reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wow widze znowu bojowo

to ja mam propozycje... duzo forum ma temat "nasze samopoczucie" lub samopoczucie mamusi i takie podobne.. moze warto pomyslec nad stworzeniem takiego watku gdzie rozmawiac mozemy o innych sprawach niz dzieci.... lub mozna odzywic zamkniety, na ktorym mozna pisac o "nie dzieciach" a i nie musimy sie martwic ze tesciowa czy sasiadka nas podczyta.

To tylko moja propozycja.

Ramari moja laktacja poprawila sie :) dzieki temy 7,7 5,5 i 3,3 ... w dzien jeszcze nie jest do konca super, ale w nocy znow mam nadmiar ;)... jeszcze raz wielkie dzieki za tamten e-mail, bo to on mi chyba tak pomogl.
 
reklama
wiesz.. u mnie jest troszke inna sytuacja.
Ja albo cos otowrze albo zostane tylko z pensja meza, za ktora przezyc bedzie ciezko.

A w moim miescie otworzyl sie niedawno sklepik tylko z ciuszkami uzywanymi dla dzieci, ale ja chce dodatkowo jeszcze wprowadzic uzywane ciazowki.
Jednak poki co z kredytem problem.
No mnie czeka ostatnia wypłata a potem tylko urlo. U nas ogólnie biją się o ciuchy wszelkiego rodzju dzoecięce i dla dorosłych/. Jak jest dostawa to ciuchy są po 60 zł za kg. A bab tyle że masakra. No i dużo takich handlarek które ciuchy upolowane na wagę potwm dwa razy drożej na rynkach wycenione sprzedają.
 
A ja zauwazylam,ze znikaja zawsz te ktorych sie nie glaska po glowce.Moze teraz tylko glaskajmy sie po glowce? ze wszystkim sie zgadzajmy.Bo po co miec wlasne zdanie?przeciez forum jest od tego by wzajemnie sie adorować....

Kroliczątko gratuluje pediatry.Ja nie mam zamiaru z byle potowka do lekarza leciec.I moj maly na razie 3 razy byl u lekarza.2 razy szczepienie i raz patronazowa.Jakas taka dziwna chyba jestem
 
wow widze znowu bojowo

to ja mam propozycje... duzo forum ma temat "nasze samopoczucie" lub samopoczucie mamusi i takie podobne.. moze warto pomyslec nad stworzeniem takiego watku gdzie rozmawiac mozemy o innych sprawach niz dzieci.... lub mozna odzywic zamkniety, na ktorym mozna pisac o "nie dzieciach" a i nie musimy sie martwic ze tesciowa czy sasiadka nas podczyta.

To tylko moja propozycja.

Ramari moja laktacja poprawila sie :) dzieki temy 7,7 5,5 i 3,3 ... w dzien jeszcze nie jest do konca super, ale w nocy znow mam nadmiar ;)... jeszcze raz wielkie dzieki za tamten e-mail, bo to on mi chyba tak pomogl.
jestem za zamkniętym
 
A ja wam powiem, że jak zaczyna być taka chora atmosfera, ze się dziewczyny kłócą na forum, to mi się odechciewa wtedy całkiem udzielać. Generalnie tylko teraz podczytuję i rzadko piszę, ale jak są kłótnie to wogóle nie chce mi się tego czytać... Można wyrazić swoje zdanie, skomentować to co ktoś napisał, ale czasem rzeczywiście niektóre komentarze "pachną" małym najazdem na to co ktoś robi. I nie chodzi o to żeby się głaskać po główce i stworzyć forum wzajemnej adoracji.
 
Kroliczatko no widzisz. Dlatego mam nadzieje, ze i nam sie uda. Kurcze raz sie zyje. Nawet jak nam nie wyjdzie to nie sa az tak duze pieniadze, ze nie splace tego kredytu.
My myslimy zeby na poczatek dac 45 zł za kilo. Potem zobaczymy jakiej jakosci ciuchy schodza. Warto kupic naprawde porzadny towar, ale tylko jezeli bedzie na to zbyt.
 
reklama
A ja wam powiem, że jak zaczyna być taka chora atmosfera, ze się dziewczyny kłócą na forum, to mi się odechciewa wtedy całkiem udzielać. Generalnie tylko teraz podczytuję i rzadko piszę, ale jak są kłótnie to wogóle nie chce mi się tego czytać... Można wyrazić swoje zdanie, skomentować to co ktoś napisał, ale czasem rzeczywiście niektóre komentarze "pachną" małym najazdem na to co ktoś robi. I nie chodzi o to żeby się głaskać po główce i stworzyć forum wzajemnej adoracji.
Hm... Ogólnie myślę że czsem jeseśmy naminowane róznymi sprawami. Trza nam to wybaczyć. Chyba...
 
Do góry