reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Młoda Mamuska - nie martw sie tymi ciagnieciami, to normalne, macica sie rozciaga. Teraz w tym okresie ciazy ma troche ciezej do noszenia i mozesz odczuwac takie klucia, ciagniecia, to normalne, ale oczywiscie jak najbardziej odpoczynek wskazany wtedy jesli masz tylko taka mozliwosc :)
 
reklama
Ja np. mam klucia cala ciaze, a ostatnio to w udzie prawym hehe normalnie smieszne to takie jest :p Jakby taki skurczyk lekki lapal mnie w tym udzie po wewnetrznej stronie i za chwile puszczal....a znajoma opowiadala, ze w trakcie jej porodu nie bolalo jej ani brzuch ani nic tam na dole tylko uda wlasnie tak strasznie ze wytrzymac nie mogla od tych skurczy ale bol czula w udach dziwne hehe
 
Hej !!
2 dni nie miałam kiedy wejść i poczytać troszkę!
Byłam jakiś czas temu na glukozie a przedwczoraj byłam gina i okazało się że mam podwyższony tzn 146 a norma do 140, mój gin kazał przejść na dietę bezcukrową nie mówiąc co i jak. Jak wróciłam do domu i trochę poczytałam to jestem w szoku- powinien zlecić mi dodatkowe badanie na glukozę 70 g i skierować ewentualnie do diabetologa a tu nic...wizyta dopiero 12 grudnia a ja mam stresa....:-(
Burza poweidz cos więcej o sowjej glukozie i postępowaniu twojego gina!
Pozdrawiam!
 
Witam marcóweczki ;-) jak mija popoludnie? u mnie hmm bywało lepiej. Jakie macie plany na Andrzejki?? ja to raczej bede siedziec w domku. Pozdrawiam:happy:
 
kacha87 mi sie wydaje ze sie juz powoli przyzwyczailysmy do tych ruchow ja ten jakos na poczatku mocniejsze odczuwalam i M jak trzymal reke na brzuchu dwa razy to czul ,teraz od paru dni przyklada reke i mowi ze nic nie czuje a mi sie wydaje ze mala dosc mocno kopie :/ takze sama juz nie wiem ale dopoki co dziennie sie rusza jestem spokojna :)

A jak dlugo jej nie czuje to klade sie tak pol na brzuchu zeby go za bardzo nie uciskac i wtedy czuje wyraznie jak tam szaleje :) mozesz tez sprobowac jakby co :))





KOCHANE wczoraj byla mowa o tych tygodniach ciazy a ja dzisiaj wyciaglam takie pismo co dostalam tutaj od gina i jest tak :)

1-4 tydzien =1 miesiac
5-8 tygodni =2 miesiace
9-12 tg=3 miesiace
13-16 tg =4 miesiace
17-20 tg =5 miesiecy
21-24 tg = 6 miesiecy
25-28 tg =7 miesiecy
29-32 tg =8 miesiecy
33-36 tg =9 miesiecy
37-40 tg = 10 miesiecy

Niby sie mowi ze ciaza trwa 9 miesiecy ale tak naprawde to jest przecierz 40 tg :) a to 10 miesiecy :))

Ja wole chyba to :) bo jutro 25 tg :) czyli 7 miesiac :))

Pojedziemy z M na zakupy i chce kupic forbki i namalowac malej w pokoju pare motylkow i kwiatkow :) moze macie jakies fajne motywy :))
Bede wdzieczna za wszystko :) przegladam katalogi ale nie ma zadnych fajnych dekoracji .

Wlasnie przyszedl fotelik maxi-cosi ide rozpakowac :))

 
Młoda_m a to dzisiaj Andrzejki :) zapomnialam :))
My w domku bo gdzie tu isc w taka zimnice i z brzuszkiem na balety nie pojdziemy :))

Andrzejki zrobimy sobie w domku ,kupie M winko mi soczek wlaczymy muze potancujemy i o 22 grzecznie lulu :-D
 
Ja też w domku,jak zwykle sama.Ale damy rade,pobawie sie z synusie.To co wczoraj pisała Agniesiak jak mozna sie bawic zs szkrabkami mi sie wczoraj udało i dzisiaj przed chwilka tak samo sie udało,super:-)
 
Witam popołudniowo,
właśnie wróciliśmy , byliśmy oglądać mieszkania, i...........kupiliśmy łóżeczko dla niuni:-Dpóźniej Was poczytam co tam słychać;-)
 
SylusiaSW mój gin. powiedział tylko żebym sobie zrobiła test obciążenia glukozą, nie dał mi nawet skierowania bo i tak z prywatnego więc i tak płatne i tak. Zrobiłam sobie 75 bo tak mi mówiły no i później po pobraniu po glukozie wyszedł mi wynik 186, ale ja myślę że po prostu źle była wykonana bo pobrała mi pielęgniarka po ponad godzinie od wypicia a podobno powinno się po dwóch przy dawce 75 g, więc nie bardzo się przejełam tym wynikiem, bo myśle że jak by mi pobrała krew po dwóch godzinach to wynik byłby dobry.
 
reklama
Kamilkaa ja wolę trzymac się zasady że ciąża trwa 9 miesięcy ale 10 tygodni:-D I pierwszy raz widzę takie liczenie misięcy:shocked2::shocked2: Wg moich tabelek 6sty miesiąc trwa od 23-27tc a 7my miesiąc od 28 do 31tc:-)
Ja też czekam na męża ale po sprzątaniu sie zdrzemnełam:-) prawie 2godzinki i teraz jak nowo narodzona jestem :-D Zaraz bedzie M to idziemy na obiad do teściów...tradycja weekndowa:laugh2:
 
Do góry