reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
O ja no co za baba,pozbyła się dwójki dzieci :szok::szok::szok:brak słów
Zdrówka dla małego,a w lato to o anginke prędko

Posprzątałam już chałupkę,obiad mam z wczoraj teraz tylko czekam żeby Marti poszła spać to sobie poprasuję spokojnie tak dawno nie prasowałam że normalnie mam chęć :-D:-D:-Da co w Pl miałam wakacje i nie prasowałam(tylko to co musiałam)








 
tymuniek a czy z tamtym dzieckiem Twój synek ma kontakt? zawsze to rodzeństwo :) a Ty pracujesz czy jesteś w domu? ja jestem na wychowawczym, chyba jeszcze trochę posiedzę :)))
maniulka fakt jak się czegoś długo nie robi to można się stęsknić ;) choć ja nie prasuję i akurat nie tęsknię ;) sterta koszulek m. czeka (resztę prasuję przed ubraniem, ale też nie wszystko, Filipa już nie prasuję wcale bo i tak po paru minutach brudne/mokre, szkoda mojej roboty by było ;)


Tak ma kontakt ale nie zażyły poniewaz mieszkamy w innych miastach ale jest tez skype telefony i zawsze można sobie pogadać a jak sytuacja pozwala nam to spotykamy się w realu;-) ja nie pracuje dorabiam sobie w domku;-)

Tymi ma wysoki stan zapalny jamy ustnej nie może jeść mleka bo to podrażnia! jedzie na wodzie parówkach chleb tez nie za bardzo chrupki kukurydziane dostaliśmy leki mamy nadzieje ze to mu pomoże za tydzień na kontrole Wiecie jak mi go szkoda dzis w nocy co 1.5godz wstawal ledwo mówi bidulek mały;-(
 
najgorzej jak dziecko chore, chciałoby się mu pomóc a nie zawsze się da :/ zdrówka dla Tymiego ;]

apropo może zajrzyj też na inne wątki, chyba najbardziej aktywny jest zakupowy :D
 
Brat;-)

Nocka dziś w miarę spokojna zapomniałam włożyć szczebelków do łóżeczka i mały wierci się i z dwa razy przez sen wystawał z połowy łóżeczka ech...
a u was jak wyspaliście się?pogada u nas ładna świeci mocno słoneczko ale wieje i dobrze bo prania mam od zawalenia i przynajmniej na działce mi wyschnie;-):-)
 
no co ty Isku, mnie moja pediatra nakrzyczała ze nie byłam u ortopedy jak Zośka tylko zaczęła chodzić a poszłam z nia dopiero w lipcu, kazał mi kupic buty Daniele i wkładac jej tylko do chodzenia po domu, i mówił ze jak sa warunki zeby ja puszczac na bosaka ale po trawie, piasku i nierównej nawierzchni bo lepiej się noga kształtuje i lepiej pracuje.
Tymuniek zdrówka dla Tymka
My mamy łóżeczko turystyczne, ale Zocha wychodzi i wchodzi do niego górą, w wakacje spała kilka nocy w drewnianym, ale ona nie przyzwyczajona i mi się bardzo poobojała o szczeble miała takiego guza na czole ze hej teraz dziekuje Bogu ze zdecydowałam się na turystyczne przy tym moim ruchliwcu.
Wiecie jak ona skacze jak żaba i albo lajkonikiem jak koń ona juz nie potrafi chodzic cały czas skacze, współczuje moim sąsiadom z dołu, czy Wasze dzieciaki tez są takie skoczne? Zastanawiam się co by nie kupić jej trampoliny, spacery tez odbywaja się w podskokach :-)
Acha a wózkiem jechała ostatni raz w wakacje i to tez sporadycznie odkąd przyjechalismy nie uzywamy wózka w ogóle, cos mi się zdaje ze nasza przygoda z wózkami się już skończyła :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam:-)
U nas nocka masakra,Marti zupełnie nie wiedziała jak radzić sobie z katarem i budziła się co chwilę duszac się,ona chciała oddychać nosem a tu lipa,jestem mega niewyspana :-(za to spała do 9-30 ja i tak musiałam wstać o 8 bo Maciej do szkoły:-(
Ivaz moja tylko biega,coraz mniej używamy wózka na spacerki,ale jak ją wkładam w miescie czy coś to nie protestuje.Trampolina fajna sprawa,mieliśmy na działce i Maciej bardzo ją lubił a tu w No to każdy prawie ma trampoline ale taką dużą przy domu :-)kiedys też kupię,tylko najpierw musze mieć dom i ogród:-D:-D:-D
A czy u Zosi jakies wskazania były do tych kapci??????
Tymuniek dobrze że już wiesz jak małego leczyć ale współczuję,buziulka musi go boleć
Iśku jasne ze musi dać do ortopedy łaski nie robi

Maciej pojechał dzisiaj na ognisko/grilla z szkołą i się uśmiałam bo każde dziecko miało przynieść klocek drewna np.kominkowego buhahahahaha:-D:-D:-D:-DMaciej jak zobaczył wplecaku drzewo to mało nie padł ze smiechu
 
Iśku ja mam dwóch chłopaków Bartek i Tymi
trzeci to Mąż;-)
Tym,i nie wyjdzie sam z łóżeczka on nie potrafi tego robić boi się z wchodzeniem tez sa problemy poniewaz ma słabe mięśnie i ciężko mu się podnieść juz niedługo zaczynami rehabilitacje oby tylko nie zachorował na dłużej bo chyba umrę te ćwiczenia z vojty dają dzieciakowi niezłego kopa do dalszych postępów...
 
Maniulka chyba kazał te buty kupic profilaktycznie, powiedział zeby miała ładnie ukształtowane stopy, bo zadnych wad u nie nie wykrył, ale za poł roku kazał znów przyjechać. Na razie ma platfusa, ale powiedział ze teraz jest czas na ukształtowanie nóżki, jak się teraz zadba o stopy to w przyszłości nie bedzie problemów.
Na moje powiedział ze ma brzydkie stopy choć ja tego nie zuważam stopa jak stopa tyle ze mała, ale ja się nie znam ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja byłam tez teraz w Pl u ortopedy też kazał pokazać się w grudniu,pytałam o kapcie powiedział że bez kapci ma chodzić,jeszcze ja do niego mówię że wszystko się zmienia 10 lat temu nacisk był na kapcie a teraz na odwrót,nie bardzo wiedział co odpowiedzieć.Ivaz a te kapcie dla Zosi to jak wyglądają to takie ortopedyczne????wydawało mi się ze kiedys pisałyśmy o tym na zakupowym ze jak niema potrzeby to nie należy nosić tych kapci może bez sensu ci kazał ten lekarz,chyba że masz do niego zaufanie
Tymuniek a Tymek tak się urodził czy to z czasem przyszło,i czemu tak późno jest rehabilitowany!!!!!!
 
Do góry