reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a mnie sie wydaje, ze forum sluzy dzieleniu sie doswiadczeniami, pogladami i pomoca. Czasami fajnie, jak inna mama spojrzy swoim okiem na problem drugiej osoby i wyrazi swoja opinie. Wiadomo, ze jezeli chodzi o nasze dzieci to czasami nie potrafimy byc obiektywni.
Ja cenie sobie to, ze moge zadac pytanie o sloiczkach, kupach, pieluchach i innych rzeczach zwiazanych z dzieckiem. Przeczytam co inni sadza, ale zrobie i tak to co ja uwazam za stosowne. Jednak czasami czytajac zdanie innych moge i ja swoje zmienic. To moje pierwsze dziecko i nie wiem wszystkiego, a nie chce glupot porobic.

I nie zgodze sie co do tego iz forum zwiazane jest tylko z dziecmi. Chociaz tak naprawde to po to ono wlasnie istnieje.
Przewijaja sie tutaj rozne tematy, np o pracy o mezach o tesciowych. No, a ze wszystko laczy sie z dziecmi no to niestety.. nie uda sie nam od nich oderwac..
 
reklama
Hej.
Dlatego ja przestałam udzielać sie na forum. Bo tu tylko teraz wzajemne głaskanie i klaskanie. Masakra. Jak napisałam na temat karmienia piersią to laski mnie kamieniami obrzuciły, Wiadomo że cyc najlepszy dla dziecka. Powie to każda położna i lekarz.
Kiepski się to nasze forum zrobiło.... Tu tylko o kukpach żarciu i o dzieciach... A ja mimo mojej szczerej i wszechobecnej miłości do mojego dziecka potrzebuję również innych tematów niż kupy, wysypki, mleka szczepienia, słoiczki itp. Bo ileż można o tych dzieciach... Trzeba mieć też jakąś odskocznię. To forum marcowe na pewno nią nie jest bo jest monotematyczne... Przeciż wiadomo że życie młodej mamy toczy się nie w 100% tylko wokół dziecka. A jeśli ktoś myśli inaczej to dla mni to jest niezdrowe. Forum marcowe to tylko kółeczko wokół dzieci no może nie w 100 ale 95%. Ile można???????????????
Ale jak komuś nie odpowiada to nie musi czytać ani pisać na tym forum prawda? Widocznie nam mamom często udzielającym się właśnie takie tematy są potrzebne. A może zaproponuj inny, nowy watek? Przecież to jest dozwolone.

Moniskabe zgadzam się z Tobą w 100% co do młodej mamuśki. Ja uważam, że gdyby była pewna tego co robi to by sie tak nie oburzała, tylko przyjęła naszą opinię, a dalej robiła swoje. I tyle w tej kwestii.
My jesteśmy u dziadków, a właściwie u mojego taty (mama wyjechała), trochę pogoda brzydka, ale przynajmniej zmiana klimatu. Dzisiaj dałam pierwszy raz marchewkę, ale było plucie wrrr...
 
Hej.
Dlatego ja przestałam udzielać sie na forum. Bo tu tylko teraz wzajemne głaskanie i klaskanie. Masakra. Jak napisałam na temat karmienia piersią to laski mnie kamieniami obrzuciły, Wiadomo że cyc najlepszy dla dziecka. Powie to każda położna i lekarz.
Kiepski się to nasze forum zrobiło.... Tu tylko o kukpach żarciu i o dzieciach... A ja mimo mojej szczerej i wszechobecnej miłości do mojego dziecka potrzebuję również innych tematów niż kupy, wysypki, mleka szczepienia, słoiczki itp. Bo ileż można o tych dzieciach... Trzeba mieć też jakąś odskocznię. To forum marcowe na pewno nią nie jest bo jest monotematyczne... Przeciż wiadomo że życie młodej mamy toczy się nie w 100% tylko wokół dziecka. A jeśli ktoś myśli inaczej to dla mni to jest niezdrowe. Forum marcowe to tylko kółeczko wokół dzieci no może nie w 100 ale 95%. Ile można???????????????


króliczątko ja już raz się z tobą nie zgodziłam i robię to ponownie, rzadko się udzielasz więc może nie widzisz ale rozmawiamy o problemach dnia codziennego, o teściowych i problemach z nimi, o pracy, o nowym spojrzeniu na świat. o mężach, rodzinie itp. a fakt no wiesz życie kręci się w ogól dziecka, może twoje nie ale w większości nas dziewczyn tak.

a widzę nic a nic nie modyfikujesz swojego spojrzenia na świat pokazując że CYC jest najlepszy dla dziecka, szkoda że nie pierś bo to też pokazuje twój stosunek do sprawy.
 
a mnie sie wydaje, ze forum sluzy dzieleniu sie doswiadczeniami, pogladami i pomoca. Czasami fajnie, jak inna mama spojrzy swoim okiem na problem drugiej osoby i wyrazi swoja opinie. Wiadomo, ze jezeli chodzi o nasze dzieci to czasami nie potrafimy byc obiektywni.
Ja cenie sobie to, ze moge zadac pytanie o sloiczkach, kupach, pieluchach i innych rzeczach zwiazanych z dzieckiem. Przeczytam co inni sadza, ale zrobie i tak to co ja uwazam za stosowne. Jednak czasami czytajac zdanie innych moge i ja swoje zmienic. To moje pierwsze dziecko i nie wiem wszystkiego, a nie chce glupot porobic.

