• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

martucha29 urodzila chlopczyka!!!

reklama
Nie do wiary !!! :szok::szok::szok: Ja się tu zaczęłam stresować że tak szybko wrześniówki się rozdwajają a tu już październikóweczki się zaczęły mnożyć :-D

Serdecznie garatuluje i zdrówka życzę !!!
 
Wiedziałam ,że już niedługo wystartujemy ale nie spodziewałam się ,że tak szybko :szok::-D

Martucha ogromne gratulacje !!!!!!!! Trzymam kciuki ,żebyście szybko wrócili do domku !!!!! bardzo się cieszę .........i mam "gęsią skórkę na całym ciele "
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
My równiez gratulujemy pierwszej pazdziernikowej rozdwojonej mamusi :-) gratulacje równiez dla szczesliwego tatusia oraz ... witaj po drugiej stronie brzuszka mały człowieczku :-)

A jeszcze nie tak dawno my sie szykowałysmy na poród ;-)
 
Ciekawa jestem gdzie się zapodziała Martucha? Czy wrócili już do domku? Może ma tyle zajęć z dzidziołkiem, że nie ma czasu aby włączyć komputer...???
Szkoda, że się nie odzywa...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry