reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Madzik - u nas w sypialni Juli ma swoje łożeczko :) sypianie mamy naprawde ogromną wiec nie ma z tym zadnego problemu - a pokój Juli czeka na pomalowanie i umeblowanie :) bo jak byłam w ciązy remontowaliśmy wszystko - oprócz łazienki - musielismy zrobić kuchnie, sypialnie, salon, podłogi wszędzie ściany ( bo był taki ochydny baran) i kasa sie wykruszyła i na pokój Juli brakło a ze nie ma potrzeby zeby on był na już ( chociaz by mi sie baaardzo dodatkowe schowki na jej ubranka przydały) to jest u nas :) :) a pozatym daleko bo mamy duże mieszkanie ( ani nie przez ściane anie nie przez drzwi drugi koniec domu) i tak średnio narazie mi sie widzi zeby spała już w pokoju który jest dla niej przewidziany :)
 
reklama
jak tak was czytam to chyba poczekam jeszcze chwilę z ta przeprowadzką:-):-D mąż powie że stchórzyłam:zawstydzona/y: aleee moja świadomość i zdrowie psychiczne najwazniejsze:-D

ja mam duży dom, ale na szczęscie pokoj Oliwiera za nasza scianą, na razie tylko tapeta jest i komoda. Meblowaniem też zajmiemy się dopiero po jego chrzcinach bo do tego czasu mysimy malowanie zrobić wreszcie na kolory, to jzu inaczej dom będzie wyglądał(mamy biało od zamieszkania czyli 2 lat). Znajomi jak mieli drugie dziecko to ono spało na piętrze a oni na parterze:szok: tego to sobie nie wyobrażam:no: dla mnie do pokoju obok wyprowadzić dziecko to hardcore a co dopiero na inne pietro:szok:
Mysle jednak aby przeniesc sie na czas upałów na parter bo kurde na poddaszu mamy okropnie upalnie:baffled:
 
Dziewczyny jestem nowa na tym forum, chciałabym się do Was zapisać bo też jestem marcówką, mam córeczkę Zosię, która urodziła się 03.03.2009, mam też synka który ma już 13 lat, a ja mam na imię Iwona i nie protafię wkleić suwaczka :-( czy mogłby mnie ktoś pomóc???
 
madzik- nie!!! mój Szymon śpi u siebie w pokoju a my u siebie :-D niezłe zamieszanie :-D

ivaz- witaj!!! suwaczek...czekaj czekaj, na samej górze form masz ustawienia i tam musisz wejsc i znalezc "sygnatury:" czy cos podobnego i tam wklej link z suwaczkiem i " ok"
 
Ivaz - witaj!

Madzik - na piętro jakbym wyprowadziła Juli ( w naszym wypadku na strych :p ) to bym schudła strasznie latajac co 5 minut po schodach :p może to i dobry patent?:> :p :p hehe wtedy zadna dieta nie potrzebna :p
 
reklama
Witam,
u nas dzisiaj gorąco i to bardzo. Póki co nawet nie byliśmy na dworze, bo byśmy się roztopili, ale pójdziemy wieczorem jak moj mąż wróci z pracy. Z rana pobyliśmy trochę na balkonie. Jak ja zazdroszczę tym co mają ogródki, albo tarasy. Mam nadzieję, że ja w przyszlości swój własny taras też będę miała.:tak:
Dominik ma dzisiaj dzień śpiocha, ale dobrze, że przesypia tą gorączkę. Nawet ja się z nim chwilkę zdrzemnęłam, więc chyba taka pogoda senna.

ivaz-witaj na forum:tak:
 
Do góry