reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki w kuchni :-)

reklama
Zazwyczaj kanapka w biegu i kawa albo nic ;-)
Teraz chcę to zmienić ze względu na mojego okruszka <3
Szukam pomysłu na szybkie i zdrowe śniadanie, żeby zjeść przed pracą...
 
Ja wcześniej jadłam albo owsiankę z owocami i jogurtem albo jajka (sadzone, jajecznica) z warzywami czy omlet...teraz wchodziły omlety, ale od niedawna na jajka nie mam ochoty :) zostaje nieśmiertelna kanapka z twarożkiem i warzywami, ewentualnie płatki z mlekiem kukurydziane :) i tylko tyle

Ps. Chleb tylko z twarożkiem wchodzi...ehhh zero szynki, hummusu który kiedyś uwielbiałam ;) wczoraj zjadłam kanapkę z jajkiem na twardo ogórkiem i papryką- weszła, ale mąż musiał jajka obrać bo mnie zemdliło ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wcześniej jadłam albo owsiankę z owocami i jogurtem albo jajka (sadzone, jajecznica) z warzywami czy omlet...teraz wchodziły omlety, ale od niedawna na jajka nie mam ochoty :) zostaje nieśmiertelna kanapka z twarożkiem i warzywami, ewentualnie płatki z mlekiem kukurydziane :) i tylko tyle

Ps. Chleb tylko z twarożkiem wchodzi...ehhh zero szynki, hummusu który kiedyś uwielbiałam ;) wczoraj zjadłam kanapkę z jajkiem na twardo ogórkiem i papryką- weszła, ale mąż musiał jajka obrać bo mnie zemdliło ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
A wiesz... nigdy nie jadłam hummusu- jak to smakuje?
 
U mnie dzisiaj na obiadokolację (taki system, bo późno wracamy) były kotleciki z cukinii i marchewki, a do tego mizeria:)
Czy są wśród Was wegetarianki?
Ja po prostu nie przepadam za mięsem i rzadko przygotowuję.
 
U mnie dzisiaj na obiadokolację (taki system, bo późno wracamy) były kotleciki z cukinii i marchewki, a do tego mizeria:)
Czy są wśród Was wegetarianki?
Ja po prostu nie przepadam za mięsem i rzadko przygotowuję.
Wegetarianka nie jestem ale nie szaleje z mięsem. Lubię filety z kurczaka i to najczęściej z mięsa jem. Mówiąc o mięsie nie mam na myśli ryb, bo uwielbiam!
Mizerie mogłabym jeść codziennie!

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiesz... nigdy nie jadłam hummusu- jak to smakuje?

Hmmm zależy jaki zrobisz...naturalny jest dość neutralny, ale można dodać szpinak, paprykę, buraczki, suszone pomidory, kapary dosłownie wszystko :) najlepiej zrobić samemu albo kupić dobry hummus (jadłam Sante- w miarę niezły, ale daleko mu jeszcze do prawdziwego, i jeszcze innej firmy- pyszny, 10zł opakowanie) :) nie kupować tego z Biedronki bo przy prawdziwym hummusie to nie leżało :(


Ooo znalazłam fotkę z jakiegoś pikniku, ten hummus polecam na próbę ;)
1469476016-wm5pqb.jpeg



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry