reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Martwa Ciaża

pam_x_pam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Sierpień 2012
Postów
1 589
Witam
Czy sa jakies mamusie aniolkow ktore urodzily sie martwe?
Ja 4 lata temu w 30 tygodniu ciazy urodzilam coreczke, gdy sie rodzila juz nie zyla... na skanie w 25tc bylo wszystko wporzadku. Lekarze nie potrafili mi powiedziec do dokladnie sie stalo, jej serduszko przestalo bic. 27 lisopada minely 4 lata od jej smierci. Bol wciaz jest, tesknota tez... jest inaczej niz na poczatku... wiem ze wtedy (mialam 16 lat) nie moglabym jej nic dac.. oprucz milosci... wiem ze bym sobie poradzila.. Tesknie za nia kazdego dnia... wiem ze do mnie worci w innym cialku.
Czy sa tutaj mamusie ktore przeszly przez to samo? Jak sobie poradzilyscie? Miloby bylo porozmawiac z mamusiami ktore przez to przeszly...
 
reklama
pam_x_pam zajrzyj na wątek Kącik zadumy>Pożegnania >"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"
Są tam mamy Aniołów...
 
Do góry