I nie zgodze sie co do tego iz forum zwiazane jest tylko z dziecmi. Chociaz tak naprawde to po to ono wlasnie istnieje.
Przewijaja sie tutaj rozne tematy, np o pracy o mezach o tesciowych. No, a ze wszystko laczy sie z dziecmi no to niestety.. nie uda sie nam od nich oderwac..
zgadzam się z Tobą, jesteśmy na forum o dzieciach. mimo że pola o moje drugie dziecko to i tak wolę zapytać niż popełnić błąd. I tak każda z nas robi to co uważa za słuszne jednak, kto pyta nie błądzi. rozmawiamy tu o wszystkim i o niczym. nie jestem może długa tu z Wami ale nie zauwazyłam aby to było jakieś kółko wzajemnej adoracji.
króliczątko jeśli potrzebujesz odskoczni to może rzuć jakąś propozycję tematu innego niż dzieci, możemy porozmawiać.
W ogóle widzę że dziś chyba na naszym forum to biometr niekorzystny :-)
 
zgadzam się z Tobą, jesteśmy na forum o dzieciach. mimo że pola o moje drugie dziecko to i tak wolę zapytać niż popełnić błąd. I tak każda z nas robi to co uważa za słuszne jednak, kto pyta nie błądzi. rozmawiamy tu o wszystkim i o niczym. nie jestem może długa tu z Wami ale nie zauwazyłam aby to było jakieś kółko wzajemnej adoracji.
króliczątko jeśli potrzebujesz odskoczni to może rzuć jakąś propozycję tematu innego niż dzieci, możemy porozmawiać.
W ogóle widzę że dziś chyba na naszym forum to biometr niekorzystny :-)


chyba ciśnienie skacze :)
 
młoda mamuśka nie zostawisz nas chyba samych ???????????
Dacie sobie radę bez takiej złośnicy jak ja;-)
Wróciłam od pediatry. Ma alergiczną wysypkę. Najprawdopodobniej to mój sok pomarańczowy z zeszłego tygodnia grrr :baffled: Z rozszezaniem diety czekamy jeszcze. Mam teraz powoli wprowadzac soki o róznych smakach. A później dopiero słoiczki. I wole tak zrobić bo jakoś stracha mam. Najwazniejsze że to nic zakaźnego i że mozemy jechac jutro do Zakopca :-) Lece prasować!!:baffled:
yra dalej trzymam kciuki!!
młoda mamuśka daj spokój :) zostań z nami :)
Po co mamy działać sobie na nerwy na forum.?Może od siebie odpoczniemy(forum ode mnie a ja od forum)i w tedy wrócę.
 
A wiec tak kobitki.Bartus w tydzien przybrał 56g duzo to nie jest ale zawsze cos wazy 6520.Jak narazie mam tylko mleko bebilon 2 dawac,nie smarowacoliwką dała mi dwie mascie jedna na ciałko a druga na ciemieniuche kąpac w emolium lub w tym co polusia chce mi przesłac.Za tydz mozliwe szczepienie.Szkoda ze nie moge podawac obiadków itp,ale na to przyjdzie czas,najwazniejsze zeby jego skórka była zdrowiutka.Dziekujemy za kciuki.
 
MonikaSbe-w sumie to wściekłam się bo napisałaś,że:moja Daga jadła już wszystko co możliwe-wiesz zabrzmiało to jak bym jej dawała schabowego z kapustą.Ja tylko daje to co dozwolone..tak wyczytałam..eh nie ważne nie chcę znowu powtarzać.Trzymaj się i już nie denerwuj.
 
mnie chodzilo o to, ze jadla wszystko co mozliwe dla dziecka w jej wieku. Nie mialam niczego zlego na mysli ani zadnego schabowego :eek:
to nawet bylo z lekka nutka zazdrosci. Ale zdrowej zazdrosci.
Moze meliske pij skoro tak Cie wszystko zlosci?
 
reklama
ja mam pytanie z innej beczki;-)jakie macie sposoby na lenia?:-)muszę umyć lodówkę i nie chce mi się potowrnie, codziennie sobie powtarzam, że jutro to zrobię:-)
 
Do góry