reklama

Martwię się brakiem apetytu, czy to może być coś poważnego?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez SweetNovember, 3 Czerwiec 2016.

1. SweetNovember

SweetNovember Początkująca w BB

To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wątpliwości, bo w ciąży chciałabym się martwić jak najmniej! Pięć tygodni temu dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami (nasze pierwsze dziecko). Gdybyście zobaczyli nasze miny, to po prostu jakaś absolutnie kosmiczna radość! Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że od trzech dni nie mam kompletnie apetytu. Pierwsze skojarzenie kobiety w ciąży, to jednak obżartuch, a tutaj coś takiego? Mój lekarz mówi, że nie powinnam się martwić, ale mi to nie daje spokoju. Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!

2. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Nie wiem skąd takie skojarzenia, że jak ciąża to obzarstwo. To tylko 3 dni, żaden powód do niepokoju.

3. reklama
  4. Rielle

Rielle Fanka BB :)

Ja na początku ciąży bardzo mało jadłam. Tyle żeby nie chodzić głodna. Apetytu w ogóle nie miałam. Jadłam bo wiem że musiałam. Nic się nie martw, samo przejdzie. A i pamiętaj że w ciąży jemy DLA dwojga a nie ZA dwoje ;)

5. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

oj ja na początku ciąży to zamiast jeść rzygałam.......ale teraz tez nie mam apetytu do jedzenia ale to może być wina upałów....wiec pije dużo wody......

6. KasiaMarysia23

KasiaMarysia23 Fanka BB :)

Ja także mało jadła, męczyły mnie nudności. Zdarzało się , że przez dzień jeden jogurt zjadłam bo tylko to mogłam przełknąć. Pamietaj o kwasie foliowym.

7. ana ana

ana ana Fanka BB :)

Na początku ciąży zarodek czerpie wszystkie wartości odżywcze z Twojego organizmu, z tego co zdążył wcześniej zmagazynowac :) nie ma powodów do zmartwien, jestem w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o apetyt, ale u mnie jest to ściśle związane z silnymi wymiotami. Z czasem nabierzesz chęci do jedzenia !

8. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Ja jestem w 14 tyg i wciąż chudnę. Dalej mam mdłości, więc po jedzeniu się kładę. Śniadanie to prawdziwa męczarnia, po gryzie na siłę. W drugiej ciąży byłam do przodu tylko 3kg, córka ważyła 3kg i 50 cm. Wniosek schudłam. Ale po porodzie to córka się obżerała, na miesiąc przybierała po ok. kilogramie na piersi. Ważne jeść to co wartościowe, zdrowe.

9. anasti

anasti Początkująca w BB

z tego co wiem to na początku może się tak zdarzyć

10. reklama
  11. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

U mnie zawsze na początku wspieram się musami owocowymi, jogurtami, monte. Trzeba jeść to na co ma się w danej chwili ochotę. Oby zdrowo.

Poleć forum