reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej :)
Dzisiejsza nocka nie byla taka fajna nie pospalismy 6 godzin mala jadla co 3-4 godziny ale todobrze moze przybierze na wadze, jutro do prdiatry bedzie badana a w srode do ortopedy i bedzie przeswietlana .
 
yra, Czarnuszka, Marciaa dzięki za odpowiedź, bo ja już zaczęłam sie powoli załamywać:zawstydzona/y: Myślałam, że coś wydarzy w nocy, ale cisza, za wyjątkiem pachwin, no i prawie cały czas miałam twardy brzuch i jakieś takie bóle kolkowe w różnych częściach brzucha:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No cóż...dziś muszę stawić się w szpitalu i niestety już muszę zostać :-( Pocieszam się, że będę pod ciągłą obserwacją, no i wrócę do Was z moim upartym synkiem:-)
W każdym razie trzymajcie kciuki, w szczególności za mojego małego łobuza, bo cały czas o niego się bardzo boję:zawstydzona/y:
 
Wiem, że było już o tym ale nie mogę znaleźć:-( Małej pojawiają się na buzi takie mała krosteczki. Nieraz z białym czubeczkiem nieraz czerwone. Wydaje mi się że to nic poważnego ale czy to można dodatkowo czymś smarować żeby szybciej minęło czy trzeba czekać aż przejdzie?
 
hej
a nam zniknelo odparzenie:-) i zniknelo po bepanthenie, tak jak pisala moniska:tak:

na szczescie bo mozliwe ze mlody tak plakal przez to i moze jednak nie ma kolek:-)

i ja od razu lepiej sie czuje gdy on spokojniejszy:tak:

dzis nie idziemy na spacer bo pogoda nie bardzo:-( a pawelek ma lekki katarek,

za to nocka byla calkiem okejja nawet sie czuje wyspana,

milego dnia;-)
 
kochana moja ma to samo i polozna i pediatra mowily zeby zostawic nie ruszac i juz ma mniej na poczatku caly nosekbyl bialy teraz juz schodzi a od czasu do czasu nawet maly tradzik ma :/
 
reklama
Witam:-)

Moja mała ma chyba pierwszy skok rozwojowy. Od rana do południa nie chce jej się wcale spać. Właściwie nie wiadomo co by chciała. Ssie co 1 - 1, 5 godz. Potem tylko spacer dobry na sen:-)

Cichutko tu przez święta:-)
 
Do góry