reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Eve tak koniecznie musisz zmienic wózek :-D:-D:-D:-D:-Dzawsze to jakieś wytłumaczenie
Justyna faktycznie babkę powaliło róż w tle a ona że chłopak a po za tym Zu ma takie dziewczęce oczka :-)
agnesiaa przeciez strój typowo chłopięcy,może babki chciały tym zapytaniem kontakt nawiązać,spotkałąm się z takim czymś w przychodni jak mnie babka zapytała a pani to w ciąży dwa 3 tygodnie przed porodem,ciężko było nie zauważyć :-D:-D:-Dale później już gadka się rozkręciła wieć pewnie nie wiedziała jak zacząć haha
 
reklama
Jadźka trzymam kciuki za znajomą
ivaz - koszmar :szok:

co do ubranek to w sumie u nas jeśli ktoś nie wiedział to nas pytał czy chłopiec czy dziewczynka, jakoś specjalnie nikt nie "strzelał" jak dotąd :-p

Justyna do filharmonii z małą poszłaś?
 
takie nosidło co się na brzuchu nosi malucha? nie słyszałam, a możesz coś więcej na ten temat powiedzieć, bo ciekawa jestem.

Mój mały dziś takie śmierdzące bączki puszcza, że zaraz go do łazienki wyniosę chyba, fuuujj :wściekła/y: :-D
 
Ostatnia edycja:
Mojej Zosie teraz juz nikt nie myli z chłopcem, chociaż jak wiecie ja raczej unikam różu, wózek tez mamy grafitowo-pomarańczowy,ale latem jak była łysa często się to zdarzało. Teraz ma dosyć długie włoski i zazwyczaj wpinam jej spineczkę na grzywkę i juz nikt jej nie myli, nawet jak ma bojóki i bluze ti od razu widać ze to dziewczynka.
Cholera co z tym nosidłem bo ja uzywam nosidła, teraz juz rzadziej, ale jak musze szybko po coś wyskoczyć, albo Zosia chce isc na dwór to się w nie motam, małej tylko wkładam czapę i polar wkładam swoją kurtke ciążową i wychodzimy, super sprawa. Mam takie nosidło, ze wogóle nie czuć ciężaru dziecka, latem bedziemy nosić na plecach
 
ja nosidła już dawno nie używam, mamy dobre nosidło, ale od dawna za małe :eek: ale kiedyś jak musiałam wyskoczyć do sklepu niedaleko domu to nie targałam się z wózkiem tylko hop siup i już na dworze :-) przy drugim dziecku też bym tak pewnie robiła... chyba, że się dowiem czegoś co mnie zniechęci, np. czegoś na temat tej śmierci :baffled:

znalazłam! tragedia :((( biedna dzidzia O matko! - Fakty - portal TVN24.pl - 13.03.2010
 
Ostatnia edycja:
reklama
akurat na zdjęciu pokazana jest chusta, jakoś sobie nie mogę wyobrazić jak się dziecko mogło udusić w nosidle, ale w Hameryce wszystko jest możliwe, tam wózki dzieciom palce ucinają, ale raczej ja bym siedmiodniowego dziecka w nosidło nie włożyła, ewentualnie w chustę zawiązaną w kieszonkę
Moje nosidło jest do 3 lat, nie ma żadnych kalemer, zapinek, dopasowuje się wiązaniem do wieku i wagi dziecka, chociaż na brzuchu już mi się coraz ciężej nosi, ale na pewno w wakacje bedziemy uzywać i nosić na placach tj mąż będzie nosił na długich spacerach np na plazy.
Sa mamy które w ogóle nie używają wózków tylka właśnie chust i nosideł, ja chyba bym tak nie mogła, chociaż lubie zawiązać sobie Zoske i ponosić, jednak wóżek to podstawa
 
Do góry