reklama

Marudzenie!!!!

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez wiolkaj, 13 Marzec 2012.

1. wiolkaj

wiolkaj Zaciekawiona BB

Witam Drogie mamuski.
    Pisze bo mam problem z moja 3letnia corka.Mam nadzieje ze znajde tu podpowiedz co powinnam zrobic.
    Wiktoria jest jedynaczka.Od pewnego czasu wdarlo sie w nasze zycie jej marudzenie:wściekła/y:.Oszalec mozna,marudzi jak czegos nie chce,jak o cos ja grzecznie prosimy.
    Mozna powiedziec ze najgorzej jest w godzinach wieczornych.Jak przychodzi do mycia zebow to kaplica:-(!Staramy sie jej grzecznie tlumaczyc ze jest duza dziewczynka,wprowadzilam takze nagrode ze jak nie bedzie marudzic to pomaluje jej paznokcie.Dzialalo przez kilka dni az mnie naprawde zdenerwowala tym marudzeniem i wzielam zmywacz i za kare zmylam jej ten lakier.
    Nie mamy pojecia co robic:no:.W dodadku mieszkam z tesciami i wnusia(oczko w glowie dziadkow)nie powinna tak marudzic.
    Dodam ze nie chodzi do przedszkola.
    Czy ktoras z was miala podobna sytuacje i poradzila sobie z nia???

2. martela

martela Fanka BB :)

wiolkaj-a może mała jest po prostu znudzona...może gdyby zaczęła chodzić do przedszkola,jej świat nabrałby żywszych kolorów i raczej wieczorami byłaby tak zmęczona,że nic tylko kąpiel,mleko i spać...nawet najlepsi dziadkowie nie zrekompensują kontaktu z rówieśnikami:-)

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Tutaj kilka porad BB i rzeczywiście może twoja córeczka potrzebuje kontaktu z innymi dziećmi?

5. emiliap

emiliap Fanka BB :)

U nas jest podobnie jak nie marudzenie od rano to beczenie. Najlepiej jest po prostu wyjść a dziecko nie widząc reakcji z naszej strony - odpuszcza.
    Choć nie zawsze jest tak lekko, ja ostatnio jestem na melisce i nerwosolu bo aż mnie nosi ale co zrobić 3 latek...

Poleć forum