reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
też mam lenia, ale to chyba dlatego że ta pogoda taka nie fajna jest. właśnie robię zakupy na allegro i już trzymam się za kieszeń :-)
 
no własnie i co tu począć....może wstawić tego lenia na allegro:-) Albo "oddam lenia w dobre ręce":-) w gazecie zamieścić....nie no jutro umyję ją na 100% trzymajcie mnie za słowo;-)
 
Znam tematy z forum bo regularnie podczytuję...
Udzielać mi się już przestało chcieć... Ni będę tłumaczyć dlaczego. Stare forumowiczki mnie znają z czasów ciąży i tłumaczyć się nie muszę że jestem nowa. Moj dzieci są dla mnie wszystkim al treść większości postów... Również dla mojej przyjaciółki a tego forum nie powiem... Bo większość mam się obrazi i macie rację nie podoba mi się i się nie udzielam al zaglądam może sie coś zmieni. A co do rad to bezcennych rad m udziela mój pediatra nizastąpiony wkażdej sytuacji... WSIO!!!
No i każdy wychowuje dzieci po swojemu i powinien mieć jednego góre 2 autorytety w tej sprawie a nie 100 doradców i nijakich. Ot moje zdanie

Do Moniski:
zawsze chciałam otworzyć second hand ale znalazłam w końcu inną dobrze płatną pracę. Jednak ze słów znjomych wiem że jak masz dobrą hurtownię to dobry, choć pracochłonny interes. Pozdrawiam.
 
Znam tematy z forum bo regularnie podczytuję...
Udzielać mi się już przestało chcieć... Ni będę tłumaczyć dlaczego. Stare forumowiczki mnie znają z czasów ciąży i tłumaczyć się nie muszę że jestem nowa. Moj dzieci są dla mnie wszystkim al treść większości postów... Również dla mojej przyjaciółki a tego forum nie powiem... Bo większość mam się obrazi i macie rację nie podoba mi się i się nie udzielam al zaglądam może sie coś zmieni. A co do rad to bezcennych rad m udziela mój pediatra nizastąpiony wkażdej sytuacji... WSIO!!!
No i każdy wychowuje dzieci po swojemu i powinien mieć jednego góre 2 autorytety w tej sprawie a nie 100 doradców i nijakich. Ot moje zdanie



hmmm fajne masz o nas zdanie 100 doradców i nijakich :) pozdrowienia od nijakiego i jednego ze 100 doradców na forum BB
 
szafa mówisz?:-) też fajnie:-) to są takie zajęcia, które zawsze się odwleka...teraz mi się przypomniało, że w domu to nigdy nie ma komu choinki rozebrać;-)
 
reklama
wiesz.. u mnie jest troszke inna sytuacja.
Ja albo cos otowrze albo zostane tylko z pensja meza, za ktora przezyc bedzie ciezko.

A w moim miescie otworzyl sie niedawno sklepik tylko z ciuszkami uzywanymi dla dzieci, ale ja chce dodatkowo jeszcze wprowadzic uzywane ciazowki.
Jednak poki co z kredytem problem.
 
Do góry