reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Moje M tez tak kiedyś miałam ale teraz jest już OK:-) wiec "dojrzałam" do tego by trochę "przerwać" pępowinę i odłączyć małego do pokoju. Tylko jednak jakies tam wątpliwości pozostają jednak...:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam:-)
U nas wreszcie słoneczko huraaaa:-)
ewelcia zazdroszczę że Szymek tak ładnie je u nas lipa ale nic za jakis czas spróbujemy znowu.Piszesz ze mały znowu swiruje z jedzeniem ale nie zapomnij że teraz jest cieplej i dzieci moga mniej jesć ,nawet staremy sie nie chce a co dopiero dziecku :tak:
Ja tez mam mała na oku jakos nie wyobrażam sobie jej gdzies w innym pokoju syna tez miałm na oku i później nie było problemu z przeprowadzką do siebie mam nadzieje że i teraz nie bedzie:tak:
U nas mała zasypia zawsze przy cycku i to wiem że jest złe bo jak już nie będe dawać cyca to może być problem ale zawsze przed spaniem czy to w dzień czy na noc zawsze najpierw ja karmię żeby ją głud za szybko nie obudził i ona zawsze zasypia
Co się dzieje z modroklejką już jej tu wieki nie było :confused:
 
Moje M tez tak kiedyś miałam ale teraz jest już OK:-) wiec "dojrzałam" do tego by trochę "przerwać" pępowinę i odłączyć małego do pokoju. Tylko jednak jakies tam wątpliwości pozostają jednak...:zawstydzona/y:
Madzik ja to jestem taka panikara ze nawet wieczorem jak mala juz spi a ja siedze w pokoju obok to latam do niej co 10 minut sprawdzac czy wszystko jest ok:-p:-D Ja to chyba dlugooooo bede miala lozeczko w sypialni:tak:;-) Pozatym mamy tylko goscinny i sypialnie tak wiec jest wytlumaczenie:-p:-D
 
madzik_- budzi się w nocy ale tylko na jedzenie, jak zje to zasypia jak anioł, czasem wstaje tylko raz o 3 albo dwa razy o 2 i 5 a czasam wcale- tak jak wczoraj- zjadł o 4.30 i chciał się bawic :-D

Ale my go dość wczesnie kładziemy spać, bo kąpanie jest o 19 a o 20 to on juz dawno śpi
 
madzik_- budzi się w nocy ale tylko na jedzenie, jak zje to zasypia jak anioł, czasem wstaje tylko raz o 3 albo dwa razy o 2 i 5 a czasam wcale- tak jak wczoraj- zjadł o 4.30 i chciał się bawic :-D

Ale my go dość wczesnie kładziemy spać, bo kąpanie jest o 19 a o 20 to on juz dawno śpi

Ja Amelke tez wczesnie klade spac przewaznie do 20 spi ale sa dni co nie..:-D
 
Moje maleństwo i dlatego mój Szymon wstaje o 5 lub 4.30 bo juz jest wyspany :-) mi to pasuje bo wieczory spędzam tylko z mężusiem :-D
 
Mój boże jakbym miała wstać o 5 to bym chyba nietomna cały dzień chodziła ale kiedys wstawałam do pracy kwestia przyzwyczajenia.My wstalismy dzisiaj o 9 jak na razie najdłużej spała odkąd sa wakacje :-)
 
maniulka- jakbyś musiała to byś wstawała :-) ja jestem taaaakim śpiochem, że przed ciąża kładlam sie o 22 spac a wstawałam o 11 :-)
najgorzej jest pokonac dystans pommiedzy naszym pokojem a pokojem Szymona...ale jak wchodze do niego a on wita mnie uśmiechem i tak słodko się przeciąga...mmmmm....nie zmieniłabym tego na nic innego :-D
 
Agusia - u nas z roleta tak było - tyle ze mała sie o 4 rano budziła i po zawodach dla niej noc sie kończyła - kupiliśmy roletki założyliśmy i jest ok :) -a no i łózeczko jej też przeszkadzało i nie chciała spać w tym miejscu co było przestawiliśmy łózeczko i mała sie od nas z łózka przeprowadziła od razu :)


Justyna - nie chodzi o to zeby cały czas zapisywać ( cały czas zapisuje tylko ile zjada i o której) tylko przez pare dni zeby zobaczyć co sie o której powtarza :)

Inna sprawa jest też ze kazde dziecko inne - a tam metody dostosowane są do różnych typów dzieci - najpierw sie rozwiązuje taki test :) - u mnie sie metody TH sprawidziły 100% :) a koleżance pokazywałam też tymi metodami jak uspypiać i młody za 1 razem tylko z 10 razy byłam u niego ale bez wyjmowania z łozeczka - a za drugim juz koleżanka i .... 2 próby i spał :) :) więc warto próbować :) i czasem oprócz własnej intuicji popróbować sprawdzonych metod ;)

Atsonia - widze ze podobnie :) hehehehe - a ze spaniem z dzieckiem - nasz Ju śpi u nas w pokoju bo dom mamy spory a jej pokoj na drugim końcu a ja jednak wole ją na oku mieć :) :)


Madzik - Oliwier podobnie jak Juli :) bo Juli śpi od 20 do 5 rano - o 5 jedzonko i poźniej do 9 tej :)

Moje Maleńśtwo - ja skminiłam ze na miękkim po materacu - bo na miękkiej piance ma spać przez pierwsze 6 misięcy poźniej sie odwraca materaz i śpi na kokosie :)
 
reklama
Maniulka a kiedy przeniosłas synka do osobnego pokoju?
U mnei Oliwier w ciągu dnia usypia przy cycu ale już na to leje, wiem ze złe ale co tam:-) Za to wieczorem zasypia bez.
Oliwier też tak normalnie to po 5, 6 dalej idzie w kimono po karmieniu do 9:-) ja dziś już od 5:30 nie śpie bo rachunki musiałam popłacić i zasiąść na necie:baffled:
ATsonia, MOje, Krlnk to wy macie u siebie dzieciaczki w sypialni?
bo ja już nic nie rozumiem?

czy Ty ATsonia masz u niego w pokoiku? jesli tak to jak słyszysz ze sie budzi?
Moje.. ja po 20 zostawiam Oliwiera na górze, włączam nianie i wieczory z mężem spędzam albo coś robimy:tak: jakoś juz sie nie boje go zostawiac, chyba kwestia przyzwyczajenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry