reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hejo;-)
My dzisiaj bylismy u takiej pani ktora bada kreg po kregu i okazalo sie ze Amelka ma przekrzywiony ten najwyszy najmniejszy kreg i dlatego przekreca glowke na jedna strone. Babka troszke ja pomeczyla bo masowala jej napiete miesnie z jednej strony a ryku bylo przy tym...:-( I babka mowi ze jezeli nie lubi czapek to moze byc dlatego ze ja uciska ona wlasnie na ten kreg i ja boli a ona rzeczywiscie nienawidzi czapek:no: Za dwa tygodnie idziemy jeszcze raz . a po tej wizycie zauwazylam ze mala trzyma bardziej prosto glowke :tak: albo juz mi sie wydaje...
pozniej bylismy na plazy:-) ostatno przez te upaly malo jestem na bb ale musze sorzystac bo nie wiadomo jak bedzie pozniej:confused::-D

aaa to skrzywinie moze byc od tego ze mala zle lezala w brzuchu albo ze przy porodzie cos sie naruszylo i mi sie wydaje ze to drugie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje maleństwo wcale się Tobie nie dziwię ;-) gdyby tutaj się utrzymała taka pogoda co była dzisiaj to też bym w domu nie przebywała za dużo :-D. No i do Gdańska czy Gdyni mam około 40 minut samochodem więc nie tak daleko ;-). A do Sopotu to 30 ;-).
 
Patrycja już śpi, nie wiedziałam jak ją ubrać do snu :confused: ubrałam body z krótkim rękawkiem, i bardzo cieniutkie śpioszki ;-) przykryłam ją do połowy kocykiem ;-) mam nadzieję że się nie zgrzeje :-).
 
Ostatnia edycja:
nik_a u nas taka chmura naszła granatowa i znów popadało wieczorkiem i burza była, ale już nie pada. Jutro ma być ładny dzień :-) Ada zasneła sama w łóżeczku :tak:
 
reklama
Witam się z wieczora ;-)
mały wkońcu zasnął ostatnio ma z tym wielki problem jest spiący ale będzie płakał rzucał się po łóżeczku tarł oczy a spać nie pójdzie nie wiem co mu jest tak ma od tygodnia :-( a ja tracę do niego cierpliwość :zawstydzona/y:mój Alanek w ciągu doby śpi 12godz to trochę mało jak na takie dziecko :baffled::confused: ja go usypiam 30min a on śpi po 20min :szok:
dzis było bez deszczu więc wyszliśmy wkońcu na spacerek Alanek spał godzinkę na dworze później pobawił się grzechotkami przy wózku i zaczął płakać żeby go wziąść na ręce :baffled:
 
Do góry