)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:)

Anita1990

[url=http://www.suwaczki.
Rozwiązania
0
Dziewczyny tu możemy opisywać nasz wizyty :) postaram się zrobić jakis spis wizyt i będziemy edytowac ale musicie mi je jakos podać :)

reklama

Agunia1401

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam jutro położna ale nie usg ;) więc nie wiem czy to zapisujesz ;)

Agunia1401

Rozwiązania
0
Tu będziemy same opisywać :) ale widze, ze wszyscy piszą na głównym zreszta ja tez
Napisz nam co położna powiedziała;)
Ok jutro napisze, o 12.30 mam, jeszcze nie wszystkie załapały że jest wątek może ;) ja dopiero jak mi napisałaś ;)

Rozwiązania
0
Kochane kiedyś jak byłam w ciąży z 1 dzieckiem również należałam do takiej grupy, przeniosłyśmy się na Facebooka, zrobiłyśmy grupę było dużo lepiej pisać niż tutaj z telefonu. Może tak zrobimy?
Ps. Znajomość trwa już 7 lat co ciekawe :) i raz na rok się spotykamy <3

MamaR

Rozwiązania
0
Wizyta w środę 17.07 jeszcze nic nie było widać a był 5+2 tydzień Z tym że Owulacja ok 19dc. Następną wizyta 7sierpnia ze względu na urlop lekarza. Nie wiem czy wytrzymam.

MamaR

Rozwiązania
0
Kochane kiedyś jak byłam w ciąży z 1 dzieckiem również należałam do takiej grupy, przeniosłyśmy się na Facebooka, zrobiłyśmy grupę było dużo lepiej pisać niż tutaj z telefonu. Może tak zrobimy?
Ps. Znajomość trwa już 7 lat co ciekawe :) i raz na rok się spotykamy <3
Tak tak już była ta propozycja. Za kilka tygodni założymy zamknięta grupę na fb jak już wszystkie zobaczą serduszka i wyklaruje się kto zostaje na dłużej A kto się już nie udziela.

Milii

Rozwiązania
0
Hej kochane mój gin na urlopie planuje wizytę na 6 sierpnia

reklama

KlaudiaDE

Zaangażowana w BB
Miasto
Duisburg
Rozwiązania
0
Ja dopiero ogarnęłam , że jest taki wątek , na telefonie nic mi nie pokazało ...
Ja mam wizyte u gina teraz dopiero na 12.08

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry