reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Tak jak pisałam o wszystkiem i o niczym popiszemy tutaj:tak:
Tymuniek no to faktycznie ta pseudo mama ciekawa,wyjechała i dziecko zostawiła:szok:a czy ogólnie kontaktuje się z nim???czy on wie że nie jestes jego prawdziwą mamą?
Fajnie że trafił na ciebie,mówisz o nim tak ładnie :-)
 
Dziewczyny napisałam w Watku KUPIE"

poszukuje karniszy mogą być stare firanki na czasie i inne rzeczy potrzebne do wyposażenia chałupki gdyby może któraś z was miał coś zbędnego w domku to z chęcią przygarnę opłacę wszelkie koszty poniesione z transportem czy tez odkupie za nie duże pieniążki
Wiecie na pewno jak to jest się przeprowadzać remontować i jeszcze szkoła dzieci itp...
Ps,szczerze mówiac do poszukujemy naroznika ;-)lub sofy tanio bo nie mamna czy spac a z naszego starego mieszkanak nie da rady juz nawet zabrac starego rupiecia na którym spalismy;-(

Dziewczyny wracam do was wieczorkiem teraz wychodzimy pa życzę miłego i spokojnego dnia u nas piękna pogoda trzeba korzystać;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oczywiście ze starszak mój wie ze ja jego biologiczna mama nie jestem doskonale pamięta swoja matkę wie ze ona go urodziła i wychowywała jak był malutki tzn chyba jej matka babka bo matka to latała sobie ,,,, nie kontaktuje sie wogule i może dobrze bo tylko przykrość by mu sprawiała kiedyś przyjechała jak szedł do zerówki kupiła mu plecak buciki zabawkę doża i przymierzyła na nogę bucika zobaczyła ze dobry on leciał do niej wołając MAMA...a ona małpa jedna mówi nie mów do mnie mama tylko po imieniu wiecie jak on to przezywał płakał mi później ze on nie chce mówić do niej po imieniu bo to jego mama... i sie wstydzi dziś jest duży wie ze prawdziwa mama to ta która go wychowuje ubiera karmi syn jest bardzo za mną bardziej niż za ojcem wcale się nie dziwie spędzamy ze sobą cale dnie... w wieku ok chyba 5 lat przyszedł do mnie i mówi Ola mogę do ciebie mówić MAMO!!! nikt go do tego nie zmusił nikt mu tego nie podpowiadał on sam z siebie;-) dziecku brakowało matki...bardzo bardzo naprawdę szlak jasny mnie trafia jak mam mówić o niej... dziś synio jest na wakacjach podróżuje z ciocia po rożnych miastach już tydzień wiecie jak głupio w domu bez niego za cicho i wogule smutno ale wraca już niedługo wiec znów będzie gwarno hii;-)
ALE ja sie zawsze rozpisuje no nie chyba nie macie mi tego za złe co?
 
Witam z rana :-)
Tymuniek ale z tej mamuski małpa żeby nie pozwolić dziecku mówić do siebie mamo,masakra mam nadzieję że ona więcej dzieci mieć nie bedzie,nie zasługuje na to :wściekła/y::angry:
Super ze wasze relacje są tak dobre:tak:
U mnie jest tylko 10 stopni,zamarzam:szok::szok::szok:oczywiście pochmu4rno,deszczowo czyli normalnie buhahahahaha:-D
 
Hej dziewczyny wczoraj już nie miałam czasu aby pisać Tymek co raz gorzej gada wydaje mi się ze chyba załatwiłam go lodami jak były takie gorączki to on jadł ale ze mnie sierota no nie....wczoraj miałam miła niespodziankę bo wrócił mój synio straszy a ja o tym nic nie wiedziałam odebrałam go i spędziliśmy czas na mieście i na pogaduszkach o spędzonych wakacjach...idę dziś z Tymkiem do lekarza po 12 jesteśmy zarejestrowani juz/

Wracając do pseudo matki starszaka to ona nie tylko jego zostawiła ale również inne dziecko które miała bo wyszła za maż i tak zostawiła dziecko 1.5 roczku dziecko 4 latka całe szczęście ze nie miała ślubu z moim mężem uff...

Ps proszę okiem spojrzeć w dział kupie na mój watek może akurat chcecie się czegoś pozbyć za nie duże pieniążki z domku:-p
 
reklama
Witam z rana :-)
Tymuniek ale z tej mamuski małpa żeby nie pozwolić dziecku mówić do siebie mamo,masakra mam nadzieję że ona więcej dzieci mieć nie bedzie,nie zasługuje na to :wściekła/y::angry:
Super ze wasze relacje są tak dobre:tak:
U mnie jest tylko 10 stopni,zamarzam:szok::szok::szok:oczywiście pochmu4rno,deszczowo czyli normalnie buhahahahaha:-D

Ja również się ciesze ze nasze relacja sa bdb.mam nadzieje ze będzie tak do końca życia nie widzieliśmy sie 13 dni a on stęsknił sie tak za mną i za tata ze masakra normalnie banana miał na buzi jak mnie zobaczył jak byśmy się z 13 lat nie widzieli ;-) tacie tez zrobił niespodziankę schował się pod prysznicem i jak M. wrócił to synio wyskoczył z łazienki a ojciec był zaskoczony jak nic...ale wygłupy hi;-)
 
Do góry