§§_§§
________§___§§_§§___§_§§§c§§§
_______§_____________§_§d§§§
_______§______§______§__§§§
_______§____§___§____§___§
________§____§§§____§___§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§_§_§§____§_______§__§_§§_§_§
§____§_____§_____§__§__§____§
_§____§____§_____§_§__§____§
__§____§§§§_______§§§§____§
___§____§___________§____§
____§____§§§_____§§§____§
_____§§§§___§§§§§___§§§§
............((_,»*—*« »*—*«,_))
((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_))
*~*~*~*~*WESOŁYCH ŚWIĄT*~*~*~*~*
 
Kurczaki wy wszystkie dokarmiacie.... cholewcia a dzić pani doktor powiedziala że mała kluska z niej rośnie bo przez 2 tygodnie przybrała 650..nieźle....chociaz wydaje mi sie że czasem jest głoda po karmieniu cyśkiem...więc Duśka waży 4850 kg. Powiem wam że wydaje mi sie trudne tak licyć, odmierzać ile niunie zjadają...
 
Mam pytanko czy Wam kobitki Wasze malęnstwa tez ulewaja?Mój maluszek tak ładnie pije,beknie sobie,ale ulewa.w dużych ilosciach nie pije mleczka co 3godz po 70 lub 60ml.
Zapraszamy na wątek o karmieniu.. tam jestesmy na bieżąco z takimi sprawami...:tak:
A tak wogóle to dziewczynki
____$$$_______________$$$
_____$___$_____________$___$
____$_____$___________$_____$
____$______$_________$______$
___$_______$_________$_______$
___$________$_______$________$
___$________$_______$________$
___$_________$_____$_________$
___$_________$_____$_________$
____$________$_____$________$
____$_________$___$_________$
____$_________$___$_________$
_____$________$___$________$
_____$________$___$________$
______$_______$___$_______$
______$_______$___$______$
_______$______$___$_____$
________$_____$___$_____$
_________$____$$$$$____$
_________$$________$$
_______$$____________$$
______$_____$$__$$_____$
_____$__________________$
____$____________________$
____$ ________$$$$________$
$$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$
____$_______$_____$______$
___$$$$$_____$$$$$____$$$$$
_$$_$__________$_________$_$$$
_____$______$__$__$_____$
______$______$$_$$_____$
_______$$____________$$
_____$$$$$$$______$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$$$$$$$__$
_____$_____$$$$$$$$_____$
_____$___$$$$$$$$$$$$___$
______$______$$$$______$
______$____$$____$$____$
_____$$___$________$___$$
___$$__$$$$________$$$$__$$
__$_____$____________$_____$
__$____$______________$____$
__$____$ ______________$____$
___$$$$$______________$$$$$
_______$______________$
________$____________$
__$$$$$$$$__________$$$$$$$$
_$________$$______$$________$
$_____________$$_____________$
$___________$$__$$___________$
$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$

WESOŁEGO ALLELUJA!!!
 
Candy, mój tak robi jak go w brzuszku gniecie - z jednej strony szuka cycusia pocieszyciela, a z drugiej strony ma pełny brzuszek i płacze że mu mleczko leci. A dzisiaj chyba miał kolkę biedny, płakał strasznie :-(


:
myślisz że z przejedzenia płacze???? bo już chcialam butle dać że głodny :((
właśnie teraz płacze i mam ten problem:(
 
U nas zaczynają się problemy z brzuszkiem, ciężko córci zrobić kupkę, robi raz dziennie. Moja zjada mleka sztucznego z 6 razy po 60 ml około plus z piersi, ale ile to nie wiem, próbowałam se odciągnąć pokarm, aby zobaczyć ile mniej więcej go mam, ale jakoś mi to nie wychodzi, albo ja nie umiem użyć laktatora, mam ręczny z Aventu.
 
reklama
Dziewczyny widze roznice po infacolu :-) Al spi jak mlody Bog :-D Cos tam sie spinal, ale troszke i sam pieknie usnal w lozeczku. Oby nie zapeszac.
Widze, ze w dzien domaga sie noszenia na rekach, przytulania i bliskosci mamy lub taty oraz czestszego jedzenia, a w nocy budzi sie co 3h, karmimy sie, zmieniamy pieluszke i dalej w kimono tak do 10-tej rano. On taki pieszczoch jak i rodzice ;-) Choc dzis od 14 do 20 przesiedzial praktycznie tylko na rekach, troche spal, czuwal i byl aktywny. Katarek tez juz pieknie schodzi na szczescie.
Na moim mleku - aptamil - odpowiednik bebilonu napisali, ze powinien jesc 5 razy na dobe. Co jest oczywiscie niewykonalne, bo brzydal je 8-9 razy. Balam sie, ze za szybko przybiera na wadze, ale widze, ze Wasze na cyckach tez ladnie rosna, wiec chyba nie mam powodow do obaw :-)
Dobra, spadam spac, troche wczesnie, ale musze wypoczac ;-)
Spokojnych nocek, bez kolek!!!!!!
 
Do góry