Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ewelcia...moze warto zrobic jakies bardziej aktualne badania ..bo te wrzesniowe to moga byc juz nieaktualne....ja staram sie tak na kilka dni przed wizyta robic.... wiesz sprawdz sobie w necie czy wyniki sa okej...jest duzo stron ktore interpretuja wyniki badan...i glowa do gory....
. jak wychodzę z jej gabinetu to mam cały dzień zmarnowany bo jestem zła. najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok. zrobiłam w Polsce usg i to mnie trochę uspokoiło, pan doktor powiedział, że to ładna dzidzia:-).


.
